مخبر - 1399/01/06 - گزارشی از مهم ترین خبرهای کرونایی استان های کشور

گزارشی از مهم ترین خبرهای کرونایی استان های کشور
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2206 مورد جدید بیماری کرونا در کشور خبر داد و آمار مبتلایان به این ویروس، به 27017 نفر رسید، در استان های مختلف کشور شیوه های متفاوتی از برخورد مردم با این ویروس ناشناخته و کشنده دیده می شود، همچنین طرح های غربالگری و ضدعفونی معابر و منازل در دستور کار قرار دارد و ...
گزارشی از مهم ترین خبرهای کرونایی استان های کشور

آذربایجان شرقی

از آذربایجان شرقی خبر رسیده است که سخنگوی شورای شهر تبریز در پی ابتلا به کرونا بستری شد.

طبق اعلام دفتر ارتباطات مردمی "کریم صادق زاده تبریزی"، وضعیت عمومی وی مساعد و روبه بهبود است.

صادق زاده تبریزی، سخنگوی شورای شهر تبریز، دبیر اجرایی خانه کارگر و رییس هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تبریز است.

همچنین فرماندار هشترود از پلمب هشت واحد صنفی و سه واحد نانوایی به علت تخلفات گسترده در این شهرستان خبر داد.

آذربایجان غربی

خبرنگاران ایسنا از آذربایجان غربی نیز گزارش داده اند که با وجود شیوع ویروس کرونا، نزدیک به یک میلیون تردد وسایط نقلیه در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شده است.

البته شایان ذکر است که مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این رابطه از کاهش نزدیک به 50 درصدی تردد وسایط نقلیه از محورهای ارتباطی استان در چهار روز نخست سالجاری خبرداد.

همچنین در ماکو رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهر صورت پذیرفته است.

بر اساس این گزارش، رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی با حضور مسئولان شهرستانی ماکو 6 فروردین برگزار شد، این رزمایش به همت سپاه پاسداران تا 15 فروردین با حضور 25 هزار بسیجی ادامه خواهد داشت.

اردبیل

در اردبیل مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری این استان از تخفیف های ویژه برای کادر درمان استان اردبیل در پساکرونا خبر داده است.

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل گفت: با موافقت مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران تسهیلات و تخفیفات ویژه سفر و اقامت برای کادر درمانی و بهداشتی استان اردبیل در پساکرونا تدارک دیده شده است.

همچنین کارخانه های تولید فرآورده های بهداشتی و دارویی اردبیل برای تولید مواد ضدعفونی با یکدیگر همکاری می کنند.

دکتر محسن ارزنلو در گفت وگو با ایسنا به این نکته اشاره کرد که اقداماتی با همکاری داروخانه ها و شرکت ها انجام شده تا مردم به راحتی به مواد ضدعفونی و ماسک دسترسی پیدا کنند، افزود: با توجه به اینکه در سراسر کشور آمادگی لازم برای حجم وسیعی از ماسک و مواد ضدعفونی نبود، به داروخانه ها اجازه داده شد تا ترکیبات ضدعفونی تولید و به مردم عرضه نمایند.

عکس تزیینی است

البرز

خبرنگاران ایسنا در البرز گزارش داده اند که تردد خودروها در کرج محدود شد.

بر این اساس، فرماندار شهرستان کرج از اجرای طرح زوج و فرد خودروها از درب منازل در کلانشهر کرج خبر داد و گفت: این طرح از روز چهارشنبه ششم فروردین آغاز می شود و تا اطلاع بعدی ادامه دارد.

غفور قاسم پور با اعلام این خبر افزود: براساس تصمیم ستاد مبارزه با بیماری کرونا در استان، طرح تردد زوج و فرد خودروها در کلانشهر کرج از درب منازل، روز چهارشنبه ششم فروردین از ساعت 9 صبح تا 22 اجرا و تا اطلاع بعدی ادامه خواهد داشت.

از سویی دیگر، استاندار البرز نیز در جلسه ستاد ملی کرونا، با اشاره به باج گیری در روزهای کرونا، اظهار کرد: ما می دانیم چه کسانی و با چه اهدافی پشت پرده و حامی تخریبچی های فضای مجازی هستند و با ارعاب مسئولان از طریق شایعه پراکنی و حاشیه نگاری، درصدد باج گیری هستند ولی این حربه ها نخ نما شده و راه به جایی ندارد.

اصفهان

در اصفهان خبرنگاران ایسنا با ابراهیم میرانی نویسنده کتاب "تربیت فرزند در عصر رسانه" گفتگویی ترتیب دادند که این نویسنده معتقد بود: در شرایط فعلی و باتوجه شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و بسیاری از مشاغل، استفاده بیش از حد از رسانه ها و فضای مجازی دارای عواقبی است که بعد از فروکش کردن اخبار شیوع کرونا برای افراد جامعه رخ می دهد.

وی اظهار کرد: براساس تحقیقاتی که انجام شده، افرادی که به شبکه های اجتماعی اعتیاد پیدا می کنند بسیار دشوارتر از افرادی که به مواد مخدر اعتیاد دارند ترک داده می شوند.

همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان چادگان از وضعیت قرمز شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد.

از سویی دیگر، دکتر علی صادقی در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه تنها راه مقابله با کرونا خود قرنطینه ای مردم است، گفت: ویروس کرونا با شروع فصل گرما از بین نمی رود و تنها راه از بین بردن زنجیره انتقال این ویروس خود قرنطینه ای شهروندان است.

ایلام

خبرنگار ایلام از این استان گزارش کرده که استاندار این استان، کنترل مبادی ورودی و خروجی و ضدعفونی کردن 4 شهرستان ایلام با کمک قرارگاه ارتش خبر داده است.

استاندار ایلام گفت: قرارگاه ارتش در غرب کشور کنترل مبادی ورودی و خروجی و ضد عفونی شهرستان های چرداول، سیروان، ایوان و هلیلان را بر عهده گرفته است.

بوشهر

از بوشهر خبر می رسد که بر اساس گزارش راهداری این استان، تردد به استان بوشهر 80 درصد کاهش داشته اما متاسفانه ترددهای درون استانی همچنان ادامه دارد.

گراوند استاندار بوشهر تاکید کرد: پس از ابلاغ دستورالعمل جدید ستاد ملی کرونا، در مورد ترددهای درون استانی هم ورود خواهیم کرد، چرا که همین ترددهای درون استانی هم می تواند عامل مهمی در انتشار ویروس باشد.

این عکس تزیینی است

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بهبودی 58 بیمار کرونایی در این استان خبر داد و گفت: از مجموع 67 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان تاکنون 58 نفر از آنان با حال عمومی خوب ترخیص شده و در قرنطینه خانگی هستند.

چهارمحال و بختیاری

خبرنگاران ایسنا در چهارمحال و بختیاری به موضوع طنازی کاربران فضای مجازی در خصوص بیماری کرونا پرداختند. آنها در این گزارش به این موضوع اشاره کردند که فضای مجازی امروزه موقعیتی را برای کاربران ایجاد کرده است تا نظرات شخصی و انتقادات خود را در مورد مسائل روز جامعه به صورت طنز و یا جدی با صراحت اعلام کنند، امروز شاهدیم که با بروز یک اتفاق در کشور فضای مجازی به دو بخش شوخی و خنده با بحران و انتقاداتی که گاهی جنبه توهین به خود می گیرد، تقسیم بندی شود، اما بخش طنز آن بیش تر از نقادی مورد توجه کاربران قرار می گیرد.

خراسان شمالی

ایسنا در خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی این استان به موضوع تولید روزانه بیش از 4000 ماسک در طرح ملی مشاغل خانگی جهاددانشگاهی در این استان اشاره کرد.

مدیر سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان شمالی ضمن اعلام این خبر گفت که تاکنون برای تولیدات این ماسک ها بیش از 10 نفر مشغول به کار شده اند.

همچنین رئیس اداره حوادث و فوریت های پزشکی اسفراین گفت: برانکارد فشار منفی برای انتقال بیماران آلوده به بیماری های واگیر از جمله کرونا طراحی شد.

خراسان جنوبی

فوتی های کرونا در بیرجند چگونه دفن می شوند؟ این تیتر یکی از خبرهای کرونایی ایسنا در خراسان جنوبی است که محسن کدخدا رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری بیرجند در پاسخ به آن گفت: تمام مراحل کفن و دفن بیماران کرونایی با حضور ناظر شرعی و نمایندگان اداره بهداشت انجام می شود.

همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی گفت: از 13 اسفندماه تا 5 فروردین ماه 42 هزار و 852 خودرو بازرسی شده و 166 هزار و 354 نفر غربال شده اند.

خراسان رضوی

از سبزوار خبر می رسد با افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان ناشی از شیوع ویروس کرونا وضعیت این شهرستان قرمز اعلام شده است.

فرماندار سبزوار با اعلام این خبر گفت: بیشتر بیماران اضافه شده در این برهه متعلق به سبزواری های غیرمقیم است که با وجود توصیه ها به این شهرستان سفر کردند.

همچنین دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان رضوی خبر داد که 60 درصد مراجعات به شعب اضطراری بانک ها برای اقدامات غیر ضروری بوده است.

وی ادامه داد که یک شعبه از هر بانک در 10 شهرستان بزرگ استان برای امور بسیار ضروری باز گذاشته شده است.

خوزستان

به گزارش خبرنگار ایسنا از خوزستان، به منظور کنترل شیوع کرونا در آبادان، اعمال محدودیت های سختگیرانه در این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در گفت وگو با ایسنا از تولید روزانه 150 عدد ماسک در هنرستانی در شوشتر و 2 هزار ماسک در هنرستان های آبادان خبر داد.

از سویی دیگر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول از ثبت ابتلای قطعی 79 بیمار به کروناویروس در این دانشگاه خبر داد.

هرمزگان

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سلامت مردم در اولویت است نه اقتصاد، گفت: با تعطیل کردن شهرها می توان مانع شیوع کرونا شد.

احمد مرادی در این زمینه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به نظرم سلامت مردم در اولویت است و هیچ موضوع دیگری اولویت ندارد و باید برای حفظ جان و سلامت مردم ممنوعیت و تعطیلی شهرها را برای ممانعت از شیوع ویروس کرونا به اجرا درآوریم.

همچنین استاندار هرمزگان تاکید کرد: ادارات استان هرمزگان تا 15 فروردین با حداقل نیرو فعالیت کنند.

وی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی استان هرمزگان به جز ارگان های خدماتی، درمانی و امدادی تا 15 فروردین ماه سالجاری با حداقل ظرفیت پرسنل خود فعالیت خواهند داشت.

زنجان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اظهار کرد: 40 درصد مردم زنجان در لبه پرتگاه کرونا قرار دارند.

علیرضا آرمانی کیان در نشست خبری خود، گفت: رفتار و عملکرد 60 درصد مردم در رابطه با ویروس کرونا و پیشگیری از آن، با در خانه ماندن خوب بوده اما 40 درصد باقی مانده نکات و توصیه های بهداشتی را باور نکرده و رعایت نمی کنند که این امر منجر به افزایش شیوع بیماری در استان خواهد شد.

همچنین ایسنا در زنجان به یک موضوع آموزشی در این روزهای کرونایی اشاره کرد" چگونه از تب سنج استفاده کنیم؟"

فارس

رئیس نقاهتگاه بیماران مبتلا به کووید 19 استان فارس از تکمیل و تجهیز این نقاهتگاه و آغاز پذیرش بیماران در محل ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز توسط بیمارستان 576 و گردان 572 ارتش خبر داد.

محسن فرهود چهارشنبه 6 فروردین در جمع خبرنگاران بیان کرد: نقاهتگاه بیماران کرونایی استان فارس از روز پنج شنبه 29 اسفند 98 کار خود را آغاز کار کرده و قریب یک هفته است که این نقاهتگاه به همت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز فعال شده است.

همچنین امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: ارتش تا ریشه کن شدن ویروس کرونا در کنار مردم ایستاده است.

وی در آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه شکاری ترابری شهید عباس دوران که با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار شد، ضمن قدردانی از فعالیت های امیرسرتیپ دوم خلبان اسماعیل لشکری در دوران تصدی فرماندهی پایگاه هوایی شهید دوران، و با اشاره به اقدامات و فعالیت های بسیار گسترده ارتش در خصوص مبارزه با ویروس کرونا، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد و تا ریشه کن شدن این ویروس و تا آخرین نفس در کنار مردم ولایت مدار ایستاده است.

قم

استاندار قم از طرح پالایش مسافران نوروزی قم خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در گفت وگویی، با اشاره به در پیش بودن موج دوم سفرهای نوروزی و افزایش ترددها در محورهای مواصلاتی استان اظهار کرد: اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا، با استفاده از شماره خودروهای در سفر و پیش از ورود به استان نقش مهمی در کاهش شیوع احتمالی بیماری کرونا پس از بازگشت مسافران در قم خواهد داشت.

همچنین معاون استاندار قم در خصوص پخش کلیپ سفر اتباع خارجی به قم توضیحاتی ارائه داده است.

قزوین

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اعلام کرد: 53 درصد جمعیت استان بالغ بر 652 هزار و 514 نفر توسط مراقبین بهداشتی به صورت غیرحضوری پایش و غربالگری شده اند.

سمنان

2 واحد اقامتی دامغان به دلیل پذیرش مسافر در شرایط کرونایی پلمب شدند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان از پلمب دومین واحد اقامتی متخلف در شهرستان دامغان خبر داد.

همچنین معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تا انتهای بهار 1399 فرصت مناسب برای انجام کلیه تعهدات متقاضیان و فعالین بخش معدن و همچنین انجام امور اداری مرتبط ارائه می شود و درحال حاضر نیاز به حضور فعالین بخش معدن در سازمان صمت و ادارات تابعه نیست و انتظار می رود متقاضیان و فعالین حوزه معدن در راستای سیاست های کلان بهداشتی کشور از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند.

سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از جریمه 463 میلیون ریالی مسئول یک داروخانه برای اختفای ملزومات بهداشتی خبر داد.

همچنین مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان از تعویق در کوچ بهاره عشایر استان در راستای قطع زنجیره بیماری کرونا خبر داد و گفت: با هدف حفظ سلامتی عشایر و جلوگیری از زنجیره ی انتشار ویروس کرونا عشایر استان کوچ بهاره خود را تا اطلاع ثانوی و فراهم شدن شرایط مطلوب به تأخیر بیندازند.

کردستان

استاندار کردستان با اشاره به عزم همگانی مردم در برابر ویروس کرونا، گفت: مردم استان با رعایت توصیه های بهداشتی و در خانه ماندن به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.

همچنین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در بازرسی های صورت گرفته 608 تخلف احراز شده است که متخلفان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: در سال های قبل به خانه مسافرها در ایام نوروز مجوز فعالیت داده می شد تا در کنار سایر اقامتگاه ها، آنها نیز به مسافران نوروزی خدمات دهند که در راستای جلوگیری از ورود مسافر به استان کرمان و همچنین در راستای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، فعالیت این خانه ها در کرمان متوقف شد.

همچنین"مهدی شفیعی" سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ظهر امروز چهارشنبه ششم فروردین ماه در جمع خبرنگاران در تشریح جزییات آمار مبتلایان به کووید 19 در استان کرمان گفت: طی 24 ساعت گذشته و براساس نتایج آزمایشگاهی 108 مورد، جواب تست کرونای 12 نفر دیگر مثبت اعلام شد که براین اساس مجموع کرونایی های استان کرمان از آغاز اپیدمی تاکنون (چهارشنبه ششم اسفندماه) به 191 نفر رسید.

عکس تزیینی است

کرمانشاه

خبرنگار ایسنا از کرمانشاه گزارش داده که شهردار کرمانشاه از تعطیلی تمام پارک های شهر در راستای پیشگیری و کنترل هرچه بیشتر و بهتر بیماری کرونا خبر داد.

همچنین هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در بازدید از نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا که توسط ارتش ایجاد شده، گفت: 320 تخت برای دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه آماده شده است.

کهگیلویه و بویراحمد

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: باید تلاش کرد با پیشگیری و مقابله همگانی جلوی شیوع کروناویروس را گرفت و زنجیره انتقال این ویروس را قطع کرد.

حسینعلی امیری در ارتباط ویدیو کنفرانس با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و اعضای ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در جریان آخرین اقدامات استان در مقابله با این ویروس قرار گرفت.

گلستان

از گلستان خبر رسیده که در تمامی محورهای خروجی این استان تب سنجی صورت می گیرد، همچنین ادارات با یک سوم نیروها در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

گیلان

رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی بهداشتی درمانی شهدای عرصه سلامت با محوریت قرارگاه منطقه ای غدیر در شمال کشور امروز در شهر رشت برگزار شد.

همچنین خبرنگار ایسنا در گیلان در گفت وگویی با فرزاد هاتفی دامپزشک، به این موضوع اشاره کرد که این امکان وجود دارد حیوانات آلوده به ویروس کرونا شوند، اما تاکنون بیمار نشده اند.

این دامپزشک در خانه ماندن را بهترین راهکار برای جلوگیری از ابتلا به کرونا دانست و یادآور شد: صاحبان حیوانات خانگی در روزهایی که با شیوع گسترده کرونا مواجه هستیم، از بیرون بردن حیوانات خود خودداری و قرنطینه خانگی را در مورد حیوانات رعایت کنند.

لرستان

کرم یاری مدیرکل بهزیستی لرستان از ارائه خدمات موبایل ون و موبایل سنتر در مناطق پرخطر استان خبر داد.

همچنین معاون امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: تامین دستکش و ماسک با کمک واحدهای اقتصادی مورد نیاز مردم ساماندهی خواهد شد.

مرکزی

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در تامین لباس حفاظت شخصی ویژه پرستاران مشکلی وجود ندارد، اما کمبود برای تامین ماسک n95 همچنان وجود دارد و تلاش می کنیم به هر شکل و با هر قیمتی آنرا تامین کنیم.

همچنین سرپرست صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: روزانه هزار و 500 لیتر مواد ضدعفونی کننده از واحدهای تولیدی استان دریافت و پس از بسته بندی توسط داروخانه ها، فروشگاه ها و واحدهای بهداشتی توزیع می شود.

مازندران

خبرنگار ایسنا در مازندران سری به بازار ماهی فروشان فریدونکنار زده است، جایی که با وجود تراکم بالای جمعیت، انتقال شیوع ویروس کرونا در آن بسیار زیاد و خطرناک است. این گزارش تحت عنوان "چشیدن طعم ماهی عید به خطر آلوده شدن ویروس می ارزد؟" را اینجا بخوانید.

همچنین فرماندار شهرستان محمودآباد با بیان اینکه ادارات و بانک ها از یک پنجم پرسنل استفاده کنند، گفت: تا 15 فروردین ماه خدمات غیر ضروری از سوی این مراکز ارائه نمی شود.

همدان

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: از ابتدای آغاز فعالیت ستاد مقابله با کرونا و کمیته رسیدگی به شکایات تاکنون بیش از 280 مورد بازدید نظارتی توسط کارشناسان این اداره کل از هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمان پذیرها، اقامتگاه های بومگردی، سفره خانه ها، خانه مسافرهای دارای مجوز و غیرمجاز و دیگر مراکز اقامتی صورت گرفته است.

همچنین رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران از پلمپب 70 واحد صنفی در شهرستان اسدآباد خبر داد.

یزد

مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا(س) مهریز اعلام کرد: با راه اندازی دستگاه سی تی اسکن به همت خیران مهریزی، تشخیص بیماری کرونا در بیمارستان این شهرستان سهولت یافت.

همچنین استاندار یزد با اشاره به پیشتازی این استان در زمینه پیشگیری و درمان کرونا، مشکل اصلی در استان را ترددهای غیرضروری شهروندان خواند و گفت: متاسفانه با وجود جلوگیری از ورود مسافران و تعطیلی اصناف، هنوز شاهد ترددهای غیر قابل توجیه در شهرهایمان هستیم.

شهرستان ری

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: دستفروشان نیز باید مانند سایر صنوف از مصوبات ستاد مقابله با کرونای کشور پیروی کنند.

حسین توکلی کجانی با اشاره به این موضوع، اظهار کرد: براساس مصوبه شورای تامین شهرستان تمامی دستفروشان و افرادی که در معابر اصلی، فرعی و جلوی مجتمع های تجاری سد معبر می کنند، برای مقابله از شیوع ویروس کرونا باید جمع آوری شوند.

وی با اشاره به اینکه مجتمع های تجاری بزرگ شهرستان برای مقابله از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده اند، افزود: دست فروشان نیز باید مانند سایر صنوف از مصوبات ستاد مقابله با کرونای کشور پیروی کنند.

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه محل دفن اموات تهران، زندان های استان، محل دفن پسماندهای پایتخت و پزشکی قانونی در این شهرستان واقع شده است، گفت: شبکه بهداشت باید سریعا نسبت به صدور پروتکل های لازم برای هر سازمان و نهاد اقدامات لازم را انجام دهد.

انتهای پیام

منبع خبر : ایسنا

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
ویروس   آمار مبتلایان   غربالگری   ویروس کرونا   ضدعفونی   وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی   استان های کشور  
اخبار مرتبط
فیلم/ تازه ترین آمار مبتلایان به کرونا در کشور
مشرق نیوز
آمار مبتلایان به کرونا در کشور به بیش از 41 هزار نفر رسید
دنیای اقتصاد
آمار مبتلایان به کرونا در کشور به بیش از 41 هزار نفر رسید/ آخرین آمار قربانیان
خبرآنلاین
شروع موج دوم کرونا در مغرب؛ افزایش آمار مبتلایان به 402 نفر
تسنیم
اعلام جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا/ بیش از 2600 نفر قربانی
خبرآنلاین
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور از زبان جهانپور
تقریب نیوز
60درصد جمعیت کشور غربالگری شدند
598
آخرین آمار کرونا در کشور| 11133 بهبودیافته و 2378 جان باخته + نمودار
تسنیم
کرونا/ غربالگری 50 میلیون ایرانی
عصر ایران
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور/ مشارکت مردم در طرح غربالگری از 50 میلیون نفر گذشت
خبرگزاری دفاع مقدس
شناسایی 2389 مبتلای جدید به کرونا در ایران / 10457 نفر بهبود یافته اند
پارسینه
کرونا و وضع وخیم در اسپانیا
عصر امروز
آخرین آمار کرونا در کشور|9625 بهبودیافته و 2077 جان باخته + نمودارها
تسنیم
9625 بیمار کرونایی بهبود یافته اند/ 2206 مورد جدید ابتلا به این بیماری در کشور شناسایی شد +نمودارها
مشرق نیوز
آمار مبتلایان به کرونا از مرز24 هزار نفر گذشت
عصر پرس
به سه دلیل باید مدعیان طب اسلامی تحت تعقیب قرار بگیرند/ اگر آزمایشگاهی از مراجعان تست کرونا می گیرد یعنی مورد تایید وزارت بهداشت نیست/ هیچ نقطه عاری از ویروس کرونا در کشور نداریم
تابناک
آخرین آمار مبتلایان در کشور| 8376 بهبودیافته و1812 جانباخته + نمودار توزیع سنی و پراکندگی مبتلایان
تسنیم
آمار مبتلایان «کووید-19» به 23 هزار و 49 تن و جان باختگان به 1812 تن رسید/ کشف 1411 مورد جدید و ترخیص8376/ توقف ارائه آمارهای تفکیکی!
تابناک
تناقض آشکار؛ مردم را با تخفیف های وسوسه انگیز بلیت از سفر منع می کنند!
اسکان نیوز
تازه ترین آمار مبتلایان به کرونا در ایران/ شناسایی 1028 بیمار جدید و جان باختن 1685 نفر
ابنا
شناسایی 966 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور/ 7635 نفر از بیماران بهبود یافته اند
مشرق نیوز
ثبت رکورد جدید در طرح غربالگری
شبکه خبر
رزمایش مقابله با شیوع کرونا در قم
ایرنا
تمام اقدامات وزارت بهداشت از زمان ورود ویروس کرونا به کشور
عصر امروز
پویش "در خانه بمانیم" جواب داده است
شبکه خبر
وزارت بهداشت پیشتاز جهانی نبرد با ویروس کروناست
جنوب نیوز
آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشور اعلام شد
فرارو
جهش کرونا در قاره آمریکا / افزایش شمار مبتلایان و فوتی ها
خبرگزاری دانشجو
5710 بهبودیافته و 1135 جان باخته + نمودار روند غربالگری در کشور
صراط
تعداد مبتلایان آلمان به 10 هزار نفر نزدیک شد؛ تلفات در اسپانیا از 500 نفر گذشت
انتخاب
آخرین آمار کرونا در کشور| 5710 بهبودیافته و 1135 جان باخته + نمودار روند غربالگری در کشور
تسنیم
جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا در عراق
مهر نیوز
آخرین اخبار کرونا در کرستان| روند مبتلایان به کرونا نزولی شد
تسنیم
تعداد مبتلایان به کرونا در افغانستان به 21 نفر رسید
مهر نیوز
(تصاویر) تب خرید گُل در روزهای کرونا
فرارو
تولید روزانه 500 ماسک و دستکش با یک چرخ خیاطی/ خدمت به مردم زمان و مکان ندارد
عصر هامون
آمار مبتلایان به ویروس کرونا تفکیک استانها
دنیای اقتصاد
تسهیلات بانک ملی ایران برای مقابله با کرونا
خبرگزاری موج
افزایش آمار مبتلایان صهیونیست ها به ویروس کرونا
مرور نیوز
تنها راه قطع زنجیره انتقال ویروس
بهار نیوز
اخبار مرتبط
bltمشرق نیوز : فیلم/ تازه ترین آمار مبتلایان به کرونا در کشور
bltدنیای اقتصاد : آمار مبتلایان به کرونا در کشور به بیش از 41 هزار نفر رسید
bltخبرآنلاین : آمار مبتلایان به کرونا در کشور به بیش از 41 هزار نفر رسید/ آخرین آمار قربانیان
bltتسنیم : شروع موج دوم کرونا در مغرب؛ افزایش آمار مبتلایان به 402 نفر
bltخبرآنلاین : اعلام جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا/ بیش از 2600 نفر قربانی
bltتقریب نیوز : آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور از زبان جهانپور
blt598 : 60درصد جمعیت کشور غربالگری شدند
bltتسنیم : آخرین آمار کرونا در کشور| 11133 بهبودیافته و 2378 جان باخته + نمودار
bltعصر ایران : کرونا/ غربالگری 50 میلیون ایرانی
bltخبرگزاری دفاع مقدس : آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور/ مشارکت مردم در طرح غربالگری از 50 میلیون نفر گذشت
bltپارسینه : شناسایی 2389 مبتلای جدید به کرونا در ایران / 10457 نفر بهبود یافته اند
bltعصر امروز : کرونا و وضع وخیم در اسپانیا
bltتسنیم : آخرین آمار کرونا در کشور|9625 بهبودیافته و 2077 جان باخته + نمودارها
bltمشرق نیوز : 9625 بیمار کرونایی بهبود یافته اند/ 2206 مورد جدید ابتلا به این بیماری در کشور شناسایی شد +نمودارها
bltعصر پرس : آمار مبتلایان به کرونا از مرز24 هزار نفر گذشت
bltتابناک : به سه دلیل باید مدعیان طب اسلامی تحت تعقیب قرار بگیرند/ اگر آزمایشگاهی از مراجعان تست کرونا می گیرد یعنی مورد تایید وزارت بهداشت نیست/ هیچ نقطه عاری از ویروس کرونا در کشور نداریم
bltتسنیم : آخرین آمار مبتلایان در کشور| 8376 بهبودیافته و1812 جانباخته + نمودار توزیع سنی و پراکندگی مبتلایان
bltتابناک : آمار مبتلایان «کووید-19» به 23 هزار و 49 تن و جان باختگان به 1812 تن رسید/ کشف 1411 مورد جدید و ترخیص8376/ توقف ارائه آمارهای تفکیکی!
bltاسکان نیوز : تناقض آشکار؛ مردم را با تخفیف های وسوسه انگیز بلیت از سفر منع می کنند!
bltابنا : تازه ترین آمار مبتلایان به کرونا در ایران/ شناسایی 1028 بیمار جدید و جان باختن 1685 نفر
bltمشرق نیوز : شناسایی 966 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور/ 7635 نفر از بیماران بهبود یافته اند
bltشبکه خبر : ثبت رکورد جدید در طرح غربالگری
bltایرنا : رزمایش مقابله با شیوع کرونا در قم
bltعصر امروز : تمام اقدامات وزارت بهداشت از زمان ورود ویروس کرونا به کشور
bltشبکه خبر : پویش "در خانه بمانیم" جواب داده است
bltجنوب نیوز : وزارت بهداشت پیشتاز جهانی نبرد با ویروس کروناست
bltفرارو : آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشور اعلام شد
bltخبرگزاری دانشجو : جهش کرونا در قاره آمریکا / افزایش شمار مبتلایان و فوتی ها
bltصراط : 5710 بهبودیافته و 1135 جان باخته + نمودار روند غربالگری در کشور
bltانتخاب : تعداد مبتلایان آلمان به 10 هزار نفر نزدیک شد؛ تلفات در اسپانیا از 500 نفر گذشت
bltتسنیم : آخرین آمار کرونا در کشور| 5710 بهبودیافته و 1135 جان باخته + نمودار روند غربالگری در کشور
bltمهر نیوز : جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا در عراق
bltتسنیم : آخرین اخبار کرونا در کرستان| روند مبتلایان به کرونا نزولی شد
bltمهر نیوز : تعداد مبتلایان به کرونا در افغانستان به 21 نفر رسید
bltفرارو : (تصاویر) تب خرید گُل در روزهای کرونا
bltعصر هامون : تولید روزانه 500 ماسک و دستکش با یک چرخ خیاطی/ خدمت به مردم زمان و مکان ندارد
bltدنیای اقتصاد : آمار مبتلایان به ویروس کرونا تفکیک استانها
bltخبرگزاری موج : تسهیلات بانک ملی ایران برای مقابله با کرونا
bltمرور نیوز : افزایش آمار مبتلایان صهیونیست ها به ویروس کرونا
bltبهار نیوز : تنها راه قطع زنجیره انتقال ویروس
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.