مخبر - 1397/10/22 - کشتی پهلوانی بزرگسالان؛ صادق زاده پهلوان سال 97 کشور شد {

کشتی پهلوانی بزرگسالان؛ صادق زاده پهلوان سال 97 کشور شد
همشهری آنلاین: جابر صادق زاده با پیروزی در دیدار فینال مسابقات سنگین وزن رقابت های کشتی پهلوانی بزرگسالان قهرمانی کشور، به عنوان پهلوان سال 97 کشور دست یافت.
کشتی پهلوانی بزرگسالان؛ صادق زاده پهلوان سال 97 کشور شد

جابر صادق زاده به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های قهرمانی کشتی پهلوانی بزرگسالان کشور، یادواره قهرمان بزرگ کشتی ایران و جهان، «پهلوان باشی علیرضا سلیمانی» روز جمعه (21 دی) در مجموعه ورزشی انقلاب کرج برگزار شد.

در دیدار فینال وزن 100+ کیلوگرم (سنگین وزن) که برای مشخص شدن پهلوان کشور در سال 1397 برگزار شد، جابر صادق زاده از مازندران با نتیجه 6 بر 2 و ضربه فنی امیر محمدی از خراسان شمالی را شکست داد و برای دومین سال پیاپی و پنجمین بار عنوان پهلوان کشور را از آن خود کرد.

بازوبند پهلوانی جابر صادق زاده پس از به جا آوردن نماز شکر، توسط مادر و پدر معظم شهیدان یساولی بر بازویش بسته شد.

در مراسم اهدای بازوبند پهلوانی، عزیزاله شهبازی استاندار البرز، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی، حاج محمد خادم پیشکسوت کشتی و قهرمان جهان، پرویز سیروس پور رئیس اسبق فدراسیون کشتی، ابراهیم جوادی پیشکسوت کشتی و قهرمان جهان و المپیک، علیرضا رضایی قهرمان جهان و المپیک، محمدجواد کولیوند نماینده استان البرز، شفقی فرماندار کرج، امیر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز و حمید یاری رئیس هیأت کشتی استان البرز حضور داشتند.

کد خبر 428204

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
} |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.