مخبر - 1397/10/21 - شبکه بی ان اسپورت مخالف برگزاری سوپرجام ایتالیا در عربستان {

شبکه بی ان اسپورت مخالف برگزاری سوپرجام ایتالیا در عربستان
همزمان با نزدیک شدن تاریخ برگزاری دیدار سوپر جام ایتالیا بین تیم های یوونتوس و میلان در عربستان، شبکه ورزشی بی ان اسپورت قطر با متهم کردن شبکه ورزشی مورد حمایت سعودی ها به سرقت اطلاعات ورزشی، مخالفت خود را با برگزاری این دیدار در عربستان اعلام کرد.
شبکه بی ان اسپورت مخالف برگزاری سوپرجام ایتالیا در عربستان

به گزارش ایران اکونومیست؛ روزنامه القدس العربی چاپ لندن در گزارشی درباره سرقت اطلاعات ورزشی از سوی شبکه «بی اوت کیو» که مورد حمایت عربستان سعودی است، نوشت: شبکه ورزشی بی ان سپورت قطر از لیگ فوتبال ایتالیا خواست که برگزاری فینال مسابقات سوپر جام ایتالیا که قرار است چهارشنبه آینده (16 ژانویه) بین تیم های میلان و یوونتوس در عربستان برگزار شود به کشور دیگر منتقل کند.
این شبکه قطری اشاره کرد که عربستان سعودی از یکی شبکه های تلویزیونی حمایت می کنند که در پوشش اخبار ورزشی دست به سرقت اطلاعات و اخبار می زند.
شبکه بی ان اسپورت قطر حق منطقه ای برای پخش مسابقات ورزشی بزرگی مثل جام جهانی، جام ملت های اروپا و بازی های باشگاه های اروپا را دارد. این شبکه بارها نگرانی خود را از اقدامات شبکه بی اوت کیو عربستان که از طریق سرقت اطلاعات و به شیوه غیر قانونی اقدام به پخش مسابقات فوتبال و دیگر مسابقات جهانی می کند، اعلام کرده است.
عربستان هم با تکذیب این موضوع با انتشار بیانیه ای آمادگی خود را برای میزبانی مسابقه بین دو تیم ایتالیایی در استادیوم ورزشی ملک عبدالله در استان جده مورد تاکید قرار داده است. در این بیانیه آمده است این رقابت ها یکی از تازه ترین و بی نظیرترین فعالیت های متنوع ورزشی است که ادراه کل ورزش عربستان در مناطق مخلتف عربستان میزبانی آن را بر عهده دارد تا به حرکت ورزش در این کشور شتاب بخشد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
} |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.