مخبر - 1397/10/21 - حضور علمای سوریه در حرم حضرت امیر المؤمنین (ع) +تصاویر {

حضور علمای سوریه در حرم حضرت امیر المؤمنین (ع) +تصاویر
حوزه/ هیئتی از علمای سوریه متشکل از شیخ عیسی العلی، شیخ مخلف العلی و تعدادی از علما و فضلا مهمان آستان مقدس علوی و حرم مطهر حرم امیر المؤمنین (ع) شدند.
حضور علمای سوریه در حرم حضرت امیر المؤمنین (ع) +تصاویر

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، هیئتی از علمای سوریه متشکل از شیخ عیسی العلی، شیخ مخلف العلی و تعدادی از علما و فضلا مهمان آستان مقدس علوی و حرم مطهر حرم امیر المؤمنین (ع) شدند.

شیخ عیسی یحیی العلی امام، خطیب و مدیر یکی از مؤسسه های شرعی سوریه گفت: خداوند متعال زیارت آستان مقدس علوی و دار القرآن الکریم آن را به ما کرامت بخشید و با احمد النجفی دیدار کردیم و گزارشی از پروژه های قرآنی و عمرانی حرم مطهر و مراحل تکمیل آن ارائه دادند.

وی افزود: ما در این مکان چیزی جز راستی و اخلاص ندیدیم که این مایه خوشحالی و دلگرمی ما شد و از خداوند متعال می خواهم که عتبات مقدس، کارکنان و زائران آن و عراق را حفظ کند.

شیخ مخلف یحیی العلی القادری الحسینی پژوهشگر در زمینه اهل بیت (علیهم السلام) و پژوهشگر در مکتب تصوف گفت: خداوند را سپاسگذاریم که به ما توفیق زیارت حرم امیر المؤمنین علی بن ابی طالب (علیه السلام) را داد و از خداوند متعال می خواهیم که این مکان مقدس را مناره علمی و معرفتی قرار دهد که نور آن مشرق و مغرب را فراگیرد.

وی افزود: از خداوند می خواهیم که بار دیگر توفیق زیارت این مکان مطهر را به ما بدهد و در آخر می گویم که عجایب زیادی در دنیا وجود دارد، امّا این مکان اولین و آخرین شگفتی در این سرزمین پاک است.

شایان ذکر است که دار القرآن الکریم وابسته به آستان مقدس حسینی به مدت هفت روز از این هیئت در کربلا میزبانی خواهد کرد و سپس به زیارت سایر عتبات مقدس از جمله آستان مقدس کاظمین مشرف خواهند شد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
} |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.