مخبر - 1397/10/15 - پپیشکسوتان گیلان قهرمان مسابقات زورخانه ای جام پایداری شدند {

پپیشکسوتان گیلان قهرمان مسابقات زورخانه ای جام پایداری شدند
همشهری آنلاین: رقابت های تیمی زورخانه ای و مهارت های فردی پیشکسوتان کشور 12 تا 14 دی با عنوان جام پایداری در مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت از توابع استان گیلان برگزار شد.
پپیشکسوتان گیلان قهرمان مسابقات زورخانه ای جام پایداری شدند

تيم هاي زورخانه اي به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در این پیکارها 360 شرکت کننده از استان های مختلف حضور داشتند که در پایان تیم استان گیلان در مجموع با 249 امتیاز مقام اول را از آن خود کرد و استان های مازندران و کرمانشاه به ترتیب با 226 و 208 امتیاز در رده های دوم تا سوم قرار گرفتند.

اسامی نفرات برتر نیز به شرح زیر است:

  • تیمی زورخانه ای رده سنی 35 تا 45 سال
1.خراسان رضوی، 2. گیلان، 3. مازندران و خراسان جنوبی

  • تیمی زورخانه ای رده سنی 46 تا 55 سال
1.گیلان، 2. کرمانشاه، 3. مازندران و البرز

  • رشته تیمی زورخانه ای رده سنی 56 تا 65 سال
1. گیلان، 2. کرمانشاه، 3. گلستان و مازندران

  • رشته سنگ رده سنی 35 تا 45 سال
1.حمید بابامحمدی (سمنان) 2. محمد حسینی (فارس) 3. امیر حسینی مقدم (خراسان جنوبی) و احسان پیری (همدان)

  • رشته سنگ رده سنی 46 تا 55 سال
1.محمد حسینی (سمنان) 2. محسن جوکار (فارس) 3. حسین حبشی (مازندران) و علیرضا مومن (خراسان جنوبی)

  • رشته سنگ رده سنی 56 تا 65 سال
1.عبداله یدالهی (همدان) 2. عباس احتشام (مازندران) 3. کریم قبادی (قزوین) و حمید شاه محمدی (کرمانشاه)

  • رشته کباده رده سنی 35 تا 45 سال
1.رسول تحصیری (اصفهان) 2. سید جواد حسینی (خراسان رضوی) 3. حسین صائمی (سمنان) و مهران خزاعی (فارس)

  • رشته کباده رده سنی 46 تا 55 سال
1.علی اصغر میراحمدی نژاد(فارس) 2. محسن جهانی (کرمانشاه) 3. سعید رحیمی (اصفهان) و بخشعلی ملامحمدی (قزوین)

  • رشته کباده رده سنی 56 تا 65 سال
1.سید مرتضی زینال صفت (کرمانشاه) 2. ابوالقاسم جلالی (سمنان) 3. محمدعلی عبداله پور (مازندران) و حسین کریمی (مازندران)

  • رشته چرخ تیز رده سنی 35 تا 45 سال
1.حسین عامری (اصفهان) 2. محمد سعدی زاده (خراسان جنوبی) 3. احمد پورمحمدحسین (مازندران) و امین یوسفیان (خراسان رضوی)

  • رشته چرخ تیز رده سنی 46 تا 55 سال
1.رامین گلستانی (گیلان) 2. علیرضا اوجی (فارس) 3. غلامحسین سپاهیان (خوزستان) علیرضا زنگنه (کرمانشاه)

  • رشته چرخ تیز رده سنی 56 تا 65 سال
1.سیدمرتضی زینال صفت (کرمانشاه) 2. هیبت اله شهبازی (همدان) 3. علی اکبر همایونی پویا (گلستان) و محمدحسین رمضان زاده (خراسان رضوی)

  • رشته چرخ چمنی رده سنی 35 تا 45 سال
1.حسین عامری (اصفهان) 2. محمد سعدی زاده (خراسان جنوبی) 3. امین یوسفیان (خراسان رضوی) و جعفر پورمحمدی (گیلان)

  • رشته چرخ چمنی رده سنی 46 تا 55 سال
1.رامین گلستانی (گیلان) 2. محمدکاظم پهلوانی (سمنان)

  • رشته چرخ چمنی رده سنی 56 تا 65 سال
1.مجتبی خطیبی (کرمانشاه)

  • رشته میل بازی رده سنی 35 تا 45 سال
1.فرشاد حیدررضایی (همدان) 2. یاسین عباسی (مازندران) 3. محمدرضا طاهری (اصفهان) و پدرام ئیلان پور (کردستان)

  • رشته میل بازی رده سنی 46 تا 55 سال
1.مجید کاظمی (همدان) 2. حامد نجفی (خراسان شمالی) 3. علی بهادری (البرز) و مجید غلامی (قم)

  • رشته میل بازی رده سنی 56 تا 65 سال
1.حیدر اویس (سمنان) 2. اکبر عابدیان (اصفهان)

در پایان از سوی کمیته فنی مسابقات امیرحسین عامری (اصفهان)، رامین گلستانی (گیلان) و سید مرتضی زینال صفت (کرمانشاه) به عنوان فنی ترین ورزشکاران این دوره از رقابت ها انتخاب شدند.

کد خبر 427457

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
}



 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.