مخبر - 1398/11/06 - تکرار دروغ ضد انقلاب توسط صهیونیستها/ علت مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟

تکرار دروغ ضد انقلاب توسط صهیونیستها/ علت مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟
به گزارش عصر امروز پس از اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت در ایران، اعتراضات به حق مردمی که در اجرای این طرح گلایه داشتند با اقدامات آشوب گرانه عده ای اغتشاش گر در برخی نقاط به آشوب کشیده شد، آشوبی که خسارات سنگینی به بیت المال وارد کرد و فرصت سوءاستفاده دشمنان ملت از فضای به وجود آمده را فراهم ساخت؛ هیزم ...
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط صهیونیستها/ علت مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟

به گزارش عصر امروز پس از اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت در ایران، اعتراضات به حق مردمی که در اجرای این طرح گلایه داشتند با اقدامات آشوب گرانه عده ای اغتشاش گر در برخی نقاط به آشوب کشیده شد، آشوبی که خسارات سنگینی به بیت المال وارد کرد و فرصت سوءاستفاده دشمنان ملت از فضای به وجود آمده را فراهم ساخت؛ هیزم آتش اغتشاشات آشوب گران، اما از جای دیگری تامین می شد. رسانه های معاند و ضدانقلاب که فرصت را برای پیش برد اهداف خود فراهم دیدند با پوشش گسترده اغتشاشات و حمایت همه جانبه از اغتشاشاگرانی که در برخی شهر های کشور اقدام به ایجاد آشوب کردند، سعی در القای فضای ناامنی و آشوب در سراسر ایران داشتند.
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
این رسانه ها که قصد داشتند از آب گل آلود ماهی بگیرند و وضعیت شهر های ایران را بحرانی نشان دهند، دست به انتشار اخبار جعلی زدند، اخباری که بررسی صحت و سقم آن ها خود دلیلی آشکار برای دشمنی این رسانه ها با مردم ایران داشت.
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
پس از گذشت 10 سال از فتنه 88، رسانه های ضدانقلاب و گروه های معاند دست به اقدامی مشابه زدند؛ این جریان با بازتاب گسترده اخبار دروغین مبنی بر کشته شدن نیکتا اسفندانی، دختر 14 ساله در جریان اغتشاشات اخیر ایران در شبکه های اجتماعی، اقدام به مانور رسانه ای علیه ایران کردند. تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
در متن دروغ اعلام شده از سوی رسانه های معاند آمده است: "نیکتا اسفندانی دختر نوجوان 14 ساله، در خیابان ستارخان در تهران با اصابت شلیک گلوله به سرش کشته شده است". اصل ماجرا چه بود؟
اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود در 12 آذرماه سال جاری، در بین اسامی که آن ها اعلام کردند ما افراد متعددی را داریم که زنده هستند و با آن ها مصاحبه کردیم و مشخصات دقیقشان وجود دارد؛ کشته های بی ربط و درگذشتگان عادی را هم اینجا آوردند که نمونه مصاحبه آن را که خانواده نیکتا اسفندانی است، مشاهده کردید. چقدر سر و صدا کردند که دختر چهارده ساله ای که در اغتشاشات به ضرب گلوله کشته شده است، خانمی که هیچ ربطی به این موضوعات نداشته و هم پزشکی قانونی تایید کرده و هم خانواده که در اثر مسمومیت فوت کرده است.
وی افزود: این ها اشخاصی را در بیمارستان ها داشتند که اگر کسی درگذشت به ما اسم دهید که به این ها اعلام شده که در بیمارستان ما یک دختر خانمی به نام نیکتا اسفندانی مرده و آن ها نیز اسم وی را به عنوان کشته شدگان اغتشاشات اخیر بردند.
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد: افراد دیگری نیز از این قبیل زیاد هستند ما تعداد زیادی از این اسامی را داریم که اسامی غیرواقعی است و تعدادی هم داریم که الان زنده هستند و با آن ها مصاحبه کردیم؛ این شگردی کهنه است و یادتان هم نرفته است که در فتنه ٨٨ همین کار را انجام دادند، هم کشته سازی و هم آمار سازی کردند و اسم سعیده پورآقایی را بردند و گفتند خانواده شهید است و برای وی در تهران مجلس ترحیم گرفتند و به مجلس ترحیم او رفتند و مجلس فاتحه برایش برگزار کردند، سپس این خانم را آوردیم و وی نیز مصاحبه کرد و گفت من زنده ام.
سخنگوی قوه قضاییه در حالی سناریوی دروغین کشته شدن نیکتا اسفندانی در جریان اغتشاشات آبان ماه را رد کرد که پدر نیکتا اسفندانی نیز در مصاحبه ای که با رسانه ملی داشت، ضمن تکذیب مرگ دخترش در اغتشاشات، با ابراز تاسف از کسانی که می خواهند به دخترش برچسب ضدانقلاب بزنند و از فوت او سوءاستفاده کنند، گفت: "دختر من به هیچ عنوان سیاسی نبوده و اصلا در زمینه سیاسی سررشته نداشته که بخواهد اظهارنظر کند یا جبهه بگیرد". جزئیات علت مرگ نیکتا اسفندانی از زبان مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران دکتر فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در تشریح علت مرگ نیکتا اسفندانی بیان کرد: در تاریخ 26 آبانماه سال جاری جسد خانم نیکتا اسفندانی جهت تعیین علت فوت از سوی مراجع انتظامی به پزشکی قانونی استان تهران معرفی شد. مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اظهار کرد: در معاینه ظاهری جسد و کالبدگشایی انجام شده هیچ گونه آثار ضرب و جرح از قبیل کبودگی، سائیدگی، خراشیدگی و آثاری از گلوله خوردگی و جراحت در بدن این فرد وجود نداشته است. وی افزود: با توجه به عدم وجود آثار ضرب و جرح؛ نمونه های آسیب شناسی و سم شناسی به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال و پس از بررسی های تخصصی روی نمونه های ارجاعی، نتایج بررسی های آزمایشگاهی اخذ شد. فروزش اضافه کرد: با عنایت به نتایج آزمایشات بعمل آمده و معاینه ظاهری و کالبدگشایی جسد، علت مرگ نارسایی تنفسی بعلت مسمویت دارویی اعلام شد و هیچ گونه آثار ظاهری ضرب و جرح در معاینات ظاهری و کالبدگشایی بعمل آمده وجود نداشت. بنا بر این گزارش؛ این پرونده جزئیات پزشکی و غیر پزشکی بیشتری دارد که در فرصتی به آن پرداخته خواهد شد. این در حالی است که این سناریوی دروغین پیش تر توسط عناصر ضدانقلاب مطرح شده بود و سخنگوی قوه قضاییه به این موضوع واکنش نشان داده بود. تکرار دروغ بزرگ اما پس از گذشت مدت زیادی از روشن شدن واقعیت ماجرای فوت نیکتا اسفندانی، اخیرا، سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل هنگام سخنرانی خود با نشان دادن تصویر نیکتا اسفندانی ادعای واهی کشته شدن وی در جریان اغتشاشات آبان ماه را مطرح کرد. رسوایی بزرگ سفیر رژیم اشغالگر در سازمان ملل متحد / پشت پرده مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟ سابقه رسوایی البته این اولین باری نیست که عناصر رژیم صهیونیستی با نشان دادن تصاویر و طرح ادعا های دروغین و جعلی، علیه جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل جوسازی می کنند. رسوایی بزرگ سفیر رژیم اشغالگر در سازمان ملل متحد / پشت پرده مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟
برای مثال نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در سخنرانی سالانه خود در مجمع عمومی سازمان ملل مدعی کشف یک انبار سرّی اتمی در منطقه تورقوزآباد تهران شد؛ در حالی که پیگیری ها در آن زمان نشان داد که آدرس نتانیاهو مربوط به یک قالیشویی بوده است! اینکه چرا سفیر رژیم صهیونیستی پس از روشن شدن واقعیت مرگ خانم اسفندانی وتایید این موضوع توسط خانواده وی، مجددا چنین دروغی را آن هم در سازمان ملل مطرح می کند، را باید در ریشه منابعی دانست که به بارها چنین اکاذیبی را در اختیار مقامات صهیونیستی قرار داده اند.
منبع خبر : عصر امروز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «عصر امروز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
خسارات   بیت المال   علت مرگ   قیمت سوخت   اغتشاشات   آشوب   ضد انقلاب  
اخبار مرتبط
دولت پیگیر خسارت های ناشی از آشوب های بنزینی
شهدای ایران
دولت هند به تخریب 745 خانه و خودرو در جریان حمله به مسلمانان اعتراف کرد
تقریب نیوز
به رویکرد انقلابی امام خمینی وفادار نماندید که خسارت به بار آوردید
مردم نیوز
آخرین برآورد ها از خسارات اغتشاشات بنزینی
فردا نیوز
آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی/ مهلت 3 ماهه به کسانی که بیمه شخص ثالث ندارند
تسنیم
آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی
مشرق نیوز
8 نفر از عاملان اغتشاشات غرب تهران دستگیر شدند
میزان
روحانی بیانیه مراجع و نمایندگان را علت آغاز اغتشاشات معرفی کرد!/ اعتراض رحیم پور به روحانی این بود که مردم چگونه حق قانونی اعتراض را اعمال کنند؟/ چرا مصوبه تشکیل «خانه های ملی گفتگوی آزاد» اجرایی نمی شود؟/ تشریح شگردهای باند فاسد رسانه ای نزدیک به دولت
رجانیوز
برنامه ریزی برای همزمانی مراسم تشییع جنازه نورعلی تابنده و چهلمین روز آشوب ها
سادس نیوز
«ناامنی ذهنی» پروژه جدید دشمن
جوان آنلاین
دستگیری 250 نفر دیگر در استان کرمانشاه
بهار نیوز
کتابخانه سوخته در آتش اغتشاشات شهریار بازسازی می شود
سینما پرس
فتنه 98/طرح استعفای حسن روحانی است
کارگر آنلاین
موضع متفاوت کیهان درباره طرح استعفای روحانی
روز نو
مخالفت شدید کیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
نصف جهان
واکنش کیهان به طرح استعفای رئیس جمهور: نقشه دشمنان است
انتخاب
موضع کیهان در قبال استعفای احتمالی حسن روحانی
نواندیش
واکنش شدید کیهان با مطرح شدن استعفای روحانی/ نقشه دشمنان است
اقتصاد نیوز
مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
دنیای اقتصاد
افراطی ها با پروژه استعفای روحانی چه خوابی برای کشور دیده اند؟
مردم نیوز
مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور/ نقشه دشمنان است
خبرآنلاین
سناریو سازی اتاق فکر سعودی، عبری، غربی از کشته سازی اغتشاشات 98
راه دانا
فتنه ای متفاوت از فتنه های 77 و 88
خبرگزاری دفاع مقدس
خسارت 72 میلیارد تومانی به شهرستان قدس در ناآرامی ها
عصر ایران
خسارت 720 میلیاردی اغتشاشگران به شهرستان قدس
الف
مکان های آسیب دیده در اعتراضات شهر قدس
اقتصاد نیوز
عامل اصلی راه بندان و آتش زدن اتوبوس های اصفهان دستگیر شد
خبرگزاری دانشجو
آغاز پرداخت خسارت واحدهای زیان دیده از اغتشاشات بنزینی
آریا
برآورد خسارات اغتشاشات، هفته آینده اعلام می شود
باشگاه خبرنگاران
4 نفر از عاملان اصلی شهادت سرگرد «ایرج جواهری» دستگیر شدند
عصر امروز
افراد خسارت دیده در اغتشاشات به فرمانداری ها مراجعه کنند
شهدای ایران
واقعا از آشوب ها چقدر خسارت دیدیم؟
الف
سردار نجات: هدف اصلی آشوب های اخیر استعفای روحانی بود
فردا نیوز
حمام خونی به نام ایران؛ پروژه خطرناکی که رهبر انقلاب آن را مهار کرد
کارگر آنلاین
انتقاد عارف از برنامه های ویژه شبکه های معاند در حمایت از آشوبگران/آرزوی سرنگونی نظام اسلامی را به گور خواهند برد
خبرآنلاین
72 درصد دستگیرشدگان در اغتشاشات مشکل اقتصادی دارند/ضد انقلاب روی موج قانونی اعتراض مردم سوار شد
شبستان
چرا مجلس بعد از قضایای افزایش قیمت بنزین، استیضاح وزرا را کلید زد؟
روز نو
آنچه در آتش اغتشاشات سوخت متعلق به کیست؟
مشرق نیوز
آتش اغتشاش گران دامن گردشگران را هم گرفت
قدس آنلاین
شناسایی لیدرهای آشوب ادامه دارد
فرتاک نیوز
اخبار مرتبط
bltشهدای ایران : دولت پیگیر خسارت های ناشی از آشوب های بنزینی
bltتقریب نیوز : دولت هند به تخریب 745 خانه و خودرو در جریان حمله به مسلمانان اعتراف کرد
bltمردم نیوز : به رویکرد انقلابی امام خمینی وفادار نماندید که خسارت به بار آوردید
bltفردا نیوز : آخرین برآورد ها از خسارات اغتشاشات بنزینی
bltتسنیم : آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی/ مهلت 3 ماهه به کسانی که بیمه شخص ثالث ندارند
bltمشرق نیوز : آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی
bltمیزان : 8 نفر از عاملان اغتشاشات غرب تهران دستگیر شدند
bltرجانیوز : روحانی بیانیه مراجع و نمایندگان را علت آغاز اغتشاشات معرفی کرد!/ اعتراض رحیم پور به روحانی این بود که مردم چگونه حق قانونی اعتراض را اعمال کنند؟/ چرا مصوبه تشکیل «خانه های ملی گفتگوی آزاد» اجرایی نمی شود؟/ تشریح شگردهای باند فاسد رسانه ای نزدیک به دولت
bltسادس نیوز : برنامه ریزی برای همزمانی مراسم تشییع جنازه نورعلی تابنده و چهلمین روز آشوب ها
bltجوان آنلاین : «ناامنی ذهنی» پروژه جدید دشمن
bltبهار نیوز : دستگیری 250 نفر دیگر در استان کرمانشاه
bltسینما پرس : کتابخانه سوخته در آتش اغتشاشات شهریار بازسازی می شود
bltکارگر آنلاین : فتنه 98/طرح استعفای حسن روحانی است
bltروز نو : موضع متفاوت کیهان درباره طرح استعفای روحانی
bltنصف جهان : مخالفت شدید کیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
bltانتخاب : واکنش کیهان به طرح استعفای رئیس جمهور: نقشه دشمنان است
bltنواندیش : موضع کیهان در قبال استعفای احتمالی حسن روحانی
bltاقتصاد نیوز : واکنش شدید کیهان با مطرح شدن استعفای روحانی/ نقشه دشمنان است
bltدنیای اقتصاد : مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
bltمردم نیوز : افراطی ها با پروژه استعفای روحانی چه خوابی برای کشور دیده اند؟
bltخبرآنلاین : مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور/ نقشه دشمنان است
bltراه دانا : سناریو سازی اتاق فکر سعودی، عبری، غربی از کشته سازی اغتشاشات 98
bltخبرگزاری دفاع مقدس : فتنه ای متفاوت از فتنه های 77 و 88
bltعصر ایران : خسارت 72 میلیارد تومانی به شهرستان قدس در ناآرامی ها
bltالف : خسارت 720 میلیاردی اغتشاشگران به شهرستان قدس
bltاقتصاد نیوز : مکان های آسیب دیده در اعتراضات شهر قدس
bltخبرگزاری دانشجو : عامل اصلی راه بندان و آتش زدن اتوبوس های اصفهان دستگیر شد
bltآریا : آغاز پرداخت خسارت واحدهای زیان دیده از اغتشاشات بنزینی
bltباشگاه خبرنگاران : برآورد خسارات اغتشاشات، هفته آینده اعلام می شود
bltعصر امروز : 4 نفر از عاملان اصلی شهادت سرگرد «ایرج جواهری» دستگیر شدند
bltشهدای ایران : افراد خسارت دیده در اغتشاشات به فرمانداری ها مراجعه کنند
bltالف : واقعا از آشوب ها چقدر خسارت دیدیم؟
bltفردا نیوز : سردار نجات: هدف اصلی آشوب های اخیر استعفای روحانی بود
bltکارگر آنلاین : حمام خونی به نام ایران؛ پروژه خطرناکی که رهبر انقلاب آن را مهار کرد
bltخبرآنلاین : انتقاد عارف از برنامه های ویژه شبکه های معاند در حمایت از آشوبگران/آرزوی سرنگونی نظام اسلامی را به گور خواهند برد
bltشبستان : 72 درصد دستگیرشدگان در اغتشاشات مشکل اقتصادی دارند/ضد انقلاب روی موج قانونی اعتراض مردم سوار شد
bltروز نو : چرا مجلس بعد از قضایای افزایش قیمت بنزین، استیضاح وزرا را کلید زد؟
bltمشرق نیوز : آنچه در آتش اغتشاشات سوخت متعلق به کیست؟
bltقدس آنلاین : آتش اغتشاش گران دامن گردشگران را هم گرفت
bltفرتاک نیوز : شناسایی لیدرهای آشوب ادامه دارد
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.