مخبر - 1398/11/06 - تکرار دروغ ضد انقلاب توسط صهیونیستها/ علت مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟

تکرار دروغ ضد انقلاب توسط صهیونیستها/ علت مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟
به گزارش عصر امروز پس از اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت در ایران، اعتراضات به حق مردمی که در اجرای این طرح گلایه داشتند با اقدامات آشوب گرانه عده ای اغتشاش گر در برخی نقاط به آشوب کشیده شد، آشوبی که خسارات سنگینی به بیت المال وارد کرد و فرصت سوءاستفاده دشمنان ملت از فضای به وجود آمده را فراهم ساخت؛ هیزم ...
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط صهیونیستها/ علت مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟

به گزارش عصر امروز پس از اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت در ایران، اعتراضات به حق مردمی که در اجرای این طرح گلایه داشتند با اقدامات آشوب گرانه عده ای اغتشاش گر در برخی نقاط به آشوب کشیده شد، آشوبی که خسارات سنگینی به بیت المال وارد کرد و فرصت سوءاستفاده دشمنان ملت از فضای به وجود آمده را فراهم ساخت؛ هیزم آتش اغتشاشات آشوب گران، اما از جای دیگری تامین می شد. رسانه های معاند و ضدانقلاب که فرصت را برای پیش برد اهداف خود فراهم دیدند با پوشش گسترده اغتشاشات و حمایت همه جانبه از اغتشاشاگرانی که در برخی شهر های کشور اقدام به ایجاد آشوب کردند، سعی در القای فضای ناامنی و آشوب در سراسر ایران داشتند.
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
این رسانه ها که قصد داشتند از آب گل آلود ماهی بگیرند و وضعیت شهر های ایران را بحرانی نشان دهند، دست به انتشار اخبار جعلی زدند، اخباری که بررسی صحت و سقم آن ها خود دلیلی آشکار برای دشمنی این رسانه ها با مردم ایران داشت.
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
پس از گذشت 10 سال از فتنه 88، رسانه های ضدانقلاب و گروه های معاند دست به اقدامی مشابه زدند؛ این جریان با بازتاب گسترده اخبار دروغین مبنی بر کشته شدن نیکتا اسفندانی، دختر 14 ساله در جریان اغتشاشات اخیر ایران در شبکه های اجتماعی، اقدام به مانور رسانه ای علیه ایران کردند. تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
در متن دروغ اعلام شده از سوی رسانه های معاند آمده است: "نیکتا اسفندانی دختر نوجوان 14 ساله، در خیابان ستارخان در تهران با اصابت شلیک گلوله به سرش کشته شده است". اصل ماجرا چه بود؟
اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود در 12 آذرماه سال جاری، در بین اسامی که آن ها اعلام کردند ما افراد متعددی را داریم که زنده هستند و با آن ها مصاحبه کردیم و مشخصات دقیقشان وجود دارد؛ کشته های بی ربط و درگذشتگان عادی را هم اینجا آوردند که نمونه مصاحبه آن را که خانواده نیکتا اسفندانی است، مشاهده کردید. چقدر سر و صدا کردند که دختر چهارده ساله ای که در اغتشاشات به ضرب گلوله کشته شده است، خانمی که هیچ ربطی به این موضوعات نداشته و هم پزشکی قانونی تایید کرده و هم خانواده که در اثر مسمومیت فوت کرده است.
وی افزود: این ها اشخاصی را در بیمارستان ها داشتند که اگر کسی درگذشت به ما اسم دهید که به این ها اعلام شده که در بیمارستان ما یک دختر خانمی به نام نیکتا اسفندانی مرده و آن ها نیز اسم وی را به عنوان کشته شدگان اغتشاشات اخیر بردند.
تکرار دروغ ضد انقلاب توسط سفیر رژیم صهینونیستی در سازمان ملل/ علت مرگ چه نیکتا اسفنانی چه بود؟
سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد: افراد دیگری نیز از این قبیل زیاد هستند ما تعداد زیادی از این اسامی را داریم که اسامی غیرواقعی است و تعدادی هم داریم که الان زنده هستند و با آن ها مصاحبه کردیم؛ این شگردی کهنه است و یادتان هم نرفته است که در فتنه ٨٨ همین کار را انجام دادند، هم کشته سازی و هم آمار سازی کردند و اسم سعیده پورآقایی را بردند و گفتند خانواده شهید است و برای وی در تهران مجلس ترحیم گرفتند و به مجلس ترحیم او رفتند و مجلس فاتحه برایش برگزار کردند، سپس این خانم را آوردیم و وی نیز مصاحبه کرد و گفت من زنده ام.
سخنگوی قوه قضاییه در حالی سناریوی دروغین کشته شدن نیکتا اسفندانی در جریان اغتشاشات آبان ماه را رد کرد که پدر نیکتا اسفندانی نیز در مصاحبه ای که با رسانه ملی داشت، ضمن تکذیب مرگ دخترش در اغتشاشات، با ابراز تاسف از کسانی که می خواهند به دخترش برچسب ضدانقلاب بزنند و از فوت او سوءاستفاده کنند، گفت: "دختر من به هیچ عنوان سیاسی نبوده و اصلا در زمینه سیاسی سررشته نداشته که بخواهد اظهارنظر کند یا جبهه بگیرد". جزئیات علت مرگ نیکتا اسفندانی از زبان مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران دکتر فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در تشریح علت مرگ نیکتا اسفندانی بیان کرد: در تاریخ 26 آبانماه سال جاری جسد خانم نیکتا اسفندانی جهت تعیین علت فوت از سوی مراجع انتظامی به پزشکی قانونی استان تهران معرفی شد. مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اظهار کرد: در معاینه ظاهری جسد و کالبدگشایی انجام شده هیچ گونه آثار ضرب و جرح از قبیل کبودگی، سائیدگی، خراشیدگی و آثاری از گلوله خوردگی و جراحت در بدن این فرد وجود نداشته است. وی افزود: با توجه به عدم وجود آثار ضرب و جرح؛ نمونه های آسیب شناسی و سم شناسی به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال و پس از بررسی های تخصصی روی نمونه های ارجاعی، نتایج بررسی های آزمایشگاهی اخذ شد. فروزش اضافه کرد: با عنایت به نتایج آزمایشات بعمل آمده و معاینه ظاهری و کالبدگشایی جسد، علت مرگ نارسایی تنفسی بعلت مسمویت دارویی اعلام شد و هیچ گونه آثار ظاهری ضرب و جرح در معاینات ظاهری و کالبدگشایی بعمل آمده وجود نداشت. بنا بر این گزارش؛ این پرونده جزئیات پزشکی و غیر پزشکی بیشتری دارد که در فرصتی به آن پرداخته خواهد شد. این در حالی است که این سناریوی دروغین پیش تر توسط عناصر ضدانقلاب مطرح شده بود و سخنگوی قوه قضاییه به این موضوع واکنش نشان داده بود. تکرار دروغ بزرگ اما پس از گذشت مدت زیادی از روشن شدن واقعیت ماجرای فوت نیکتا اسفندانی، اخیرا، سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل هنگام سخنرانی خود با نشان دادن تصویر نیکتا اسفندانی ادعای واهی کشته شدن وی در جریان اغتشاشات آبان ماه را مطرح کرد. رسوایی بزرگ سفیر رژیم اشغالگر در سازمان ملل متحد / پشت پرده مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟ سابقه رسوایی البته این اولین باری نیست که عناصر رژیم صهیونیستی با نشان دادن تصاویر و طرح ادعا های دروغین و جعلی، علیه جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل جوسازی می کنند. رسوایی بزرگ سفیر رژیم اشغالگر در سازمان ملل متحد / پشت پرده مرگ نیکتا اسفندانی چه بود؟
برای مثال نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در سخنرانی سالانه خود در مجمع عمومی سازمان ملل مدعی کشف یک انبار سرّی اتمی در منطقه تورقوزآباد تهران شد؛ در حالی که پیگیری ها در آن زمان نشان داد که آدرس نتانیاهو مربوط به یک قالیشویی بوده است! اینکه چرا سفیر رژیم صهیونیستی پس از روشن شدن واقعیت مرگ خانم اسفندانی وتایید این موضوع توسط خانواده وی، مجددا چنین دروغی را آن هم در سازمان ملل مطرح می کند، را باید در ریشه منابعی دانست که به بارها چنین اکاذیبی را در اختیار مقامات صهیونیستی قرار داده اند.
منبع خبر : عصر امروز

محتوای این خبر به صورت خودکار از «عصر امروز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
خسارات   بیت المال   علت مرگ   قیمت سوخت   اغتشاشات   آشوب   ضد انقلاب  
اخبار مرتبط
طراحی یک هشتگ برای آغاز آشوب در کشور
مشرق نیوز
مالکی: هدف کنگره آمریکا از تحریم های جدید، انحراف افکار عمومی دنیاست
ایسنا
دولت پیگیر خسارت های ناشی از آشوب های بنزینی
شهدای ایران
اقدام توئیتر برای مقابله با ویروس کرونا
شفا آنلاین
کیهان: هدف از اغتشاش چه بود؟ مقام آمریکایی فاش کرد
ساعت 24
آخرین برآورد ها از خسارات اغتشاشات بنزینی
فردا نیوز
برآوردهای جدید از خسارات اغتشاشات بنزینی / مهلت 3 ماهه به کسانی که بیمه شخص ثالث ندارند
خبرگزاری دانشجو
آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی/ مهلت 3 ماهه به کسانی که بیمه شخص ثالث ندارند
تسنیم
آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی
مشرق نیوز
واکنش پلیس به حضور سفیر انگلیس در جمع اغتشاشگران
میزان
"سوریه سازی ایران" مهمترین هدف غائله آبان بود
ایرنا
خسارت هایی که اغتشاشات در کربلا به اموال مردم وارد کرد
تیتر شهر
دستگیری یکی از لیدرهای اغتشاشات آبان در اصفهان
صدا و سیما
برنامه ریزی برای همزمانی مراسم تشییع جنازه نورعلی تابنده و چهلمین روز آشوب ها
سادس نیوز
ایران داغ مذاکره را به دل آمریکا می گذارد/ مطالبه عوارض شهرداری از خسارت دیدگانِ اغتشاشات در البرز!
راه دانا
«ناامنی ذهنی» پروژه جدید دشمن
جوان آنلاین
دستگیری 250 نفر دیگر در استان کرمانشاه
بهار نیوز
نویسندگان نامه حمایت از اغتشاش گران مسئول وضعیت کنونی هستند/ درخواست برای برخورد با حامیان آشوب
فارس
فتنه 98/طرح استعفای حسن روحانی است
کارگر آنلاین
موضع متفاوت کیهان درباره طرح استعفای روحانی
روز نو
مخالفت شدید کیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
نصف جهان
واکنش کیهان به طرح استعفای رئیس جمهور: نقشه دشمنان است
انتخاب
موضع کیهان در قبال استعفای احتمالی حسن روحانی
نواندیش
واکنش شدید کیهان با مطرح شدن استعفای روحانی/ نقشه دشمنان است
اقتصاد نیوز
مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
دنیای اقتصاد
افراطی ها با پروژه استعفای روحانی چه خوابی برای کشور دیده اند؟
مردم نیوز
مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور/ نقشه دشمنان است
خبرآنلاین
سناریو سازی اتاق فکر سعودی، عبری، غربی از کشته سازی اغتشاشات 98
راه دانا
پژمانفر: حذف کارت سوخت میلیاردها تومان از بیت المال را بر باد داد / زنگنه در چند قدمی استیضاح
خبرگزاری دانشجو
اعترافات اعضای شبکه آشوب
مشرق نیوز
فتنه ای متفاوت از فتنه های 77 و 88
خبرگزاری دفاع مقدس
خسارت 72 میلیارد تومانی به شهرستان قدس در ناآرامی ها
عصر ایران
خسارت 720 میلیاردی اغتشاشگران به شهرستان قدس
الف
مکان های آسیب دیده در اعتراضات شهر قدس
اقتصاد نیوز
مسئولین البرز در تکاپوی انتخابات، کسبه زیر بار خسارت 25 میلیاردی اغتشاشات
راه دانا
برآورد خسارات اغتشاشات، هفته آینده اعلام می شود
باشگاه خبرنگاران
واقعا از آشوب ها چقدر خسارت دیدیم؟
الف
عده ای برای اغتشاش به خیابان ها آمده بودند/دشمنان مترصدفرصت بودند
مهر نیوز
شـــعـــبــده بـــازان بـــنــزیــــن
بهار نیوز
چرایی خنده تلخ و حیرت آور رییس جمهور/ روایت حسین شریعتمداری از سرنخ آشوب های عراق و آتش زدن کنسولگری ایران/ یارانه معیشتی و وعده های دولت پس از سهمیه بندی بنزین
تابناک
اخبار مرتبط
bltمشرق نیوز : طراحی یک هشتگ برای آغاز آشوب در کشور
bltایسنا : مالکی: هدف کنگره آمریکا از تحریم های جدید، انحراف افکار عمومی دنیاست
bltشهدای ایران : دولت پیگیر خسارت های ناشی از آشوب های بنزینی
bltشفا آنلاین : اقدام توئیتر برای مقابله با ویروس کرونا
bltساعت 24 : کیهان: هدف از اغتشاش چه بود؟ مقام آمریکایی فاش کرد
bltفردا نیوز : آخرین برآورد ها از خسارات اغتشاشات بنزینی
bltخبرگزاری دانشجو : برآوردهای جدید از خسارات اغتشاشات بنزینی / مهلت 3 ماهه به کسانی که بیمه شخص ثالث ندارند
bltتسنیم : آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی/ مهلت 3 ماهه به کسانی که بیمه شخص ثالث ندارند
bltمشرق نیوز : آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی
bltمیزان : واکنش پلیس به حضور سفیر انگلیس در جمع اغتشاشگران
bltایرنا : "سوریه سازی ایران" مهمترین هدف غائله آبان بود
bltتیتر شهر : خسارت هایی که اغتشاشات در کربلا به اموال مردم وارد کرد
bltصدا و سیما : دستگیری یکی از لیدرهای اغتشاشات آبان در اصفهان
bltسادس نیوز : برنامه ریزی برای همزمانی مراسم تشییع جنازه نورعلی تابنده و چهلمین روز آشوب ها
bltراه دانا : ایران داغ مذاکره را به دل آمریکا می گذارد/ مطالبه عوارض شهرداری از خسارت دیدگانِ اغتشاشات در البرز!
bltجوان آنلاین : «ناامنی ذهنی» پروژه جدید دشمن
bltبهار نیوز : دستگیری 250 نفر دیگر در استان کرمانشاه
bltفارس : نویسندگان نامه حمایت از اغتشاش گران مسئول وضعیت کنونی هستند/ درخواست برای برخورد با حامیان آشوب
bltکارگر آنلاین : فتنه 98/طرح استعفای حسن روحانی است
bltروز نو : موضع متفاوت کیهان درباره طرح استعفای روحانی
bltنصف جهان : مخالفت شدید کیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
bltانتخاب : واکنش کیهان به طرح استعفای رئیس جمهور: نقشه دشمنان است
bltنواندیش : موضع کیهان در قبال استعفای احتمالی حسن روحانی
bltاقتصاد نیوز : واکنش شدید کیهان با مطرح شدن استعفای روحانی/ نقشه دشمنان است
bltدنیای اقتصاد : مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور
bltمردم نیوز : افراطی ها با پروژه استعفای روحانی چه خوابی برای کشور دیده اند؟
bltخبرآنلاین : مخالفت شدیدکیهان با مطرح شدن استعفای رئیس جمهور/ نقشه دشمنان است
bltراه دانا : سناریو سازی اتاق فکر سعودی، عبری، غربی از کشته سازی اغتشاشات 98
bltخبرگزاری دانشجو : پژمانفر: حذف کارت سوخت میلیاردها تومان از بیت المال را بر باد داد / زنگنه در چند قدمی استیضاح
bltمشرق نیوز : اعترافات اعضای شبکه آشوب
bltخبرگزاری دفاع مقدس : فتنه ای متفاوت از فتنه های 77 و 88
bltعصر ایران : خسارت 72 میلیارد تومانی به شهرستان قدس در ناآرامی ها
bltالف : خسارت 720 میلیاردی اغتشاشگران به شهرستان قدس
bltاقتصاد نیوز : مکان های آسیب دیده در اعتراضات شهر قدس
bltراه دانا : مسئولین البرز در تکاپوی انتخابات، کسبه زیر بار خسارت 25 میلیاردی اغتشاشات
bltباشگاه خبرنگاران : برآورد خسارات اغتشاشات، هفته آینده اعلام می شود
bltالف : واقعا از آشوب ها چقدر خسارت دیدیم؟
bltمهر نیوز : عده ای برای اغتشاش به خیابان ها آمده بودند/دشمنان مترصدفرصت بودند
bltبهار نیوز : شـــعـــبــده بـــازان بـــنــزیــــن
bltتابناک : چرایی خنده تلخ و حیرت آور رییس جمهور/ روایت حسین شریعتمداری از سرنخ آشوب های عراق و آتش زدن کنسولگری ایران/ یارانه معیشتی و وعده های دولت پس از سهمیه بندی بنزین
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.