مخبر - 1398/10/19 - ارتش آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند

ارتش آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با تاکید بر اینکه اکنون بیش از 70 هزار نیروی حشدالشعبی در عراق وجود دارد که می توانند پایگاه های آمریکا را در عراق مورد هدف قرار دهند، افزود: ارتش تروریستی آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند، فرار ایتالیا و برخی از کشورهای اروپایی از عراق شروع شده و پارلمان عراق ...
ارتش آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با تاکید بر اینکه اکنون بیش از 70 هزار نیروی حشدالشعبی در عراق وجود دارد که می توانند پایگاه های آمریکا را در عراق مورد هدف قرار دهند، افزود: ارتش تروریستی آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند، فرار ایتالیا و برخی از کشورهای اروپایی از عراق شروع شده و پارلمان عراق حضور آمریکایی ها را در عراق، غیرقانونی و نامشروع اعلام کرده است.
به گزارش ایسنا، سرلشکر رحیم صفوی در مراسم بزرگداشت سردار سپهبد سلیمانی و همراهان شهیدش، اظهار کرد: وکالت دارم از طرف رهبری سلام ایشان را به تک تک مردم انقلابی و هوشمند تبریز و مردم آذربایجان برسانم . شما مردم مومن و شهید داده آذربایجان و تبریز دلاور در طول تاریخ همواره ستون مستحکم استقلال، عزت و عظمت ایران بوده اید.
وی با تاکید بر این که علمای این خطه و مردم تبریز همواره در نهضت ها، انقلاب های معاصر ایران و به ویژه در پیروزی انقلاب اسلامی، پیشگام و خط شکن بوده اند و مقام معظم رهبری بارها شما مردم تبریز را تحسین کرده اند، گفت: در ماجرای ناآرامی های اخیر نیز تبریز جزو اولین شهرهایی بود که با عزم راسخ خود به دفاع از انقلاب و نظام پرداخت و مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی ها این حماسه مردم تبریز را تحسین کردند و اخیرا نیز در دیدار با خانواده سردار سپهبد سلیمانی، سه بار از تبریز و مردم تبریز نام بردند و اجتماع مردم تبریز را تحسین کردند.
وی گفت: حاج قاسم فرزند مکتب اسلام و فرزند قرآن بود، او محصول دفاع مقدس و سپاه پاسداران و محصول تربیت ولایت فقیه بود؛ سردار سلیمانی، یک فرد نبود یک جریان برحق و انقلابی در کل منطقه و جهان اسلام بوده و آرمان ایشان نیز آرمان انقلاب اسلامی بود. سردار سلیمانی، شهید جبهه مقاومت اسلامی است.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با تاکید بر این که شما مردم تبریز با حضور ستودنی، عاطفی و هوشمند خود بعد از نماز جمعه همه را تحت تاثیر قرار دادید، افزود: روز شنبه نیز بازاریان تبریز با تعطیلی بازار یاد و خاطره انقلاب را زنده کرده و الگویی برای بازاریان سایر شهرها شدند. این ها نشان دهنده بصیرت سیاسی شما مردم انقلابی است. تجمع دیروز مردم تبریز در حمایت از عملیات هوا و فضای سپاه در زدن سیلی اول، نیز حرکتی بسیار اساسی بود.
وی در این خصوص افزود: آمریکایی ها بعد از خوردن سیلی اول، بیش از 19 ساعت سکوت مرگبار کرده و دیروز رییس جمهور نادان آمریکا از صحبت های قبلی خود عقب نشینی کرد و شکست خورد. او که گفته بود 52 نقطه ایران را می زنم، از صحبت های خود عقب نشینی کرد و گفت که با ایران سرجنگ نداریم. کاملا جا خوردند و فهمیدند که تمام نیروها و پایگاه هایشان زیر قدرت و صلابت نیروهای مسلح ایران است. آنان ضعف های خود را به خوبی می دانند و قوت های ما را نیز می شناسند.
سرلشکر صفوی با بیان این که عملیات تروریستی شهادت سردار سلیمانی، ابومهدی المندس و هشت نفر از یارانش، شکست راهبردی آمریکا در مقابل جبهه مقاومت اسلامی در منطقه غرب آسیا است، افزود: شبکه تروریسم بین الملل دولتی سرویس های اطلاعاتی سی آی اِی و موساد با محاسبات و برآورد غلط، طرح و اقدامی را به عنوان یک اقدام تروریستی انجام دادند اما محاسبه پس لرزه های بعد از آن را نکردند و راهبردی پس از آن نداشتند.
وی با تاکید بر این که حدود 20 سال است جبهه مقاومت اسلامی در مقابل جبهه کفر و شرک به رهبری آمریکا ایستاده است، افزود: از سال 2001 و حمله تجاوزکارانه آمریکا و اشغال افغانستان و همچنین اشغال عراق در سال 2003، اگرچه منجر به سرنگونی دو دولت در افعانستان و عراق شده و هردو نیز به نفع ایران بود، اما آمریکا طی 19 سال حضور خود در منطقه و عملیات هایی که در افغانستان، عراق و سوریه کرده و عملیات هایی که صهیونیست ها در لبنان و غزه کردند، آیا راهبرد آمریکا به پیروزی رسیده یا جبهه مقاومت اسلامی؟
وی با تاکید بر این که آمریکا طی 20 سال نتوانست آسایش و امنیت را برای مردم افغانستان به وجود آورد، افزود: بشارت می دهم که خون پاک شهید سلیمانی، ابوالمهدی المهندس و همراهانشان، آمریکایی ها همچون نیروهای ارتش سرخ شوروی از افغانستان مثل علف های هرزه درو کرده و بیرون خواهد کرد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان این که آمریکا طی 19 سال گذشته، هشت تریلیون دلار هزینه کرده و بیش از 20 هزار کشته و زخمی داده است، افزود: آمریکا، می خواست در عراق یک حکومت دشمن ایران روی کار آورده و عراق را مبدا عملیات علیه ایران کند، ولی موفق نشدند و یک پارلمان اسلامی با اکثریت شیعی، یک دولت اسلامی و شیعی و یک دولت دوست در عراق روی کار آمده است.
وی تاکید کرد: ایران و عراق طی 19 سال گذشته روابط صمیمی داشته و مکمل استراتژیک یکدیگر هستند. راهپیمایی های اربعین را ببینید چقدر مسلمان از کشورهای مختلف عازم عراق می شوند؟ خون شهدای دفاع مقدس راه کربلا باز کرد و به فضل خدا، خون مدافعان حرم، راه قدس را باز خواهد کرد.
وی ادامه داد: به یاد می آوردید آن جمله عارفانه و استراتژیک امام راحل را که "راه قدس از کربلا می گذرد". راه کربلا باز شده و راه قدس را خون سردار سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت باز خواهد کرد. رژیم صهیونیستی که روزی شعار تا نیل و خاورمیانه بزرگ را سر می داد، اکنون در داخل سرزمین های اشغالی به خود می لرزد و شکست های مکرری در غزه و کرانه باختری متحمل شده اند و اکنون نیز مثل موش های بزدل به محض یک حرکت به لانه هایی که درست کرده اند فرار می کنند. صهیونیست ها از جبهه مقاومت اسلامی به شدت می ترسند.
سرلشکر صفوی با اشاره به این که آمریکایی ها و صهیونیست ها طی 20 سال در مقابل جبهه مقاومت اسلامی شکست های بزرگی خوردند، گفت: آنان می خواستند دولت قانونی سوریه را سرنگون کنند، اما بعد از هفت سال جبهه مقاومت به درخواست دولت سوریه و دولت عراق و با کمک نیروی قدس سپاه، ده ها هزار نیروی مردمی را به شکل بسیجی سازماندهی کرده و در کنار ارتش عراق و سوریه وارد جنگ شدند و دمار از دشمن درآورند.
وی تاکید کرد: به فضل الهی طوفان خشم و انزجار جبهه مقاومت از دریای مدیترانه تا دریای سرخ، تا خلیج فارس و دریای خرز، بساط تروریست های آمریکایی را برخواهد چید و اشغالگرهای آمریکایی مجبورند کشورهای اسلامی را ترک کنند. سیاست های تجاوزکارانه آمریکا به بن بست رسیده است.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا خاطرنشان کرد: سیاست های رییس جمهور نادان آمریکا در رابطه با تحریم های ظالمانه ایران و برهم زدن برجام همه با شکست مواجه شده و نمی توانند در خلیج فارس باقی بمانند. نیروهای انقلابی منطقه و امنیت این منطقهبه عهده کشورهای ساحلی منطقه بوده و آمریکایی ها از زمان حضورشان ناامنی، قتل، غارت و تروریسم را به منطقه آوردند.
منبع خبر : مردم سالاری

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
عراق   آمریکا   ایتالیا   حشد شعبی   کشور اروپایی   کل قوا   مورد هدف   مشاور عالی   تروریست   پارلمان  
اخبار مرتبط
رحیم صفوی: 70 هزار نیروی حشدالشعبی می توانند پایگاه های آمریکا را هدف بگیرند
انتخاب
سرلشکر رحیم صفوی: ارتش تروریستی آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند
نامه نیوز
ارتش تروریستی آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند
ایسنا
هزاران چشمه نور در حیات امت اسلامی خواهد جوشید/آمریکایی ها با خفت عراق را ترک می کنند
ایسنا
جزئیات فاز پنجم عملیات «اراده پیروزی» در عراق/ کارشکنی واشنگتن
مهر نیوز
هندسه ای بدون المهندس!؟/ نگاهی به ساختار جدید الحشد الشعبی
العالم
محصول دفاع مقدس تولید نظریه مقاومت بود
مهر نیوز
واکنش حشد شعبی به خبر حمله پهپادی علیه پادگانش در الانبار
خبرآنلاین
موضع بیشتر کشورهای اروپایی درباره سوریه ارتباطی با واقعیت نداشته است
حزب الله نیوز
حشد شعبی حمله پهپادی به پادگانش در الانبار را تکذیب کرد
ایسنا
بشار اسد: موضع بیشتر کشورهای اروپایی درباره سوریه ارتباطی با واقعیت نداشته است
ایسنا
پنجمین حمله پهپادی به حشدالشعبی
جوان آنلاین
سفر هیاتی از پارلمان ایتالیا به سوریه و دیدار با بشار اسد
خبرآنلاین
تاکید اسد بر تلاش اروپایی ها برای تحقق منافع آمریکا در منطقه
ایرنا
مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
شعار سال
روحانی: مذاکره با فشار حداکثری امکان ندارد
اعتدال
مبارزه جدی با دلار آغاز شده است
تدبیر 24
روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
فرارو
روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
پانا
روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
نواندیش
روحانی: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است
شبکه خبر
شعله مقاومت ملت های بیدار خاموش نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد
رسانیوز
روحانی: حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی فقط هشداری برای متجاوزان بود/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
اخرین نیوز
روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند
صراط
اگر آمریکا بدنبال مذاکره است، همه فشارها علیه ایران را متوقف کند
ناطقان نیوز
حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی هشداری برای دشمنان منطقه بود
نصف جهان
آمریکا باید با توبه واقعی صداقت خود را نشان دهد/ ملت ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است
بازار نیوز
به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید
عصر پرس
اگر به دنبال مذاکره هستید باید صداقت خود را نشان دهید و فشارها را متوقف کنید/شاهد تهمت های حداکثری هستیم
روز پلاس
حمله یمنی ها به مرکز صنعتی هشداری برای متجاوزین بود
اتاق خبر
روحانی: آمریکا اگر دنبال مذاکره است فشارها را متوقف کند/ آمریکا به دنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
ایران آنلاین
دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟
ابنا
دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
ایکنا
روحانی:دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
روز نو
روحانی خطاب به آمریکا: اگر دنبال مذاکره اید، فشار علیه ایران را متوقف کنید| عربستان از حمله یمنی ها به آرامکو درس بگیرد| ایران خواهان روابط دوستانه با همسایگان است
آفتاب
دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟/ آمریکا بدنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
العالم
مقاومت ملت های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش ناشدنی است/ به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید که به پا خاسته اند
شبستان
رئیس جمهور: فشار حداکثری آمریکا علیه ملت ایران رو به پایان است
خرداد نیوز
روحانی : اگر به دنبال مذاکره هستید همه فشارها را متوقف کنید
مردمی ها
روحانی: مقاومت ملت های منطقه خاموش ناشدنی است/ دشمنان از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
تسنیم
اخبار مرتبط
bltانتخاب : رحیم صفوی: 70 هزار نیروی حشدالشعبی می توانند پایگاه های آمریکا را هدف بگیرند
bltنامه نیوز : سرلشکر رحیم صفوی: ارتش تروریستی آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند
bltایسنا : ارتش تروریستی آمریکا نمی تواند در عراق باقی بماند
bltایسنا : هزاران چشمه نور در حیات امت اسلامی خواهد جوشید/آمریکایی ها با خفت عراق را ترک می کنند
bltمهر نیوز : جزئیات فاز پنجم عملیات «اراده پیروزی» در عراق/ کارشکنی واشنگتن
bltالعالم : هندسه ای بدون المهندس!؟/ نگاهی به ساختار جدید الحشد الشعبی
bltمهر نیوز : محصول دفاع مقدس تولید نظریه مقاومت بود
bltخبرآنلاین : واکنش حشد شعبی به خبر حمله پهپادی علیه پادگانش در الانبار
bltحزب الله نیوز : موضع بیشتر کشورهای اروپایی درباره سوریه ارتباطی با واقعیت نداشته است
bltایسنا : حشد شعبی حمله پهپادی به پادگانش در الانبار را تکذیب کرد
bltایسنا : بشار اسد: موضع بیشتر کشورهای اروپایی درباره سوریه ارتباطی با واقعیت نداشته است
bltجوان آنلاین : پنجمین حمله پهپادی به حشدالشعبی
bltخبرآنلاین : سفر هیاتی از پارلمان ایتالیا به سوریه و دیدار با بشار اسد
bltایرنا : تاکید اسد بر تلاش اروپایی ها برای تحقق منافع آمریکا در منطقه
bltشعار سال : مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltاعتدال : روحانی: مذاکره با فشار حداکثری امکان ندارد
bltتدبیر 24 : مبارزه جدی با دلار آغاز شده است
bltفرارو : روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
bltپانا : روحانی: مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
bltنواندیش : روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
bltشبکه خبر : روحانی: شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است
bltرسانیوز : شعله مقاومت ملت های بیدار خاموش نمی شود | دشمن از پاسخ یمنی ها درس بگیرد
bltاخرین نیوز : روحانی: حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی فقط هشداری برای متجاوزان بود/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltصراط : روحانی: دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند
bltناطقان نیوز : اگر آمریکا بدنبال مذاکره است، همه فشارها علیه ایران را متوقف کند
bltنصف جهان : حمله یمنی ها به یک مرکز صنعتی هشداری برای دشمنان منطقه بود
bltبازار نیوز : آمریکا باید با توبه واقعی صداقت خود را نشان دهد/ ملت ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است
bltعصر پرس : به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید
bltروز پلاس : اگر به دنبال مذاکره هستید باید صداقت خود را نشان دهید و فشارها را متوقف کنید/شاهد تهمت های حداکثری هستیم
bltاتاق خبر : حمله یمنی ها به مرکز صنعتی هشداری برای متجاوزین بود
bltایران آنلاین : روحانی: آمریکا اگر دنبال مذاکره است فشارها را متوقف کند/ آمریکا به دنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
bltابنا : دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟
bltایکنا : دشمنان منطقه از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند/ مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است
bltروز نو : روحانی:دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/مذاکره با فشار حداکثری ناممکن است؛ آمریکایی ها اگر دنبال مذاکره اند همه فشارها علیه ایران را متوقف کنند
bltآفتاب : روحانی خطاب به آمریکا: اگر دنبال مذاکره اید، فشار علیه ایران را متوقف کنید| عربستان از حمله یمنی ها به آرامکو درس بگیرد| ایران خواهان روابط دوستانه با همسایگان است
bltالعالم : دشمنان منطقه باید از پاسخ هشدارآمیز یمنی ها درس بگیرند و آتش جنگ در منطقه را خاموش کنند/ باروت به منطقه می فرستید و دیگر کشورها را متهم می کنید؟/ آمریکا بدنبال تهمت زنی حداکثری علیه ایران است
bltشبستان : مقاومت ملت های بیدار و هوشیار منطقه، شعله خاموش ناشدنی است/ به جای اتهام زنی، قدرت ملت ها را باور کنید که به پا خاسته اند
bltخرداد نیوز : رئیس جمهور: فشار حداکثری آمریکا علیه ملت ایران رو به پایان است
bltمردمی ها : روحانی : اگر به دنبال مذاکره هستید همه فشارها را متوقف کنید
bltتسنیم : روحانی: مقاومت ملت های منطقه خاموش ناشدنی است/ دشمنان از پاسخ یمنی ها درس بگیرند
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.