مخبر - 1398/09/12 - وزارت علوم زیر تیغ تیز انتقادات تشکل های دانشجویی

وزارت علوم زیر تیغ تیز انتقادات تشکل های دانشجویی
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، همزمان با نزدیک شدن به 16 آذر و روز دانشجو، نمایندگان بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالتخواه دانشجویی و دفتر تحکیم وحدت امروز با منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و گفت و گو کردند. * بعضی جریانات ...
وزارت علوم زیر تیغ تیز انتقادات تشکل های دانشجویی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، همزمان با نزدیک شدن به 16 آذر و روز دانشجو، نمایندگان بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالتخواه دانشجویی و دفتر تحکیم وحدت امروز با منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و گفت و گو کردند.

* بعضی جریانات ضدانقلابی گاها آزادی عمل بیشتری در دانشگاه ها دارند

مقصود درودی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در این مراسم از اینکه بعضی جریانات دانشجویی با تفکر ضدانقلابی گاها آزادی عمل بیشتری در دانشگاه ها دارند، انتقاد کرد.

وی همچنین به بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاه اشاره کرد و خواهان ارتباط صنعت با دانشگاه شد.

درودی تاکید کرد: دانشجویان تحصیلات تکمیلی که بیکار هستند موجب نارضایتی در سطح جامعه شده که باید فکری برای اشتغال آنها کرد.

وی در ادامه با اشاره به عدم شفافیت در نحوه جذب اعضای هیئت علمی گفت: جذب برخی از آنها اکثرا با سیاسی بازی انجام می شود.

* دانشگاه عاری از دخانیات فقط یک شعار است

تقی زاده دبیر تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان هم در ادامه با اشاره به مشکلات دانشجویان در دانشگاه ها گفت: انتصابات سیاسی در دانشگاه، نا امید کردن دانشجویان توسط برخی از اعضای هیئت علمی، عدم برنامه برای خوابگاه های دانشجویی، عدم مراوده دانشگاه با تشکل ها، ممانعت از برنامه های سیاسی تشکل های غیر همسو از مسائلی است دانشجویان با آن درگیر هستند.

وی همچنین با بیان اینکه دانشگاه عاری از دخانیات فقط یک شعار است، افزود: باید برای این مسئله چاره اندیشی شود.

* افراط و تفریط حراست دانشگاه ها در موضوع حجاب

زادمهر دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان هم در این نشست با اشاره موضوع ساختمان این اتحادیه و شکایت کیفری دانشگاه تهران از از اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، از وزیر علوم در مورد این موضوع توضیح خواست.

وی سپس به موضوع بودجه پرداخت و از عدم پرداخت بودجه حداقلی به دفاتر گلایه کرد و گفت: اگر دفاتر ما نتوانند سالی چندبار به نشست های اتحادیه بیایند کلیت اتحادیه بودن زیر سوال می رود و درخواست شفافیت بودجه کرد.

دبیرکل جامعه اسلامی از بی برنامگی معاونت فرهنگی در برگزاری جشنواره های وزارت علوم گفت و سپس از دخالت شورای تامین در مباحث دانشجویی گلایه کرد و در آخر هم از مطالبی را درباره طرح ملی جامعه اسلامی جهت آزاد اندیشی و لزوم حمایت دانشگاه و وزارت علوم مطرح کرد.

نائب دبیر واحد خواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان هم از مشکلات و افراط و تفریط حراست دانشگاه ها در موضوع حجاب گفت و از تغییرات متعدد سرفصل های درسی ، وضعیت نامناسب خوابگاه ها برای دانشجویان خصوصا دانشجویان دختر گلایه کرد.

* وزیر علوم از دولت بخواهد در دانشگاه ها پاسخگو باشد/ رخوت در سطح دانشگاه ها ناشی از بی برنامگی وزارت علوم است

سجاد اسدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل هم در ادامه با اشاره به فضای اجتماعی کشور و ابهامات و شبهات دانشجویان در دانشگاه گفت: اینکه دانشجویان شبهاتی دارند که گویا دولت قصد فروپاشی نظام را دارد که ما این مهم را متوجه فرافکنی و عدم مسئولیت پذیری دولت می دانیم.

اسدی از غلامی خواست از دولت بخواهد در دانشگاه ها پاسخگو باشد.

وی همچنین گفت: برنامه وزارت علوم برای 16 آذر چیست؟ وزارت علوم باید مراقب رادیکال کردن فضای دانشگاه توسط برخی افراد باشد. رخوت عجیبی که در سطح دانشگاه وجود دارد ناشی از بی برنامگی وزارت علوم است، اگر ما هم برنامه ای داشته باشیم با فشارهای مالی و سنگ اندازی وزارت علوم از این امر جلوگیری می شود.

* وزیر علوم نسبت به ایجاد تشکل های دولت ساخته و یکبار مصرف موضع بگیرد

حمزه دستیار دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل هم گفت: بنظر من این جلسات نمایشی است وگرنه چرا در بحث شیوه نامه انضباطی از دانشجوها مشورت نگرفتید؟ بی برنامگی و ناهماهنگی با شورای عالی انقلاب فرهنگی و دخالت معاون حقوقی رئیس جمهور در این امر به چه دلیل بود؟ این امر نشانه انفعال وزارت علوم است.

دستیار وزرای دولت را به دو قسمت بدخیم و منفعل تقسیم بندی کرد و گفت: مایل نیستم وزیر علوم را در این دو طیف جا بدهم اما وزیر علوم باید نسبت به ایجاد تشکل های دولت ساخته و یکبار مصرف موضع بگیرد. نباید اجازه بدهد یک جریان دانشجویی بلندگوی ضد انقلاب و محکومین فتنه شود.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در ادامه خواستار مقابله وزارت علوم با جریان بدخواه جنبش علمی در بدنه دانشگاه شد و گفت: باید با کسانی که خودباوری ملی را قبول ندارند و در راستای نا امید کردن دانشجویان از نظام و انقلاب حرکت می کنند، مقابله کرد.

وی همچنین از آسیب های اجتماعی خطرناک در سطح دانشگاه و عدم فضای نشاط و امید در دانشگاه ها گفت و با اشاره به صحبت وزیر علوم مبنی بر تقویت دیپلماسی علمی افزود: تقویت دیپلماسی علمی با کاهش ظرفیت دکتری، با عدم نظارت بر محتوای کلاس ها، پولی شدن آموزش، وابستگی دانشگاه به بودجه نفت، انفعال حقوقی در موضوع بازداشت دکتر سلیمانی در آمریکا و یا رانت پژوهشی خاص انجام نمی شود.

محمدی قائم مقام سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل نیز با بداخلاق دانستن دولت گفت: حسی که از بیرون منتقل می شود این است که وزارت علوم تعطیل است چون وزارت علوم حتی قادر نیست بودجه خودش را از دولت بگیرد چه برسد به بودجه تشکل های دانشجویی!

وی در پایان گفت: وزارت علوم با عدم پرداخت بودجه نمی تواند ما را متوقف کند.

محمدی همچنین از تخلف 26 معاونت فرهنگی دانشگاه ها در بحث نشریات شکایت کرد.

* عدم انگیزه دانشجوها برای جلسه با وزیر علوم

دانیال یادگاری دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی هم در این نشست از عدم انگیزه دانشجوها برای جلسه با وزیر علوم گفت و افزود: چون این جلسه بازخوردی در هیچ سطحی نمی بییند این عدم انگیزه ایجاد دشه است.

وی در ادامه خواستار حضور همه تفکرات با سلیقه های سیاسی متفاوت در برنامه های دانشگاه ها شد.

یادگاری تاکید کرد: چرا اجازه می دهید در دانشگاه با دانشجوها برخورد شود؟ وضعیت دانشجویان بازداشتی را مشخص کنید! وزیر علوم پاسخگو باشد تا جریان حزب اللهی محکوم نشود.

یادگاری از مسئله طرح توسعه دانشگاه خصوصا دانشگاه الزهرا و تهدید به شکایت دانشگاه از مردم ده ونک و دانشجوها گفت و خواستار گفت وگو در این زمینه و پایان شکایت این دانشگاه شد.

وی همچنین خواستار توضیح طرح توسعه دانشگاه شد و در پایان با بیان مشکلات فرهنگی، نقش تثبیت کننده نقد وزارت علوم را خواستار شد.

دبیر واحد خواهران جنبش عدالتخواه دانشجویی نیز سوالاتی را در مورد رصد پارک های علم و فناوری مطرح کرد و خواستار توضیح در مورد خروجی این پارک ها و شرکت های دانش بنیان شد.

وی همچنین بحث ارتقاء اساتید، ارتباط با صنعت و وضعیت فضای خوابگاهی بدون تسهیلات خاص بدون در نظر گرفتن وضعیت جنسی دختران را هم مطرح کرد.

* درخواست برای شفافیت مالی معاونت فرهنگی وزارت علوم

علی دهقان دبیر دفتر تحکیم وحدت هم با اشاره به خودکفایی مالی دانشگاه ها که ضربات زیادی به فضای دانشگاه وارد کرده خواستار شفافیت مسایل مالی معاونت فرهنگی وزارت علوم شد.

دهقان در ادامه درباره مصرف دخانیات در دانشگاه ها افزود: وزیر علوم باید در این باره توضیح دهد.

وی از غلامی خواست سلام دانشجویان را به روحانی برساند و بگوید که نگاه روحانی به مردم نگاه کرامت بخشی باشد.

دهقان در آخر خواست که وزارت علوم در مقابل مواضع محکومین فتنه و بازتاب آن در دانشگاه موضع صریح داشته باشد.

حسینی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت هم در ادامه با اشاره به اینکه جلسه با وزارت علوم بدتر از سایر جلسات دانشجویی با مسئولین است از ناکارآمدی مشاور امور بانوان در دانشگاه و بی توجهی وزارت به این جایگاه گلایه کرد.

سیده فاطمه فیروزآبادی دبیر واحد فرهنگی تحیکم وحدت نیز از عدم اسلامی شدن دانشگاه گفت، و با اشاره به سند دانشگاه اسلامی از عدم پیشرفت امور و درجا زدن آن انتقاد کرد.

فیروز آبادی از عدم مرجعیت اساتید علمی هم گلایه کرد و گفت باید بستر رشد فکری دانشگاه را فراهم کنیم.

گازرانی دبیر واحد خواهران دانشجویان مستقل هم در خاتمه این نشست از مسمومیت فضای فرهنگی دانشگاه ها با جشن های ضد فرهنگی و از سنگ اندازی در حوزه های فرهنگی جلوی پای تشکل ها انتقاد کرد و خواستار آئین نامه ای دقیق در فضای خوابگاه های دانشگاهی شد.

وی در پایان از هدر رفت بودجه های فرهنگی با برنامه بی نتیجه و خلاف عرف انتقاد کرد.

منبع خبر : خبرگزاری دانشجو

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
انجمن اسلامی   زیر تیغ   بسیج دانشجویی   تشکل های دانشجویی   دفتر تحکیم وحدت   وزیر علوم تحقیقات و فناوری  
اخبار مرتبط
جهادگران دانشگاه آزاد جاسک حواله های خرید نان و آرد بین نیامندان توزیع کردند
خبرگزاری دانشجو
منتخبان مجلس یازدهم با پوستین وحدت، مردم را در موضوع انتخاب رئیس و هیات رئیسه غریبه دانستند
خبرگزاری دانشجو
بسیج دانشجویی علوم پزشکی اهواز بسته های معیشتی بین کارگران بیکار توزیع کرد
خبرگزاری دانشجو
دانشجویان دانشگاه زنجان 200 بسته غذایی برای خانواده های آسیب پذیر تهیه کردند
خبرگزاری دانشجو
مدیریت بهتر کرونا مطالبه تشکل های دانشجویی علوم پزشکی اهواز
ایرنا
خدمت رسانی جهادگران دانشگاه آزاد شهرکرد برای مقابله با کرونا
خبرگزاری دانشجو
پیگیری مطالبات جامعه کارگری با پرچمداری جنبش دانشجویی ثمربخش بوده است
خبرگزاری دانشجو
میزگرد تخصصی به مناسبت روز کارگر در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
مسابقه نقدنویسی «سرفه های خشک» از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بهبهان برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
بیمه و حقوق کارگران اتوبوسرانی تبریز کامل پرداخت نمی شود
خبرگزاری دانشجو
جهادگران قرارگاه ولی امر بسیج دانشجویی کرمانشاه در ایام نوروز به مناطق محروم اعزام می شوند
خبرگزاری دانشجو
انجمن اسلامی دانشجویان شهید چمران اهواز در صدد ارائه خدمات بهداشتی رایگان به عموم مردم است
خبرگزاری دانشجو
دانشجویان واحد بروجرد برخی از معابر این شهرستان را ضدعفونی کردند
خبرگزاری دانشجو
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز منطقه محروم کیان را ضدعفونی کرد + فیلم
خبرگزاری دانشجو
فراخوان دفتر تحکیم وحدت علوم پزشکی همدان برای طرح آموزش مقابله با کرونا
خبرگزاری دانشجو
بسیج دانشجویی واحد اهواز مسجد حضرت رسول اکرم (ص) را ضدعفونی کرد + فیلم
خبرگزاری دانشجو
اعضای گروه جهادی سفیران ولایت واحد ایذه معابر اصلی این شهرستان را ضدعفونی کردند + عکس
خبرگزاری دانشجو
تعامل بین بسیج دانشجویی و نهاد نمازجمعه در نظرآباد برقرار شد
خبرگزاری دانشجو
تریبون آزاد دانشجویی امروز، 30 بهمن ماه در دانشگاه خلیج فارس برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
کافه انتخاباتی «به چه کسی رای بدهیم؟» در دانشگاه آیت الله بروجردی (ره) برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
نشست هم اندیشی با حضور کاندیدا های مجلس 29 بهمن در دانشگاه رامین برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی 29 بهمن در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
درخواست بیش از 190 اتحادیه و تشکل دانشجویی از کاندیدا های مجلس / تعهد خود به شفافیت را در سامانه «مجلس نما» نشان دهید
خبرگزاری دانشجو
نشست «آن 290 نفر» 27 بهمن ماه در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
کرسی آزاداندیشی با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی در دانشگاه اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی 24 بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی فردا، 22 بهمن در ایذه برگزار می شود
خبرگزاری دانشجو
آقای جهانگیری! راه اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایا قربانی امیال سیاسی نشود
خبرگزاری دانشجو
سند انتخاباتی انجمن اسلامی دانشجویان امیرکبیر منتشر شد / از برقراری عدالت اجتماعی تا تولید علم و دانش
خبرگزاری دانشجو
جهادگران واحد بروجرد از 11 بهمن به اردوی درمانی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان می روند
خبرگزاری دانشجو
معرفی هیات انتخاب بخش فیلم کوتاه جشنوار ققنوس تهران بزرگ
فارس
دانشجویان علوم و فنون دریایی خرمشهر مراسم عزاداری دهه اول فاطمیه را برگزار کردند
خبرگزاری دانشجو
جهادگران علوم پزشکی هرمزگان مشغول جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان هستند
خبرگزاری دانشجو
آورده ای که در سبد ضد انقلاب قرار گرفت / سوء استفاد سیاسی از دانشجویان به بهانه بزرگداشت جانباختگان سانحه هوایی
خبرگزاری دانشجو
خواستار بررسی کارشناسی و دقیق حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین هستیم
خبرگزاری دانشجو
بیانیه دو تشکل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در پی حوادث اخیر
ایسنا
تشکل های دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) خواستار تغییر نام میدان دانشگاه به نام شهید سلیمانی شدند
خبرگزاری دانشجو
مردم و دانشجویان تبریزی نسبت به اظهارات نماینده شهر واکنش نشان دادند
خبرگزاری دانشجو
نطق پروانه سلحشوری در خصوص وضعیت «دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه آزاد کرمان» کذب بود
خبرگزاری دانشجو
منشا هنجارشکنی در جشن شب یلدای دانشگاه خوارزمی سوء مدیریت است
خبرگزاری دانشجو
اخبار مرتبط
bltخبرگزاری دانشجو : جهادگران دانشگاه آزاد جاسک حواله های خرید نان و آرد بین نیامندان توزیع کردند
bltخبرگزاری دانشجو : منتخبان مجلس یازدهم با پوستین وحدت، مردم را در موضوع انتخاب رئیس و هیات رئیسه غریبه دانستند
bltخبرگزاری دانشجو : بسیج دانشجویی علوم پزشکی اهواز بسته های معیشتی بین کارگران بیکار توزیع کرد
bltخبرگزاری دانشجو : دانشجویان دانشگاه زنجان 200 بسته غذایی برای خانواده های آسیب پذیر تهیه کردند
bltایرنا : مدیریت بهتر کرونا مطالبه تشکل های دانشجویی علوم پزشکی اهواز
bltخبرگزاری دانشجو : خدمت رسانی جهادگران دانشگاه آزاد شهرکرد برای مقابله با کرونا
bltخبرگزاری دانشجو : پیگیری مطالبات جامعه کارگری با پرچمداری جنبش دانشجویی ثمربخش بوده است
bltخبرگزاری دانشجو : میزگرد تخصصی به مناسبت روز کارگر در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : مسابقه نقدنویسی «سرفه های خشک» از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بهبهان برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : بیمه و حقوق کارگران اتوبوسرانی تبریز کامل پرداخت نمی شود
bltخبرگزاری دانشجو : جهادگران قرارگاه ولی امر بسیج دانشجویی کرمانشاه در ایام نوروز به مناطق محروم اعزام می شوند
bltخبرگزاری دانشجو : انجمن اسلامی دانشجویان شهید چمران اهواز در صدد ارائه خدمات بهداشتی رایگان به عموم مردم است
bltخبرگزاری دانشجو : دانشجویان واحد بروجرد برخی از معابر این شهرستان را ضدعفونی کردند
bltخبرگزاری دانشجو : بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز منطقه محروم کیان را ضدعفونی کرد + فیلم
bltخبرگزاری دانشجو : فراخوان دفتر تحکیم وحدت علوم پزشکی همدان برای طرح آموزش مقابله با کرونا
bltخبرگزاری دانشجو : بسیج دانشجویی واحد اهواز مسجد حضرت رسول اکرم (ص) را ضدعفونی کرد + فیلم
bltخبرگزاری دانشجو : اعضای گروه جهادی سفیران ولایت واحد ایذه معابر اصلی این شهرستان را ضدعفونی کردند + عکس
bltخبرگزاری دانشجو : تعامل بین بسیج دانشجویی و نهاد نمازجمعه در نظرآباد برقرار شد
bltخبرگزاری دانشجو : تریبون آزاد دانشجویی امروز، 30 بهمن ماه در دانشگاه خلیج فارس برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : کافه انتخاباتی «به چه کسی رای بدهیم؟» در دانشگاه آیت الله بروجردی (ره) برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : نشست هم اندیشی با حضور کاندیدا های مجلس 29 بهمن در دانشگاه رامین برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی 29 بهمن در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : درخواست بیش از 190 اتحادیه و تشکل دانشجویی از کاندیدا های مجلس / تعهد خود به شفافیت را در سامانه «مجلس نما» نشان دهید
bltخبرگزاری دانشجو : نشست «آن 290 نفر» 27 بهمن ماه در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : کرسی آزاداندیشی با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی در دانشگاه اصفهان برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی 24 بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی فردا، 22 بهمن در ایذه برگزار می شود
bltخبرگزاری دانشجو : آقای جهانگیری! راه اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایا قربانی امیال سیاسی نشود
bltخبرگزاری دانشجو : سند انتخاباتی انجمن اسلامی دانشجویان امیرکبیر منتشر شد / از برقراری عدالت اجتماعی تا تولید علم و دانش
bltخبرگزاری دانشجو : جهادگران واحد بروجرد از 11 بهمن به اردوی درمانی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان می روند
bltفارس : معرفی هیات انتخاب بخش فیلم کوتاه جشنوار ققنوس تهران بزرگ
bltخبرگزاری دانشجو : دانشجویان علوم و فنون دریایی خرمشهر مراسم عزاداری دهه اول فاطمیه را برگزار کردند
bltخبرگزاری دانشجو : جهادگران علوم پزشکی هرمزگان مشغول جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان هستند
bltخبرگزاری دانشجو : آورده ای که در سبد ضد انقلاب قرار گرفت / سوء استفاد سیاسی از دانشجویان به بهانه بزرگداشت جانباختگان سانحه هوایی
bltخبرگزاری دانشجو : خواستار بررسی کارشناسی و دقیق حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین هستیم
bltایسنا : بیانیه دو تشکل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در پی حوادث اخیر
bltخبرگزاری دانشجو : تشکل های دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) خواستار تغییر نام میدان دانشگاه به نام شهید سلیمانی شدند
bltخبرگزاری دانشجو : مردم و دانشجویان تبریزی نسبت به اظهارات نماینده شهر واکنش نشان دادند
bltخبرگزاری دانشجو : نطق پروانه سلحشوری در خصوص وضعیت «دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه آزاد کرمان» کذب بود
bltخبرگزاری دانشجو : منشا هنجارشکنی در جشن شب یلدای دانشگاه خوارزمی سوء مدیریت است
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.