مخبر - 1398/09/12 - آیا ایوانکا ترامپ در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟

آیا ایوانکا ترامپ در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟
ایوانکا ترامپ متهم شده است که از ایمیل شغلی خود پیامهای شخصی فرستاده است.
آیا ایوانکا ترامپ در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟

صراط: نام ایوانکا ترامپ در هفته های اخیر بار دیگر در محافل مختلف بر سر زبانها افتاد. با اوج گیری خبر استیضاح دونالد ترامپ توسط مجلس به بهانه سوء استفاده از قدرت، اخباری هم از ایوانکا منتشر شد و خود و پدرش را در یک دردسر تازه انداخت. ایوانکا ترامپ متهم شده است که از ایمیل شغلی خود پیامهای شخصی فرستاده است. در حقیقت، طبق ادعای برخی رسانه ها، ایوانکا برای مباحث شخصی و تجاری از قدرت خود سوء استفاده کرده است .

به گزارش خبرفوری به جز این، موضوع دیگری هم باعث افزایش حاشیه های ایوانکا در هفته های اخیر شده است. تویبت اشتباه دختر ترامپ باعث شده بسیاری به او حمله کنند. روز پنجشنبه و پس از یک روز سخت از جلسات شهادت علنی تحقیقات استیضاح علیه ترامپ، ایوانکا در توئیتی نوشت: "سوءاستفاده از قدرت استیضاح به عنوان ابزاری برای متوقف کردن مخالفان سیاسی یا اخراج آنها از قدرت، بیانگر کاهش اخلاق عمومی در ایالات متحده است. (الکسی دو توکویل 1835)". بعد از این توییت مشخص شد که این نقل قول اصلا از دو توکویل نیست.

همانطور که مورخان در حساب های توئیتری مشخص کردند، ایوانکا این نقل قول را به این مرد فرانسوی از کتاب دو جلدی "دموکراسی در آمریکا" منسوب کرده؛ کتابی که بین سالهای 1835 و 1840 منتشر شد و به گفته "نیکولاس لزارد" از گاردین، هنوز هم می توان چیزی را در آن یافت که به صورت قابل تشخیصی صحیح باشد.

اما این نقل قول متعلق به کتاب "قانون اساسی آمریکا" نوشته "جان اینز کلارک هیر" در 1889 است.

با اینکه این اتفاق باعث دردسر بسیاری برای ایوانکا شد اما این اولین باری نیست که ایوانکا در معرض افشاگری قرار گرفته است. بعد از این اتفاقات، بسیاری از رسانه ها به این موضوع پرداختند که چرا و چگونه زندگی ایوانکا همیشه در معرض دید رسانه های عمومی بوده است.

ایوانکا همیشه در معرض پاپاراتزیها و رسانه ها بوده است. او دختر محبوب پدر میلیاردرش بوده است. از آن زمان ترامپ بهای بسیاری به دخترش داد و او از طریق رسانه های فراوان توانست به جایگاههای مهمی برسد. ایوانکا ترامپ هم اکنون یک مدل، کارآفرین، مشاور سیاسی، فعال اجتماعی است و هر روز خبرهای بسیاری از او پخش می شود.

در مورد ایوانکا حواشی بسیاری وجود دارد. در این گزارش سعی داریم برخی از نکات مهم درباره زندگی او بگوییم:

1 . مادر و پدر ایوانکا در سال 1992 از یکدیگر جدا شدند. علت جدا شدن این زوج خیانت دونالد و داشتن رابطه نامشروع با مارلا ماپلس بود. در آن زمان ایوانکا 11 ساله بود. ترامپ سال بعد با مارلا ازدواج کرده و مارلا رسما مادرخوانده ایوانکا شد.

تیفانی(خواهر کوچک ترش) فرزند مارلا است. با این حال، ایوانکا بارها گفته است که رابطه خوبی با مادرخوانده و خواهر خود داشته و هرگز وارد مسائل حاشیه ای نشده است. نکته جالب در مورد ایوانکا این است که به شدت سیاستمدار است و بر خلاف پدرش احساسات و خشم خود را بروز نمی دهد. او در دوران زندگی با مادرخوانده اش این روش را به خوبی نشان داد. مشخص است که ایوانکا از مادرخوانده خود راضی نبوده چرا که یک بار گفته هرگز او را به خاطر طلاق پدر و مادرش نبخشیده است.

2. در دوران نوجوانی، ایوانکا به عنوان مدل در برخی مجلات زرد مشغول به فعالیت شد. مجله Seventeen یکی از مجلاتی بود که ایوانکا عکسهایش را در آن منتشر می کرد. بعد از آن وارد دانشگاه شد وتوانست در سال 2004 در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شود.

3. ایوانکا در سال 2005 با جرارد کوشنر( همسرش) آشنا شد. پدر کوشنر یک ملاک ثروتمند بود. ایوانکا بعد از آشنایی با کوشنر علاوه بر فعالیت اقتصادی و به دست گرفتن ثروت پدرش، به عنوان مدل برای ورساچه نیز فعالت کرد. کوشنر و ترامپ در سال 2009 ازدواج کردند.

4. ایوانکا به سرعت (در سال 2005) وارد تلویزیون شد. او در کنار پدرش در شو " The Apprentice " حاضر شد. او در مدت کوتاهی توانست در بین مخاطبان این برنامه، محبوب و شناخته شده شود. او تا سال 2015 که آخرین اپیزود این برنامه پخش شد، فعال بود و در این شو شرکت می کرد.

5. همانطور که دونالد ترامپ گفته، استعداد ذاتی و شخصی او در وجود ایوانکا خلاصه شده است. او به شدت در گفتگو و معاملات مالی و توافقات تجاری تخصص دارد. او مسئول مذاکرات تجاری و توافقات شرکتهای پدرش شد و توانست در طول چند سال در آمد 150 میلیون دلاری شرکت را به یک میلیارد برساند.

6. در سال 2009 ایوانکا یک کتاب نوشت که بسیار فروخت و درآمد بسیاری برای او آورد. کتاب The Trump Card یک کتابچه آموزشی و راهنما درباره هنر بیزینس بود که ایوانکا بر اساس آموزه ها و تجربیات پدرش آن را نوشت.

7. ایوانکا در سال 2007 وارد تجارت طلا و جواهرات شد و توانست به سرعت به سودآوری برسد. او توانست برند خود را جهانی کند و اسم و رسمی در صنعت جواهرات به هم بزند. این اولین فعالیت نسبتا مستقل او از پدرش بود و هر چند حمایت پدر را همراه داشت اما در کل با تلاش و برنامه ریزی شخصی او به وجود آمد.

8. ایوانکا ساعت کاری مشخصی دارد. معمولا صبحها زود از خواب بلند می شود. حدودا ساعت 6.30 شروع به کار می کند و تا 10 شب کارش را ادامه می دهد.

9. ایوانکا سعی کرده خود را به عنوان فعال اجتماعی نشان دهد. او هر سال به دیدن کودکان سرطانی رفته و با کوکی و شیرینی در یک شو از آنها پذیرایی می کند.

10. ایوانکا همچنین سعی کرده از خود تصویر یک مادر را نشان دهد. او دو فرزند دارد. همواره در شبکه اجتماعی تصویری از فرزندان خود منتشر کرده و بارها گفته که مادر بودن مهمترین بخش وجودی یک زن است. او از طریق این تصویر توانست زنان خانه دار معمولی بسیاری را به کمپین انتخاباتی پدرش جذب کند.

11. ایوانکا در انتخاب پدرش به عنوان رئیس جمهور نقش به سزایی داشته است. او ترامپ را مجاب کرد که وارد حزب جمهوری خواه شود. بعد از رسوایی جنسی پدرش با تمام قوا سعی کرد از او حمایت کرده و این امر را یک سوء تفاهم بداند. با نطقهای او بسیاری از شهروندان آمریکایی اعتماد خود را به ترامپ بازگردانده و او را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند.

12. با انتخاب ترامپ، عملا ایوانکا و کوشنر قدرت اقتصادی رئیس جمهور را به پسرانش دادند. ایوانکا کم کم از دنیای مد هم بیرون آمد و با همسرش به واشنگتن آمد. بسیاری معتقد بودند ایوانکا مغز متفکر پدرش است و پشت بسیاری از تصمیمهای او نشسته است. با این حال، ترامپ نشان داد خیلی در بند کسی نیست. تا آنجا که یک بار سعی کرد دختر و دامادش را از کاخ سفید و واشنگتن بیرون کند.

13. جدایی ایوانکا از اقتصاد تا جایی بود که در سال 2018 برند اقتصادی جواهرات خود را بست. او مانند دوران کودکیش سخنگوی معاملات اقتصادی بین المللی رئیس جمهور آمریکا شد و عملا در تیم دیپلماسی اقتصادی پدرش قرار گرفت. ایوانکا در نشست G20 همراه پدرش بود و در بسیاری از نشستهایی که معمولا همسران روسای جمهور شرکت می کنند، او شرکت کرد.

14. ایوانکا سفرهای سیاسی بسیاری هم داشته است. او به جای پدرش به فلسطین اشغالی رفت و مراسم انتقال سفارت خانه به بیت المقدس را اداره کرد. بسیاری این اقدام را مهمترین فعالیت سیاسی ایوانکا می دانند. فعالیتی که منجر به آواره شدن بسیاری از فلسطینیها شد.

منبع خبر : صراط

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
پست الکترونیک   دونالد ترامپ  
اخبار مرتبط
کمپین انتخاباتی 2016 ترامپ به دنبال دسترسی به ایمیل های دموکرات ها بود
بولتن نیوز
سی ان ان: ترامپ در کمپین 2016 به دنبال ایمیل های دموکرات ها بود
ایسنا
ترامپ درباره جو بایدن: اگر این «خوابالوی کُند» نامزد دموکرات ها شود، می ترسم ما با کم سرعت ترین مناظره های انتخاباتی در تاریخ مواجه شویم
انتخاب
دولت ترامپ تحقیق در باره ایمیل های هیلاری کلینتون را از سر گرفت
ایرنا
ترامپ بار دیگر پرونده هیلاری را رو کرد
خبرآنلاین
رازهای «شرمن» از روزهای مذاکره
مشرق نیوز
هزاران اپلیکیشن فیس بوک از دسترس خارج شدند
افتانا
انتقام گیری از زن ایرانی الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم
مشرق نیوز
انگلیس، بازداشت آسانژ را تمدید کرد
انتخاب
بنیان گذار ویکی لیکس باید هنوز در زندان بماند
خبرآنلاین
احتمال اقدام تنبیهی علیه هوک در وزارت خارجه آمریکا
برنا نیوز
تحلیلی از پیشنهاد رشوه ترامپ به ابرنفتکش ایرانی
مشرق نیوز
خبری از سرویس های گوگل نیست!
بهار نیوز
عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید + دستمزد و تصاویر
تیتر یک
عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید +دستمزد و تصاویر
جهان نیوز
اعلام جزئیات گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران به موگرینی تا چندساعت آینده
پانا
از تحریم نفتی تا تعیین پاداش برای اخلال در کار سپاه؛ واکاوی اقدامات جدید آمریکا علیه ایران
فرارو
ظریف: دولت ترامپ برای جلوگیری از فروش نفت ایران خود را به در و دیوار می زند
صدای ایران
دست رد ناخدای نفتکش ایران به رشوه آمریکا
جهان نیوز
خبر مهم/ آمریکا پیشنهاد رشوه به کاپیتان نفتکش ایرانی «آدریان دریا» را تایید کرد! + جزئیات کامل
نامه نیوز
آمریکا پیشنهاد رشوه به کاپیتان هندی «آدریان دریا» را تایید کرد: با کاپیتان نفتکش های ایرانی ارتباط برقرار کرده ایم / پیشنهاد داده ایم در ازای دریافت میلیون ها دلار، این نفتکش ها را به سمت آب هایی ببرند که توقیف شوند
ساعت 24
آمریکا: با کاپیتان نفتکش های ایرانی ارتباط برقرار کرد ه ایم
عصر ایران
آمریکا: به ناخدای نفتکش ایرانی پیشنهاد چند میلیون دلاری دادیم
باشگاه خبرنگاران
آمریکا: با کاپیتان نفتکش های ایرانی برای تحویل آنها ارتباط برقرار کرد ه ایم
دیپلماسی ایرانی
ناخدای نفتکش رشوه آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
فرارو
ناخدای «آدریان دریا» رشوه آمریکا را نپذیرفت
تابناک
ماجرای رشوه آمریکا به ناخدای نفتکش ایران
فردا نیوز
ناخدای نفتکش ایران رشوه آمریکا برای توقیف آدریان دریا را نپذیرفت
عصر امروز
واکنش ظریف به پیشنهاد رشوه آمریکا به ناخدای نفتکش ایران
دنیای اقتصاد
ناخدای آدریان دریا قانون شکنی نکرد، تحریم شد!
مشرق نیوز
ناخدای نفتکش ایران پیشنهاد پول آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
فارس
آمریکا به ناخدای نفتکش ایران پیشنهاد پول نقد در ازای همکاری داد
فارس
جمعی از طلّاب و اساتید قم: آقای روحانی! ولخرجی از عزّت بین المللی کشور را متوقف کنید
598
حقوق مقامات جهان البته منهای روحانی!
اعتدال
حقوق مقامات جهان منهای روحانی! + جدول
نامه نیوز
چرا مدیران فیس بوک در قبال سرقت اطلاعات کاربران توسط کمبریج آنالیتیکا کاری نکردند؟
انتخاب
حقوق مقامات جهان منهای روحانی! / 7 کشور دستمزد مقامات خود را اعلام کردند
رویداد 24
ترامپ، ظریف و ما ایرانیان 
همشهری آنلاین
بازتاب مقاله حبیب احمدزاده در امریکا و پاسخ نوام چامسکی
جوان آنلاین
پاسخ نوام چامسکی به یادداشت مستندساز ایرانی درباره تحریم ظریف
عصر ایران
اخبار مرتبط
bltبولتن نیوز : کمپین انتخاباتی 2016 ترامپ به دنبال دسترسی به ایمیل های دموکرات ها بود
bltایسنا : سی ان ان: ترامپ در کمپین 2016 به دنبال ایمیل های دموکرات ها بود
bltانتخاب : ترامپ درباره جو بایدن: اگر این «خوابالوی کُند» نامزد دموکرات ها شود، می ترسم ما با کم سرعت ترین مناظره های انتخاباتی در تاریخ مواجه شویم
bltایرنا : دولت ترامپ تحقیق در باره ایمیل های هیلاری کلینتون را از سر گرفت
bltخبرآنلاین : ترامپ بار دیگر پرونده هیلاری را رو کرد
bltمشرق نیوز : رازهای «شرمن» از روزهای مذاکره
bltافتانا : هزاران اپلیکیشن فیس بوک از دسترس خارج شدند
bltمشرق نیوز : انتقام گیری از زن ایرانی الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم
bltانتخاب : انگلیس، بازداشت آسانژ را تمدید کرد
bltخبرآنلاین : بنیان گذار ویکی لیکس باید هنوز در زندان بماند
bltبرنا نیوز : احتمال اقدام تنبیهی علیه هوک در وزارت خارجه آمریکا
bltمشرق نیوز : تحلیلی از پیشنهاد رشوه ترامپ به ابرنفتکش ایرانی
bltبهار نیوز : خبری از سرویس های گوگل نیست!
bltتیتر یک : عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید + دستمزد و تصاویر
bltجهان نیوز : عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید +دستمزد و تصاویر
bltپانا : اعلام جزئیات گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران به موگرینی تا چندساعت آینده
bltفرارو : از تحریم نفتی تا تعیین پاداش برای اخلال در کار سپاه؛ واکاوی اقدامات جدید آمریکا علیه ایران
bltصدای ایران : ظریف: دولت ترامپ برای جلوگیری از فروش نفت ایران خود را به در و دیوار می زند
bltجهان نیوز : دست رد ناخدای نفتکش ایران به رشوه آمریکا
bltنامه نیوز : خبر مهم/ آمریکا پیشنهاد رشوه به کاپیتان نفتکش ایرانی «آدریان دریا» را تایید کرد! + جزئیات کامل
bltساعت 24 : آمریکا پیشنهاد رشوه به کاپیتان هندی «آدریان دریا» را تایید کرد: با کاپیتان نفتکش های ایرانی ارتباط برقرار کرده ایم / پیشنهاد داده ایم در ازای دریافت میلیون ها دلار، این نفتکش ها را به سمت آب هایی ببرند که توقیف شوند
bltعصر ایران : آمریکا: با کاپیتان نفتکش های ایرانی ارتباط برقرار کرد ه ایم
bltباشگاه خبرنگاران : آمریکا: به ناخدای نفتکش ایرانی پیشنهاد چند میلیون دلاری دادیم
bltدیپلماسی ایرانی : آمریکا: با کاپیتان نفتکش های ایرانی برای تحویل آنها ارتباط برقرار کرد ه ایم
bltفرارو : ناخدای نفتکش رشوه آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
bltتابناک : ناخدای «آدریان دریا» رشوه آمریکا را نپذیرفت
bltفردا نیوز : ماجرای رشوه آمریکا به ناخدای نفتکش ایران
bltعصر امروز : ناخدای نفتکش ایران رشوه آمریکا برای توقیف آدریان دریا را نپذیرفت
bltدنیای اقتصاد : واکنش ظریف به پیشنهاد رشوه آمریکا به ناخدای نفتکش ایران
bltمشرق نیوز : ناخدای آدریان دریا قانون شکنی نکرد، تحریم شد!
bltفارس : ناخدای نفتکش ایران پیشنهاد پول آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
bltفارس : آمریکا به ناخدای نفتکش ایران پیشنهاد پول نقد در ازای همکاری داد
blt598 : جمعی از طلّاب و اساتید قم: آقای روحانی! ولخرجی از عزّت بین المللی کشور را متوقف کنید
bltاعتدال : حقوق مقامات جهان البته منهای روحانی!
bltنامه نیوز : حقوق مقامات جهان منهای روحانی! + جدول
bltانتخاب : چرا مدیران فیس بوک در قبال سرقت اطلاعات کاربران توسط کمبریج آنالیتیکا کاری نکردند؟
bltرویداد 24 : حقوق مقامات جهان منهای روحانی! / 7 کشور دستمزد مقامات خود را اعلام کردند
bltهمشهری آنلاین : ترامپ، ظریف و ما ایرانیان 
bltجوان آنلاین : بازتاب مقاله حبیب احمدزاده در امریکا و پاسخ نوام چامسکی
bltعصر ایران : پاسخ نوام چامسکی به یادداشت مستندساز ایرانی درباره تحریم ظریف
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.