مخبر - 1398/09/12 - آیا ایوانکا ترامپ در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟

آیا ایوانکا ترامپ در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟
ایوانکا ترامپ متهم شده است که از ایمیل شغلی خود پیامهای شخصی فرستاده است.
آیا ایوانکا ترامپ در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟

صراط: نام ایوانکا ترامپ در هفته های اخیر بار دیگر در محافل مختلف بر سر زبانها افتاد. با اوج گیری خبر استیضاح دونالد ترامپ توسط مجلس به بهانه سوء استفاده از قدرت، اخباری هم از ایوانکا منتشر شد و خود و پدرش را در یک دردسر تازه انداخت. ایوانکا ترامپ متهم شده است که از ایمیل شغلی خود پیامهای شخصی فرستاده است. در حقیقت، طبق ادعای برخی رسانه ها، ایوانکا برای مباحث شخصی و تجاری از قدرت خود سوء استفاده کرده است .

به گزارش خبرفوری به جز این، موضوع دیگری هم باعث افزایش حاشیه های ایوانکا در هفته های اخیر شده است. تویبت اشتباه دختر ترامپ باعث شده بسیاری به او حمله کنند. روز پنجشنبه و پس از یک روز سخت از جلسات شهادت علنی تحقیقات استیضاح علیه ترامپ، ایوانکا در توئیتی نوشت: "سوءاستفاده از قدرت استیضاح به عنوان ابزاری برای متوقف کردن مخالفان سیاسی یا اخراج آنها از قدرت، بیانگر کاهش اخلاق عمومی در ایالات متحده است. (الکسی دو توکویل 1835)". بعد از این توییت مشخص شد که این نقل قول اصلا از دو توکویل نیست.

همانطور که مورخان در حساب های توئیتری مشخص کردند، ایوانکا این نقل قول را به این مرد فرانسوی از کتاب دو جلدی "دموکراسی در آمریکا" منسوب کرده؛ کتابی که بین سالهای 1835 و 1840 منتشر شد و به گفته "نیکولاس لزارد" از گاردین، هنوز هم می توان چیزی را در آن یافت که به صورت قابل تشخیصی صحیح باشد.

اما این نقل قول متعلق به کتاب "قانون اساسی آمریکا" نوشته "جان اینز کلارک هیر" در 1889 است.

با اینکه این اتفاق باعث دردسر بسیاری برای ایوانکا شد اما این اولین باری نیست که ایوانکا در معرض افشاگری قرار گرفته است. بعد از این اتفاقات، بسیاری از رسانه ها به این موضوع پرداختند که چرا و چگونه زندگی ایوانکا همیشه در معرض دید رسانه های عمومی بوده است.

ایوانکا همیشه در معرض پاپاراتزیها و رسانه ها بوده است. او دختر محبوب پدر میلیاردرش بوده است. از آن زمان ترامپ بهای بسیاری به دخترش داد و او از طریق رسانه های فراوان توانست به جایگاههای مهمی برسد. ایوانکا ترامپ هم اکنون یک مدل، کارآفرین، مشاور سیاسی، فعال اجتماعی است و هر روز خبرهای بسیاری از او پخش می شود.

در مورد ایوانکا حواشی بسیاری وجود دارد. در این گزارش سعی داریم برخی از نکات مهم درباره زندگی او بگوییم:

1 . مادر و پدر ایوانکا در سال 1992 از یکدیگر جدا شدند. علت جدا شدن این زوج خیانت دونالد و داشتن رابطه نامشروع با مارلا ماپلس بود. در آن زمان ایوانکا 11 ساله بود. ترامپ سال بعد با مارلا ازدواج کرده و مارلا رسما مادرخوانده ایوانکا شد.

تیفانی(خواهر کوچک ترش) فرزند مارلا است. با این حال، ایوانکا بارها گفته است که رابطه خوبی با مادرخوانده و خواهر خود داشته و هرگز وارد مسائل حاشیه ای نشده است. نکته جالب در مورد ایوانکا این است که به شدت سیاستمدار است و بر خلاف پدرش احساسات و خشم خود را بروز نمی دهد. او در دوران زندگی با مادرخوانده اش این روش را به خوبی نشان داد. مشخص است که ایوانکا از مادرخوانده خود راضی نبوده چرا که یک بار گفته هرگز او را به خاطر طلاق پدر و مادرش نبخشیده است.

2. در دوران نوجوانی، ایوانکا به عنوان مدل در برخی مجلات زرد مشغول به فعالیت شد. مجله Seventeen یکی از مجلاتی بود که ایوانکا عکسهایش را در آن منتشر می کرد. بعد از آن وارد دانشگاه شد وتوانست در سال 2004 در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شود.

3. ایوانکا در سال 2005 با جرارد کوشنر( همسرش) آشنا شد. پدر کوشنر یک ملاک ثروتمند بود. ایوانکا بعد از آشنایی با کوشنر علاوه بر فعالیت اقتصادی و به دست گرفتن ثروت پدرش، به عنوان مدل برای ورساچه نیز فعالت کرد. کوشنر و ترامپ در سال 2009 ازدواج کردند.

4. ایوانکا به سرعت (در سال 2005) وارد تلویزیون شد. او در کنار پدرش در شو " The Apprentice " حاضر شد. او در مدت کوتاهی توانست در بین مخاطبان این برنامه، محبوب و شناخته شده شود. او تا سال 2015 که آخرین اپیزود این برنامه پخش شد، فعال بود و در این شو شرکت می کرد.

5. همانطور که دونالد ترامپ گفته، استعداد ذاتی و شخصی او در وجود ایوانکا خلاصه شده است. او به شدت در گفتگو و معاملات مالی و توافقات تجاری تخصص دارد. او مسئول مذاکرات تجاری و توافقات شرکتهای پدرش شد و توانست در طول چند سال در آمد 150 میلیون دلاری شرکت را به یک میلیارد برساند.

6. در سال 2009 ایوانکا یک کتاب نوشت که بسیار فروخت و درآمد بسیاری برای او آورد. کتاب The Trump Card یک کتابچه آموزشی و راهنما درباره هنر بیزینس بود که ایوانکا بر اساس آموزه ها و تجربیات پدرش آن را نوشت.

7. ایوانکا در سال 2007 وارد تجارت طلا و جواهرات شد و توانست به سرعت به سودآوری برسد. او توانست برند خود را جهانی کند و اسم و رسمی در صنعت جواهرات به هم بزند. این اولین فعالیت نسبتا مستقل او از پدرش بود و هر چند حمایت پدر را همراه داشت اما در کل با تلاش و برنامه ریزی شخصی او به وجود آمد.

8. ایوانکا ساعت کاری مشخصی دارد. معمولا صبحها زود از خواب بلند می شود. حدودا ساعت 6.30 شروع به کار می کند و تا 10 شب کارش را ادامه می دهد.

9. ایوانکا سعی کرده خود را به عنوان فعال اجتماعی نشان دهد. او هر سال به دیدن کودکان سرطانی رفته و با کوکی و شیرینی در یک شو از آنها پذیرایی می کند.

10. ایوانکا همچنین سعی کرده از خود تصویر یک مادر را نشان دهد. او دو فرزند دارد. همواره در شبکه اجتماعی تصویری از فرزندان خود منتشر کرده و بارها گفته که مادر بودن مهمترین بخش وجودی یک زن است. او از طریق این تصویر توانست زنان خانه دار معمولی بسیاری را به کمپین انتخاباتی پدرش جذب کند.

11. ایوانکا در انتخاب پدرش به عنوان رئیس جمهور نقش به سزایی داشته است. او ترامپ را مجاب کرد که وارد حزب جمهوری خواه شود. بعد از رسوایی جنسی پدرش با تمام قوا سعی کرد از او حمایت کرده و این امر را یک سوء تفاهم بداند. با نطقهای او بسیاری از شهروندان آمریکایی اعتماد خود را به ترامپ بازگردانده و او را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند.

12. با انتخاب ترامپ، عملا ایوانکا و کوشنر قدرت اقتصادی رئیس جمهور را به پسرانش دادند. ایوانکا کم کم از دنیای مد هم بیرون آمد و با همسرش به واشنگتن آمد. بسیاری معتقد بودند ایوانکا مغز متفکر پدرش است و پشت بسیاری از تصمیمهای او نشسته است. با این حال، ترامپ نشان داد خیلی در بند کسی نیست. تا آنجا که یک بار سعی کرد دختر و دامادش را از کاخ سفید و واشنگتن بیرون کند.

13. جدایی ایوانکا از اقتصاد تا جایی بود که در سال 2018 برند اقتصادی جواهرات خود را بست. او مانند دوران کودکیش سخنگوی معاملات اقتصادی بین المللی رئیس جمهور آمریکا شد و عملا در تیم دیپلماسی اقتصادی پدرش قرار گرفت. ایوانکا در نشست G20 همراه پدرش بود و در بسیاری از نشستهایی که معمولا همسران روسای جمهور شرکت می کنند، او شرکت کرد.

14. ایوانکا سفرهای سیاسی بسیاری هم داشته است. او به جای پدرش به فلسطین اشغالی رفت و مراسم انتقال سفارت خانه به بیت المقدس را اداره کرد. بسیاری این اقدام را مهمترین فعالیت سیاسی ایوانکا می دانند. فعالیتی که منجر به آواره شدن بسیاری از فلسطینیها شد.

منبع خبر : صراط

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
پست الکترونیک   دونالد ترامپ  
اخبار مرتبط
حمله هکرها به اطلاعات شرکت های ترامپ
ایران اکونومیست
ترامپ: برکناری کاپیتان ناو هواپیمابر روزولت کار درستی بود
ایسنا
یکی دیگر از ملاقات کنندگان با ترامپ به کرونا مبتلا شد
خبرگزاری دانشجو
پیشنهاد مشروط ترامپ برای بخشش آسانژ
مردم نیوز
پیشنهاد ترامپ برای عفو بنیان گذار ویکی لیکس: آسانژ منکر دخالت روسیه در هک ایمیل های دمکرات ها شود
انتخاب
کاخ سفید ادعای پیشنهاد ترامپ برای عفو بنیان گذاری ویکی لیکس را رد کرد
ایرنا
افشای پیشنهاد ترامپ برای عفو بنیان گذار ویکی لیکس
ایرنا
اعتراف وزارت دادگستری به 24 ایمیل سرنوشت ساز ترامپ درپرونده اوکراین/کاخ سفید دسترسی راممنوع کرد
آفتاب
اعتراض کارشناسان آمریکایی به ادعاهای هواشناسی ترامپ
تیتر یک
پشت پرده ای از شهادت حاج قاسم: تلاش ترامپ برای فرار از استیضاح با حمله نظامی در عراق
مشرق نیوز
تلاش دموکرات ها برای برگزاری دادگاه استیضاحی تمام عیار علیه ترامپ/ انتشار اسناد جدید و موافقت رهبر جمهوری خواهان با احضار شاهدان
تیک نیوز
«محاکمه تمام عیار» در انتظار ترامپ؛ انتشار «اسناد جدید» و موافقت رهبر جمهوری خواهان با احضار شاهدان
اقتصاد نیوز
14 نکته مهم درباره دختر ترامپ / آیا ایوانکا در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟
نامه نیوز
کمپین انتخاباتی 2016 ترامپ به دنبال دسترسی به ایمیل های دموکرات ها بود
بولتن نیوز
اسناد تازه فاش شده: کمپین انتخاباتی 2016 ترامپ به دنبال دسترسی به ایمیل های دموکرات ها بود
باشگاه خبرنگاران
تلاش ترامپ برای دست یافتن به ایمیل های کمیته ملی دموکراتیک
خبرگزاری ایلنا
سی ان ان: ترامپ در کمپین 2016 به دنبال ایمیل های دموکرات ها بود
ایسنا
انتقادهای ترامپ از بایدن و کلینتون در بحبوحه شعارهای حامیانش
ایسنا
تحقیقات درباره ایمیلهای کلینتون از سر گرفته شد
خبر خودرو
ترامپ بار دیگر پرونده هیلاری را رو کرد
وانا نیوز
دولت ترامپ تحقیق در باره ایمیل های هیلاری کلینتون را از سر گرفت
ایرنا
دولت ترامپ تحقیقات درباره رسوایی ایمیلهای کلینتون را از سر گرفته است
ایسنا
رازهای «شرمن» از روزهای مذاکره
مشرق نیوز
انتقام گیری از زن ایرانی الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم
جام نیوز
انگلیس، بازداشت آسانژ را تمدید کرد
انتخاب
بنیان گذار ویکی لیکس باید هنوز در زندان بماند
خبرآنلاین
تحلیلی از پیشنهاد رشوه ترامپ به ابرنفتکش ایرانی
مشرق نیوز
از پیشنهاد رشوه دولت ترامپ به ابرنفتکش ایرانی چه می فهمیم؟
مهر نیوز
عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید +دستمزد و تصاویر
شریان
عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید + دستمزد و تصاویر
تیتر امروز
عطوان: کشورهای عربی از کاپیتان «آدریان دریا» یاد بگیرند!
شبکه الکوثر
تلاش نافرجام آمریکا در پیشنهاد رشوه به کاپیتان آدریان دریا
آریا
از تحریم نفتی تا تعیین پاداش برای اخلال در کار سپاه؛ واکاوی اقدامات جدید آمریکا علیه ایران
فرارو
دولت ترامپ پیشنهاد رشوه به ناخدای نفتکش ایران را تایید کرد
مشرق نیوز
آمریکا پیشنهاد رشوه به کاپیتان هندی «آدریان دریا» را تایید کرد: با کاپیتان نفتکش های ایرانی ارتباط برقرار کرد ه ایم / پیشنهاد داده ایم در ازای دریافت میلیون ها دلار، این نفتکش ها را به سمت آب هایی ببرند که توقیف شوند
انتخاب
آمریکا: به ناخدای نفتکش ایرانی پیشنهاد چند میلیون دلاری دادیم
باشگاه خبرنگاران
آمریکا: با کاپیتان نفتکش های ایرانی برای تحویل آنها ارتباط برقرار کرد ه ایم
الف
ناخدای نفتکش رشوه آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
فرارو
ناخدای نفتکش ایران رشوه آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
راه دانا
ناخدای «آدریان دریا» رشوه آمریکا را نپذیرفت
تابناک
اخبار مرتبط
bltایران اکونومیست : حمله هکرها به اطلاعات شرکت های ترامپ
bltایسنا : ترامپ: برکناری کاپیتان ناو هواپیمابر روزولت کار درستی بود
bltخبرگزاری دانشجو : یکی دیگر از ملاقات کنندگان با ترامپ به کرونا مبتلا شد
bltمردم نیوز : پیشنهاد مشروط ترامپ برای بخشش آسانژ
bltانتخاب : پیشنهاد ترامپ برای عفو بنیان گذار ویکی لیکس: آسانژ منکر دخالت روسیه در هک ایمیل های دمکرات ها شود
bltایرنا : کاخ سفید ادعای پیشنهاد ترامپ برای عفو بنیان گذاری ویکی لیکس را رد کرد
bltایرنا : افشای پیشنهاد ترامپ برای عفو بنیان گذار ویکی لیکس
bltآفتاب : اعتراف وزارت دادگستری به 24 ایمیل سرنوشت ساز ترامپ درپرونده اوکراین/کاخ سفید دسترسی راممنوع کرد
bltتیتر یک : اعتراض کارشناسان آمریکایی به ادعاهای هواشناسی ترامپ
bltمشرق نیوز : پشت پرده ای از شهادت حاج قاسم: تلاش ترامپ برای فرار از استیضاح با حمله نظامی در عراق
bltتیک نیوز : تلاش دموکرات ها برای برگزاری دادگاه استیضاحی تمام عیار علیه ترامپ/ انتشار اسناد جدید و موافقت رهبر جمهوری خواهان با احضار شاهدان
bltاقتصاد نیوز : «محاکمه تمام عیار» در انتظار ترامپ؛ انتشار «اسناد جدید» و موافقت رهبر جمهوری خواهان با احضار شاهدان
bltنامه نیوز : 14 نکته مهم درباره دختر ترامپ / آیا ایوانکا در سقوط پدرش نقش خواهد داشت؟
bltبولتن نیوز : کمپین انتخاباتی 2016 ترامپ به دنبال دسترسی به ایمیل های دموکرات ها بود
bltباشگاه خبرنگاران : اسناد تازه فاش شده: کمپین انتخاباتی 2016 ترامپ به دنبال دسترسی به ایمیل های دموکرات ها بود
bltخبرگزاری ایلنا : تلاش ترامپ برای دست یافتن به ایمیل های کمیته ملی دموکراتیک
bltایسنا : سی ان ان: ترامپ در کمپین 2016 به دنبال ایمیل های دموکرات ها بود
bltایسنا : انتقادهای ترامپ از بایدن و کلینتون در بحبوحه شعارهای حامیانش
bltخبر خودرو : تحقیقات درباره ایمیلهای کلینتون از سر گرفته شد
bltوانا نیوز : ترامپ بار دیگر پرونده هیلاری را رو کرد
bltایرنا : دولت ترامپ تحقیق در باره ایمیل های هیلاری کلینتون را از سر گرفت
bltایسنا : دولت ترامپ تحقیقات درباره رسوایی ایمیلهای کلینتون را از سر گرفته است
bltمشرق نیوز : رازهای «شرمن» از روزهای مذاکره
bltجام نیوز : انتقام گیری از زن ایرانی الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم
bltانتخاب : انگلیس، بازداشت آسانژ را تمدید کرد
bltخبرآنلاین : بنیان گذار ویکی لیکس باید هنوز در زندان بماند
bltمشرق نیوز : تحلیلی از پیشنهاد رشوه ترامپ به ابرنفتکش ایرانی
bltمهر نیوز : از پیشنهاد رشوه دولت ترامپ به ابرنفتکش ایرانی چه می فهمیم؟
bltشریان : عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید +دستمزد و تصاویر
bltتیتر امروز : عجیب و غریب ترین مشاغل در کاخ سفید + دستمزد و تصاویر
bltشبکه الکوثر : عطوان: کشورهای عربی از کاپیتان «آدریان دریا» یاد بگیرند!
bltآریا : تلاش نافرجام آمریکا در پیشنهاد رشوه به کاپیتان آدریان دریا
bltفرارو : از تحریم نفتی تا تعیین پاداش برای اخلال در کار سپاه؛ واکاوی اقدامات جدید آمریکا علیه ایران
bltمشرق نیوز : دولت ترامپ پیشنهاد رشوه به ناخدای نفتکش ایران را تایید کرد
bltانتخاب : آمریکا پیشنهاد رشوه به کاپیتان هندی «آدریان دریا» را تایید کرد: با کاپیتان نفتکش های ایرانی ارتباط برقرار کرد ه ایم / پیشنهاد داده ایم در ازای دریافت میلیون ها دلار، این نفتکش ها را به سمت آب هایی ببرند که توقیف شوند
bltباشگاه خبرنگاران : آمریکا: به ناخدای نفتکش ایرانی پیشنهاد چند میلیون دلاری دادیم
bltالف : آمریکا: با کاپیتان نفتکش های ایرانی برای تحویل آنها ارتباط برقرار کرد ه ایم
bltفرارو : ناخدای نفتکش رشوه آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
bltراه دانا : ناخدای نفتکش ایران رشوه آمریکا برای توقیف «آدریان دریا» را نپذیرفت
bltتابناک : ناخدای «آدریان دریا» رشوه آمریکا را نپذیرفت
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.