مخبر - 1398/09/11 - نوراللهی: کاملا مشخص بود جونیور فوتبالیست خوبی نبود / کم کاری در پرسپولیس شایعه است

نوراللهی: کاملا مشخص بود جونیور فوتبالیست خوبی نبود / کم کاری در پرسپولیس شایعه است
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من هم قبول دارم که قشنگ بازی نمی کنیم اما با همین شرایط موقعیت های زیادی به دست می آوریم.
نوراللهی: کاملا مشخص بود جونیور فوتبالیست خوبی نبود / کم کاری در پرسپولیس شایعه است

به گزارش وبسایت نود به نقل از فارس، یکی از بازیکنان آماده پرسپولیس احمد نوراللهی است که این فصل توانسته هم در تیم باشگاهی عملکرد خوبی از خود ارائه دهد و هم اینکه در تیم ملی کشورمان یکی از مهره های مؤثر باشد. این بازیکن خیلی زود توانست اعتماد مارک ویلموتس را جلب کند و حالا یکی از 11 ملی پوش اصلی تیم ملی کشورمان است.

نوراللهی در خصوص شرایط این روزهای خودش، شرایط پرسپولیس و مشکلاتی که امروز گریبان این تیم را گرفته صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

11 هفته در لیگ برای پرسپولیس گذشت. این مدت را چطور ارزیابی می کنی؟

در این 11 هفته بازی های ما در 6 هفته اول واقعاً سخت بود. با 3 مدعی بازی کردیم که البته متأسفانه این 3 بازی را باختیم. به دلیل شرایط بدنی که داشتیم در این بازی ها شکست خوردیم اما در بازی هایی که باختیم حقمان اصلاً باخت نبود. بعد از آن هر چه که از لیگ بیشتر گذشت وضعیت بهتری پیدا کردیم و توانستیم چند هفته خوب داشته باشیم.

تا اینکه به نفت مسجد سلیمان باختید.

مقابل نفت مسجد سلیمان باختیم و متأسفانه در این بازی خوب نتیجه نگرفتیم. فرصت خیلی خوبی را از دست دادیم و می توانستیم با گرفتن 3 امتیاز وضعیت خوبی در بین مدعیان قهرمانی داشته باشیم. باید امتیازات را جمع کرده و باخت به نفت مسجد سلیمان را فراموش کنیم. خوشبختانه توانستیم در جام حذفی از سد تیم نفت آبادان عبور کنیم و روحیه ای که از دست رفته بود را مجدداً برگرداندیم. امیدوارم که هر زمان بازی با نساجی انجام شد بتوانیم این تیم را هم شکست دهیم و در سایر بازی های باقی مانده نتایج خوبی بگیریم.

علاوه بر روند نتیجه گیری، به نظر می رسد که هواداران پرسپولیس از شرایط این تیم راضی نیستند.

راضی نبودن هواداران دلیل خاصی ندارد. بعد از 7 قهرمانی کار خیلی سخت می شود. بچه های تیم تلاش زیادی می کنند تا دوباره به شرایط خوبی که داشتیم برگردیم. من هم قبول دارم که قشنگ بازی نمی کنیم اما با همین شرایط موقعیت های زیادی به دست می آوریم و باید تلاش کنیم تا این موقعیت ها تبدیل به گل شود. امیدوارم که هواداران هم بیشتر حمایت کنند. ما بازیکنان هم امسال دوست داشتیم خیلی بیشتر از سوی هواداران حمایت شویم اما هواداران زیادی به ورزشگاه نمی آیند. حداقل انتظار داریم که در بازی های خانگی تماشاگران به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند چرا که با این کار روحیه تیم خیلی بالا می رود و این مسأله به بازیکنان انگیزه مضاعف می دهد. با وجود اینکه 7 قهرمانی آوردیم اما از همان ابتدای فصل از ما حمایت خوبی نشد و امیدوارم هواداران باز هم مثل گذشته حمایت کنند تا با حضور آنها در ورزشگاه ما هم روحیه بیشتری بگیریم.

فکر نمی کنی دلیل عدم استقبال هواداران از بازی های پرسپولیس به خاطر این باشد که این تیم دیگر مثل گذشته شاداب و باطراوت نیست؟

نمی دانم دلیل آن چیست اما در 4 سال اخیر هر جامی که می شد را گرفتیم. 7 جامی که گرفتیم به کنار، همان حضور در فینال آسیا با آن کمبود بازیکن کار بسیار بزرگی بود. در حالی توانستیم به فینال این مسابقات در مدل جدید برسیم که خیلی از باشگاه ها با هزینه های زیاد نتوانستند این کار را انجام دهند. این را هم در نظر بگیرید که با پنجره بسته و کمبود بازیکن توانستیم به فینال آسیا برویم. بعضی مواقع در رختکن با خودم به بازی با الدحیل و السد فکر می کنم و تنها چیزی که یادم می آید شادی یک استادیوم پر از هوادار بعد از برد در آن بازی ها است.

به هر حال آن زمان پرسپولیس خیلی بهتر بازی می کرد و هواداران هم استقبال خوب تری می کردند.

برای بازی با الدحیل زحمت خیلی زیادی کشیدیم اما بی تعارف می گویم که آن بازی را تماشاگران برای ما در آوردند. در آن بازی واقعاً از جان مایه گذاشتیم اما تأثیر حضور هواداران باعث شد تا برنده شویم و قاطعانه می گویم که آن برد برای هواداران بود. حضور هوادار در ورزشگاه تأثیر بسیار زیادی دارد و انتظار داریم که آنها مثل قبل به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند. همان طور که آنها انتظار دارند بهتر بازی کنیم ما هم انتظار داریم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند. مطمئناً حمایت های هواداران را بی جواب نخواهیم گذاشت و امیدواریم آنها دوباره بیایند و ما هم تلاش خودمان را دو چندان می کنیم و همان تیمی می شویم که هواداران می خواهند.

فکر نمی کنی نحوه جدایی برانکو و اتفاقاتی که پیش از آغاز فصل رخ داد باعث شده تا هواداران دلزده شوند و عدم استقبال از بازی های پرسپولیس همین مسأله باشد؟

به هر حال اینها اتفاقاتی است که رخ داده و مدیریت قبلی پرسپولیس نتوانست شرایط خوبی را فراهم کند. البته خدا را شکر که آقای انصاری فرد به پرسپولیس آمده چرا که او خودش کاملاً فوتبالی است و این مسأله خودش کمک زیادی خواهد کرد. باید پذیرفت که کادر فنی قبلی زحمات زیادی کشید اما حالا برانکو رفته و کالدرون آمده است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا با تلاش بیشتر بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. درست است که بازی های خیلی خوبی انجام نمی دهیم اما کنار هم هستیم و از مدیریت گرفته تا کادر فنی و بازیکنان، در کنار هواداران تلاش خواهیم کرد تا نتایج بهتری بگیریم. امیدوارم حداقل هواداران در بازی های خانگی از ما حمایت کنند تا اگر انگیزه ای هم کم شده دوباره این انگیزه ها برگردد. مطمئناً با حمایت هواداران می توانیم دوباره نتایج خوب پرسپولیس را تکرار کنیم.

در روزهای قبل شایعه کم کاری برخی از بازیکنان پرسپولیس مطرح شد. به عنوان یکی از بازیکنان اصلی این تیم در این خصوص چه صحبتی داری؟

به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد چرا که همه بازیکنان تلاش می کنند تا پرسپولیس نتیجه بگیرد. کادر فنی زحمت خودش را می کشد و بازیکنان هم تلاش می کنند تا تیم نتایج خوبی بگیرد. نمی خواهم بگویم همه این مسائل به خاطر هواداران است اما ما دوست داریم آنها به ورزشگاه بیایند. دیدید که بعد از بازی با نفت آبادان اکثر بچه ها در مصاحبه های بعد از بازی گفتند که بازی انگار در ورزشگاه بی تماشاگر بود. وقتی به استادیوم آمدیم و ورزشگاه خالی را دیدیم واقعاً تعجب کردیم. با خودمان گفتیم که 7 قهرمانی آوردیم اما این طور حمایت می شود؟ شاید این موضوع به دلیل برخی اتفاقات رخ می دهد اما آنها باید بیشتر به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند. قول می دهم که با حضور هواداران ما هم بازی های بهتری به نمایش بگذاریم و باز هم بازی های خودمان را ببریم. مطمئن باشید که هیچ بازیکنی در پرسپولیس کم فروشی نمی کند و این حرف ها کار شایعه سازان است.

تغییرات مداوم و پی در پی ارنج اصلی پرسپولیس نه تنها باعث تعجب همه شده بلکه صدای منتقدان را هم در آورده است. این روند تغییرات پی در پی تا چه زمانی قرار است ادامه دار باشد؟

در این باره نمی توانم صحبت کنم و کادر فنی تصمیم گیرنده است. آنها تصمیم می گیرند که چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی در کدام پست به میدان برود. چینش بازیکنان در حیطه اختیارات مربیان است و این چیزی نیست که درباره آن صحبت کنم. هر کجا که مربیان صلاح بدانند باید بازی کنیم چون بازیکن هستیم و موظفیم که نظرات سرمربی را در زمین پیاده کنیم. وظیفه ما خوب تمرین کردن است و کاری جز این مسأله نداریم.

درباره بازی با نساجی که برگزار نشد هم صحبت کن.

خیلی مصمم بودیم که بعد از اینکه مقابل نفت مسجد سلیمان نتیجه نگرفتیم بتوانیم مقابل نساجی به برتری برسیم که البته این مسأله رخ نداد. به هر حال شرایط فوتبال به گونه ای است که یک روز شما برنده می شوید و یک روز بازنده اما امیدوارم در ادامه بازی ها هواداران باز هم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. مطمئناً می توانیم دوباره نتایج خوبی بگیریم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید بازی با رقبای مستقیمش را از دست بدهد اما شما به سه رقیب مستقیم تان باختید.

بله کاملاً با این مسأله موافقم اما هنوز فرصت داریم که بتوانیم این باخت ها را جبران کنیم. چیزی که در این بین مهم است این است که امتیازات خانگی را از دست ندهیم. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید امتیازات خانگی را بگیرد و در بازی های خارج از خانه هم نتایج خوبی بگیرد.

12 هفته از لیگ گذشته و می خواهیم نظرت را به عنوان اینکه چه تیم هایی مدعی عنوان قهرمانی هستند را بدانیم؟

تیم های سپاهان، استقلال، شهر خودرو و تراکتور خیلی خوب هستند که سال قبل هم با ما در کورس قهرمانی بودند. در لیگ تیم ضعیف وجود ندارد و سایر تیم ها می توانند جلوی مدعیان را بگیرند. مهم این است که دیگر امتیازاتی از دست ندهیم تا در نیم فصل دوم و با جذب بازیکن بتوانیم شرایط بهتری داشته باشیم.

جونیور هم که در نهایت از پرسپولیس جدا شد و آن هم با کلی حاشیه و سروصدا.

مشخص بود که جونیور بازیکن خوبی نیست و نمی دانم که مدیریت قبلی این بازیکن را با چه هدفی جذب کرده بود. آیا اصلاً این بازیکن قبل از پیوستن به پرسپولیس دیده شده بود؟ با جذب جونیور یک مهره سوخت. در حالی که می شد به جای او یک بازیکن کارآمد جذب کنیم. در حالی که می توانستیم مهره خارجی خوبی بگیریم که به ما کمک کند اما این طور نشد و او نتوانست نه تنها در بازی ها بلکه در تمرینات هم عملکرد خوبی از خود نشان دهد. به هر حال او جدا شد و امیدوارم که بازیکن بعدی بتواند کمک کند.

می دانستی که او با 570 هزار دلار که بابت حضورش قرارداد بسته بود گران ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس است؟

واقعاً نمی دانستم که او گران ترین است اما به هر حال این مسأله ای است که مدیریت قبلی باید پاسخگویش باشد. نمی خواهم از کسی اسم ببرم اما آنها خیلی به پرسپولیس ضربه زدند. حتی سیدجلال حسینی هم در این باره صحبت های کاملاً درستی مطرح کرده بود. آنها باعث شدند که ضربه سنگینی به تیم وارد شود. باید تلاش کنیم تا بتوانیم باز هم روزهای خوبی که داشتیم را تکرار کنیم. حتی باید بیشتر از 4 سال قبل تلاش کنیم تا به جایگاهی که به ما تعلق دارد برسیم.

در خصوص وضعیت خودت هم صحبت کن. چرا که این روزها هم در پرسپولیس و هم در تیم ملی جزو بهترین ها هستی.

خدا را شکر که شرایط خودم خوب است اما بیشتر از هر چیز دوست دارم پرسپولیس نتیجه بگیرد. همه تلاش می کنیم تا این اتفاق رخ بدهد و اگر تیم نتیجه بگیرد این مسأله بیشتر من را خوشحال می کند. اگر یک بازیکن خوب باشد و تیم نتیجه نگیرد اصلاً عملکرد آن بازیکن به چشم نمی آید اما وقتی تیم نتیجه می گیرد همه خوب هستند. همگی جزوی از تیم هستیم و باید تلاش کنیم تا شرایط بهتری داشته باشیم. به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم تلاش کنم و اگر به تیم ملی هم دعوت بشوم برایم یک افتخار است و برای موفقیت تیم ملی کشورم از جان مایه می گذارم.

به دست آوردن چهارمین قهرمانی متوالی می تواند برای شما دست یافتنی باشد یا اینکه تبدیل به یک رویا خواهد شد؟

از الان دوست ندارم در خصوص قهرمانی حرف بزنم. باید بازی به بازی پیش برویم تا بتوانیم نتیجه بگیریم. از همه هواداران، بازیکنان و همه کسانی که دستی در کار دارند می خواهم که بازی به بازی پیش بروند. خدا بزرگ است و نتیجه آخر فصل مشخص می شود. مسابقات جام حذفی را هم در پیش داریم و الان به جمع 8 تیم برتر رسیدیم و منتظریم که ببینیم با چه تیمی رو در رو خواهیم شد.

برخی از بازیکنان استقلال در مصاحبه هایی گفتند که امیدوارند در جام حذفی با پرسپولیس بازی کنند. پرسپولیسی ها هم دوست دارند در جام حذفی با استقلال بازی کنند؟

اهل کری خوانی نیستم اما در 4 سال اخیر همه پرسپولیس را دیده اند. نه تنها مقابل استقلال بلکه مقابل همه تیم های لیگ برتری 4 سال درخشان داشتیم و نمی خواهیم خودمان را با تیمی مقایسه کنیم. حمایت هواداران و تلاش کادر فنی و همچنین عملکرد بازیکنان باعث شد تا نتایجی به دست بیاوریم که خیلی از تیم ها حتی به گَرد آن هم نمی رسند. در مدل جدید لیگ قهرمانان به فینال رسیدیم و شرایط درخشانی داشتیم. الان هم آماده بازی با استقلال، سپاهان، تراکتور و هر تیم دیگری در جام حذفی هستیم. آماده رویارویی با رقبا هستیم و تلاش می کنیم تا با عملکرد خوب خودمان هواداران پرسپولیس را خوشحال کنیم.

چقدر امیدوار هستی که حرکت سینوسی پرسپولیس و افت و خیزهای آن دیگر تمام شود؟

به هر حال هر تیمی در فوتبال بالا و پایین دارد. 4 سال در اوج بودیم و طبیعی است که بعد از 4 سال بالا بودن گاهی دچار افت هم بشویم. حتی بزرگترین تیم های اروپایی را هم که ببینید بعد از 3، 4 سال دچار افت می شوند و تیم هایی مثل بارسلونا، بایرن مونیخ، رئال مادرید و ... هم چنین شرایطی را تجربه کرده اند. ما هم بعد از 4 سال دچار افت شدیم اما هنوز هم با افتی که کرده ایم جزو 5 تیم بالای جدول هستیم و به جمع 8 تیم برتر جام حذفی رفتیم. این افت ها برطرف می شود و مطمئناً با تلاش کادر فنی و همت بچه ها دوباره جزو مدعیان خواهیم بود. امیدوارم هواداران هم به ورزشگاه بیایند و باز هم حمایت کنند تا همراه با هم به سمت قهرمانی برویم.

منبع خبر : برنامه ۹۰

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
فوتبالیست   باشگاه پرسپولیس  
اخبار مرتبط
رسن: اختلاف با کالدرون؟ به این شایعات توجه نمی کنم/ گذرنامه ام را پنهان کرده ام!
برنامه ۹۰
بشار رسن: با کالدرون اختلافی ندارم
برترین ها
رسن: اختلاف با کالدرون؟ به این شایعات توجه نمی کنم
فرتاک ورزشی
واکنش بشار رسن به اختلافش با کالدرون
مشرق نیوز
الان فوتبالیست فقط می خواهد خالکوبی نشان دهد/ مادر فنونی زاده گفت دیگر محرمی طرف خانه ما نیاید
جام نیوز
بدبختی جدید فوتبالیست سابق پرسپولیس +عکس
فردا نیوز
ربیع خواه: از برادرم مشورت می گیرم، اما الگویم باقری است
ساعت 24
تاج: پول به حساب ویلموتس نرفته است
عصر امروز
قلیچ: جونیور اصلا فوتبالیست نیست
برترین ها
عبدی می تواند طارمی دوم باشد
وانا نیوز
حضور مدیرعامل پرسپولیس در جشن تولد پروین و خوردبین
افکار نیوز
مدیرعامل پرسپولیس در جشن تولد پروین و خوردبین حاضر شد
فرتاک ورزشی
گلزن دربی 90، چهارسال پیش کجا بود؟
تیتر شهر
فوتبالیست ایرانی که شهادت را به شهرت ترجیح داد+ عکس
روز نو
آشنایی با پدیده شهرآورد 90/ آقای گل امید ها ستاره پرسپولیس شد
باشگاه خبرنگاران
انصاری: بازیکنان باید خودشان را کنترل کنند
خبرآنلاین
انتقاد شدید علی پروین به اختصاص نیافتن بلیت دربی 90 به این باشگاه
شمانیوز
ستاره پرسپولیس در مسیر یاغی بزرگ
فرتاک نیوز
محرومیت های متعدد علیرضا بیرانوند
شهر فردا
باقری: بیرانوند به پرسپولیس بدهکار است
صبا ایران
وکیل بیرانوند: علیرضا در خصوص محرومیتش هیچگونه مصاحبه ای نکرده است/ لازم باشد از کسانی که چنین اخبار کذبی را منتشر می کنند شکایت می کنیم
شریان
گُلر پرسپولیس به گواردیولا پیوست!
فرتاک ورزشی
علیرضا بیرانوند و احکام اخلاقی - انضباطی اش
عصر ایران
علیرضا بیرانوند و احکام اخلاقی - انضباطی اش!
آفتاب
نیاز پرسپولیس به پولسازی از برند/ کالدرون به دنبال شناخت از محیط
مهر نیوز
واکنش شجاع خلیل زاده به عدم حضورش در لیست تیم ملی
فرتاک نیوز
دیدار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گرشاسبی و رئیس کمیته تعیین وضعیت
میزان
دیدار گرشاسبی با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس
فانوس نیوز
دیدار صمیمانه گرشاسبی با انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس
تسنیم
دیدار حمیدرضا گرشاسبی با محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس
طرفداری
گرشاسبی با انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس دیدار کرد+ عکس
سایت جماران
حمیدرضا گرشاسبی به دیدار محمدحسن انصاریفرد رفت
مهر نیوز
خلیل زاده: شکایتی ندارم، به نظر ویلموس احترام می گذارم
خبرآنلاین
نتیجه جلسه پروین و سلطانی فر؟
ایسنا
واکنش شجاع خلیل زاده به حضور نداشتن در فهرست بازیکنان مدنظر ویلموتس
سایت جماران
افشای ارتباط عشقی فوتبالیست معروف با دختر و طلاق همسرش/عکس
روز نو
احمد نوراللهی و وریا غفوری هم تیمی شدند! + عکس
روز نو
انتظاری: پرسپولیس نیاز به مهاجم سرزن دارد
برترین ها
واکنش مهاجم سابق پرسپولیس به عملکرد علی علیپور
افکار نیوز
علیپور: تصمیمی می گیرم که به نفع پرسپولیس باشد
خبر داغ
اخبار مرتبط
bltبرنامه ۹۰ : رسن: اختلاف با کالدرون؟ به این شایعات توجه نمی کنم/ گذرنامه ام را پنهان کرده ام!
bltبرترین ها : بشار رسن: با کالدرون اختلافی ندارم
bltفرتاک ورزشی : رسن: اختلاف با کالدرون؟ به این شایعات توجه نمی کنم
bltمشرق نیوز : واکنش بشار رسن به اختلافش با کالدرون
bltجام نیوز : الان فوتبالیست فقط می خواهد خالکوبی نشان دهد/ مادر فنونی زاده گفت دیگر محرمی طرف خانه ما نیاید
bltفردا نیوز : بدبختی جدید فوتبالیست سابق پرسپولیس +عکس
bltساعت 24 : ربیع خواه: از برادرم مشورت می گیرم، اما الگویم باقری است
bltعصر امروز : تاج: پول به حساب ویلموتس نرفته است
bltبرترین ها : قلیچ: جونیور اصلا فوتبالیست نیست
bltوانا نیوز : عبدی می تواند طارمی دوم باشد
bltافکار نیوز : حضور مدیرعامل پرسپولیس در جشن تولد پروین و خوردبین
bltفرتاک ورزشی : مدیرعامل پرسپولیس در جشن تولد پروین و خوردبین حاضر شد
bltتیتر شهر : گلزن دربی 90، چهارسال پیش کجا بود؟
bltروز نو : فوتبالیست ایرانی که شهادت را به شهرت ترجیح داد+ عکس
bltباشگاه خبرنگاران : آشنایی با پدیده شهرآورد 90/ آقای گل امید ها ستاره پرسپولیس شد
bltخبرآنلاین : انصاری: بازیکنان باید خودشان را کنترل کنند
bltشمانیوز : انتقاد شدید علی پروین به اختصاص نیافتن بلیت دربی 90 به این باشگاه
bltفرتاک نیوز : ستاره پرسپولیس در مسیر یاغی بزرگ
bltشهر فردا : محرومیت های متعدد علیرضا بیرانوند
bltصبا ایران : باقری: بیرانوند به پرسپولیس بدهکار است
bltشریان : وکیل بیرانوند: علیرضا در خصوص محرومیتش هیچگونه مصاحبه ای نکرده است/ لازم باشد از کسانی که چنین اخبار کذبی را منتشر می کنند شکایت می کنیم
bltفرتاک ورزشی : گُلر پرسپولیس به گواردیولا پیوست!
bltعصر ایران : علیرضا بیرانوند و احکام اخلاقی - انضباطی اش
bltآفتاب : علیرضا بیرانوند و احکام اخلاقی - انضباطی اش!
bltمهر نیوز : نیاز پرسپولیس به پولسازی از برند/ کالدرون به دنبال شناخت از محیط
bltفرتاک نیوز : واکنش شجاع خلیل زاده به عدم حضورش در لیست تیم ملی
bltمیزان : دیدار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گرشاسبی و رئیس کمیته تعیین وضعیت
bltفانوس نیوز : دیدار گرشاسبی با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس
bltتسنیم : دیدار صمیمانه گرشاسبی با انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس
bltطرفداری : دیدار حمیدرضا گرشاسبی با محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس
bltسایت جماران : گرشاسبی با انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس دیدار کرد+ عکس
bltمهر نیوز : حمیدرضا گرشاسبی به دیدار محمدحسن انصاریفرد رفت
bltخبرآنلاین : خلیل زاده: شکایتی ندارم، به نظر ویلموس احترام می گذارم
bltایسنا : نتیجه جلسه پروین و سلطانی فر؟
bltسایت جماران : واکنش شجاع خلیل زاده به حضور نداشتن در فهرست بازیکنان مدنظر ویلموتس
bltروز نو : افشای ارتباط عشقی فوتبالیست معروف با دختر و طلاق همسرش/عکس
bltروز نو : احمد نوراللهی و وریا غفوری هم تیمی شدند! + عکس
bltبرترین ها : انتظاری: پرسپولیس نیاز به مهاجم سرزن دارد
bltافکار نیوز : واکنش مهاجم سابق پرسپولیس به عملکرد علی علیپور
bltخبر داغ : علیپور: تصمیمی می گیرم که به نفع پرسپولیس باشد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.