مخبر - صفحه استان‌ها


تیتر یک

خبرگزاری دانشجو

مخبر
سال دشوار اقتصادی با انسجام ملی به رونق تولید می انجامد
خبرگزاری آریا - سمنان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: تحریم های ظالمانه استکبار جهانی و سال سخت و دشوار اقتصادی در کشور با وحدت و انسجام مردم و مسئولان به شکوفایی و رونق تولید ختم می شود.
آریا
مخبر
نقش بسیج و هلال احمر چگونه پررنگ تر شد؟
سلامت نیوز:از تب و تاب اولیه بحران سیل خارج شده ایم، نه اینکه البته همه چیز گل و بلبل شده باشد اما اوضاع بحرانی اولیه را پشت سر گذاشته ایم و بالاتر از هر نهاد و سازمانی هم مردم مثل همیشه سربلند و کارآمد کنار یکدیگر بودند و هستند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه فرهیختگان ،بررسی اتفاقات اخیر و ...
سلامت نیوز
مخبر
هوای کشور گرم تر می شود
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا اوایل وقت روز شنبه هوای سرد بر روی نوار شمالی کشور مستقر است، اما در سایر مناطق کشور روند افزایش دما را خواهیم داشت.
تیتر یک
مخبر
محدودیت ترافیکی جاده ها
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری داشجو، بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه هوشمند تردد شمار بر خط ، در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد. کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته براساس آخرین ...
خبرگزاری دانشجو
مخبر
بی نظمی و بی تفاوتی برخی از نمایندگان مردم برای حضور کامل در جلسات علنی شورا
اخیرا بعضی از اعضای شورای شهر با ترک صحن، ادامه این جلسه را به حاشیه برده و اعضا را نیز با این سوال پرتکرار که آیا جلسه از رسمیت خارج شده یا نه مواجه کرده اند که نهایتا با چانه زنی بر روی این موضوع و شمارش افراد سعی در حل این معضل شده است.
شیرازه
مخبر
اقدام آمریکا برای سپاه سرمایه اجتماعی تولید کرد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: بزرگترین قابلیت سپاه که از ابتدای انقلاب در ساختار آن وجود داشته، قدرت انطباق و انعطاف پذیری سپاه در برابر مشکلات کشور است و قراردادن سپاه در لیست تروریستی برای این سازمان در داخل کشور سرمایه اجتماعی تولید کرد. مجلس باید لوایحی آماده کند که موضوع تحریم داخلی ...
598
مخبر
محدودیت تردد در هراز و یک طرفه شدن کندوان
در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 فردا از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
صبح تهران
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.