مخبر - صفحه جامعه


صبا ایران


مخبر
تهدید سرمازدگی باغ ها به خاطر سردی هوا
کاهش دماي هوا موجب خسارت به درختان ميوه و سرمازدگي باغ ها در برخي استان ها شد و کارشناسان جهاد کشاورزي را بر آن داشت تا نسبت به بررسي ميزان خسارت ها اقدام کنند.
عصر ایران
مخبر
بالاترین نعمت امروز در این مملکت نعمت نظام اسلامی و ولایت است
رئیس قوه قضاییه خطاب به روسای کل دادگستری ها و دادستان ها، گفت: در شناخت حکم خدا، موضوع، شناخت حکم و تناسب بین موضوع و حکم و اراده و تصمیم و رای و حکم فقط باید خدا را دید و به خدا اندیشید و این اساس کار در دستگاه قضایی است و حکم، حکم الهی و حکمی است که مورد پسند و رضایت خداوند متعال می باشد.
میزان
مخبر
عراق: واردات گاز از ایران را برغم اقدام آمریکا ادامه می دهیم
وزارت برق عراق اعلام کرد که با وجود تصمیم اخیر دونالد ترامپ مبنی بر تمدید نکردن معافیت برای خریداران نفت ایران، واردات گاز از ایران را ادامه می دهیم. 'مصعب المدرس' سخنگوی وزارت برق عراق روز چهارشنبه در یک گفتگوی خبری اعلام کرد: در حال حاضر عراق روزانه حدود 28 میلیون فوت مکعب گاز از ایران وارد می ...
شعار سال
مخبر
انگلیس: اعدام شهروندان سعودی «منزجرکننده» بود
معاون وزیر خارجه انگلیس ضمن انتقاد شدید از اعدام 37 شهروند سعودی آن را 'کاملاً غیرقابل قبول ' و 'منزجرکننده' توصیف کرد. او گفت: ما این گونه اقدامات؛ یعنی اعدام های دسته جمعی را گامی رو به قهقرا می دانیم و آن را کاملاً محکوم می کنیم. حداقل یکی از اعدام شدگان در زمان دستگیری، نوجوانی بیش نبوده است.
انتخاب
مخبر
واکنش رئیسی به اعدام های اخیر عربستان سعودی
رئیس قوه قضائیه، کشتن انسان های بیگناه توسط عربستان سعودی را جلوه ای از هواخواهی و هواپرستی خواند و گفت: سازمان های بین المللی بررسی کنند و ببینند کدامیک از این افرادی که عربستان به بهانه مبارزه با تروریسم اعدام کرده، پرونده تروریستی دارند.
صبح تهران
مخبر
چهار عامل سردرگمی بازار مسکن
یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: بر اساس رفتار گذشته، دوره افزایش قیمت بازار مسکن به اتمام رسیده؛ اما چهار عامل ناشی از شرایط عمومی اقتصاد باعث سردرگمی فروشندگان شده است.
صبا ایران
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.