مخبر - صفحه فناوری و دانش

اخبار اقتصاد ایرانشیعه نیوزمخبر
مراسم گرامیدشت روز استاد در دانشگاه علوم پزشکی مازندران
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه جامعه ما جامعه ای دوقطبی نیست، گفت: برخی از افراد می خواهند این فرهنگ را بوجود آورند که جامعه پزشکی درد جامعه را نمی داند درحالی که پزشکان نشان دادند که در بسیاری از امور همراه و یاریگر مردم هستند.
تیتر امروز
مخبر
قابلیت جدید اینستاگرام، پشتیبانی از نظرسنجی های چهارگزینه ای
اگر به خاطر داشته باشید تقریبا دو سال پیش بود که قابلیت برگزاری نظرسنجی در استوری های اینستاگرام معرفی شد. تا امروز نظرسنجی ها به شکل دو گزینه ای برگزار می شدند، اما حالا نوبت آن رسیده که بتوانید از فالوئرهایتان سؤال های چهارگزینه ای هم بپرسید.
رویداد 24
مخبر
چرا برخی افراد فوبیا دارند؟
برخی افراد بی دلیل از بعضی مسائل همچون پیری، تنهایی، بیکاری و حتی یک حیوان خانگی ترس دارند. باید دانست که بسیاری از این هراس ها ریشه در کودکی فرد داشته یا به دلیل تهدید ها در زندگی روزانه بروز می کند.
شیعه نیوز
مخبر
حجم برخی بسته های اینترنتی زیاد شد + جزئیات
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه افزایش حجم 10 درصدی در بسته های اینترنت اپراتورها نیز برای یک سری از بسته های با ظرفیت بالا اجرا شد، گفت: برخی از اپراتورها در قالب طرح تشویقی به مشترکان، اقدام به ارائه بسته های اینترنت با ظرفیت بالاتر و مدت دار کردند که این بسته ها با افزایش قیمت حدود 12 تا ...
الف
مخبر
نخستین پیامد ملاقات ترامپ و مدیرعامل توییتر؛ ویژگی گزارش توییت های گمراه کننده انتخاباتی فعال شد
در راستای حفظ امنیت انتخابات در کشورهای مختلف و به ویژه در ایالات متحده، توییتر به کاربران اجازه می دهد تا توییت های گمراه کننده را گزارش کنند. منظور از توییت های گمراه کننده، توییت هایی است که روی نظر رای دهندگان به شکل هدف داری تاثیر می گذارد و روندی تخریبی دارد.
انتخاب
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.