مخبر - 1397/11/23 - احمد مسجدجامعی : دست فروشی مسأله ای ملی است احمد مسجدجامعی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران درباره طرح ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون در شهر تهران گفت : این طرح ا...
 
احمد مسجدجامعی
1397/11/23 - 14:35

دست فروشی مسأله ای ملی است
احمد مسجدجامعی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران درباره طرح ساماندهی مشاغل سیار و بی کانون در شهر تهران گفت : این طرح اگر بخواهد اجرایی شود بهتر است خود شهرداری لایحه بیاورد. چون ما از این دست مصوبات داشتیم که هیچ گاه اجرایی نشد. خود شهرداری اگر برای این موضوع لایحه بیاورد در اجرا راحتتر و کوشاتر خواهد بود. دست فروشی نابسامان کنونی سرریز اقتصاد ناسالم کشور است. یعنی الان ما در گزارش ها داریم که 6 میلیون شغل در کشور ایجاد شود و برای ایجاد هر شغل هم 160 میلیون تومان پیش بینی شده که هزینه شود. حالا شما 6 میلیون را ضربدر 160 میلیون کنید مبلغی است که نمی شود تأمین اعتبار کرد بنابراین بخشی ازاین سرریز بصورت دستفروشی ظاهر میشود. بنابراین نگرانی من آن است که مدیریت شهری بخواهد پاسخگوی نارسایی عملکرد همه دستگاههای اقتصادی باشد.
وی با اشاره به این که، نکته مهم این جاست که ما می خواهیم به دستفروشی که وجه ملی دارد بدون کمک های دولتی سامان بدهیم اظهار داشت: در این طرح وزارت رفاه و وزارت بهداشت و برخی دستگاه های اجرایی دیگر هم آمده که در سطح ادارات کل و آنهم به عنوان ناظر حضور دارند. به همین دلیل، این نگرانی بیشتر می شود که همه مسئولیت را در چارچوب مدیریت شهری جلوه دهند و همه نارسایی ها را به پای ما بگذارند. حالا ما قرار است زیر باری برویم که وجه ملی و کلان دارد و بخواهیم یک تنه موضوع را سامان دهیم و مشکل را حل کنیم.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.