مخبر - 1397/11/23 - روزنامه شهروند : . سلام انقلاب به دهه پنجم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهوری در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در میدان آزادی تهران برگزار شد،...
 
روزنامه شهروند
1397/11/23 - 15:15

...
📌سلام انقلاب به دهه پنجم
حجت الاسلام والمسلمین #حسن_روحانی، #رئیس_جمهوری در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی #انقلاب_اسلامی که در میدان #آزادی #تهران برگزار شد، اظهار کرد: «خدای بزرگ را سپاس می گویم که ملت بزرگ #ایران را ٤٠سال پیش، از استبداد و استعمار و وابستگی ها رهانید و این #ملت توانستند نظام #جمهوری_اسلامی را در این سرزمین استقلال بخشند.»
روحانی در ادامه با تاکید بر این که انقلاب اسلامی برای حراست و حفاظت از ایران اسلامی عزیز بود، دراین باره گفت : «در چند دهه دوران شاهنشاهی سست عنصر #قاجار و #پهلوی دوسوم #کشور را از ایران جدا کردند و به این معنی است که رژیم های قبل علاوه بر این که به دین، فرهنگ، رفاه و زندگی مردم خیانت کردند، به تمامیت ارضی کشور نیز خیانت کردند.»
دکتر روحانی ادامه داد: «پای صندوق آرا است که مردم نظرات، ایده و راه شان را در تبلیغات انتخاباتی اعلام کرده و فرد مورد نظر را در مجلس، در ریاست جمهوری و خبرگان و شوراها برمی گزینند و انتخاب می کنند. حواسمان باشد، صندوق رأی و انتخابات یکی از نعمت های بسیار بزرگ جمهوری اسلامی ایران است. اگر این صندوق نبود، اگر صف طولانی در انتخابات نبود، دشمن می توانست توطئه های مختلفی را علیه کشور طراحی کند.»
رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: «امروز در جامعه یک دموکراسی و مردم سالاری به معنای واقعی کلمه وجود دارد. نظام جمهوری اسلامی آن نظام و رژیمی نیست که بگوید یک حزب و آن رستاخیز و هر کس خواهان آن نیست گذرنامه بگیرد و از ایران خارج شود. احزاب، روزنامه ها، مجلات، رسانه ها، در این کشور آزاد هستند و همه مسئولین، مسئولین اجرایی، مسئولین نظارتی باید با سعه صدر با انتخابات برخورد کنند. هر چه سعه صدر بیشتر باشد و راه را برای حضور همه افکار، احزاب و جناح ها آماده تر کنیم، نظام مستحکم تر خواهد بود.»
رئیس جمهوری با ابراز امیدواری به تصویب لایحه جامع انتخابات که از سوی #دولت به #مجلس ارایه شده است گفت: «در لایحه قانون جدید انتخابات به این نکات توجه شده و امیدواریم با تصویب آن در مجلس شورای اسلامی، شاهد #انتخابات پرشورتری در آینده باشیم.»
📌این گزارش را در صفحه 2 #روزنامه_شهروند بخوانید.

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.