مخبر - 1397/11/21 - دانشگاه زابل : پیام رئیس دانشگاه زابل به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به گزارش روابط عمومی دانشگاه زابل: دکتر موسی بهلولی رئیس دا...
 
دانشگاه زابل
1397/11/21 - 12:30


پیام رئیس دانشگاه زابل به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
به گزارش روابط عمومی دانشگاه زابل:
دکتر موسی بهلولی رئیس دانشگاه زابل طی پیامی فرارسیدن یوم الله 22 بهمن و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت.
متن این پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در سپهر سیاسی ایران ،22 بهمن آفتابی یگانه است که نورِ آگاهی، آزادگی و ایمان را بر اذهان خفته و دل های تاریک تاباند و به سرآغازی روشن بر انسجام اسلامی و همبستگی ملی ایرانیان بدل گشت.
انقلاب اسلامی در حالی چهارمین دهه ی بالندگی و شایستگی خود را سرافرازانه پشت سر می گذارد که طنین استوار ایستادگی و یکپارچگیِ ملت ایران، همچنان پشت شب را می لرزاند و "استقلال" و "آزادی" را از گردنه های دلهره آور تاریخ به سلامت می رهاند. اینک به شکرانه ی چهلمین سالروز آن بهار فراموش ناشدنی، به روان پاک فجر آفرینان، امام راحل (ره) یاران ویاریگران ایشان، شهیدان والامقامی که تمام هستی خویش را نثار اسلام و انقلاب نمودند، جانبازان و آزادگان سرافراز درود می فرستیم و عهد می بندیم که این راه پر افتخار را در پاسداری از این امانت بزرگ الهی و میراث گران سنگ حضرت امام (ره) و شهدا، همچنان استوار ادامه دهیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت ایام عزای حضرت فاطمه زهرا (س)، فرارسیدن یوم الله 22 بهمن- سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی-را به محضر رهبری فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و آحاد ملت شریف ایران و عموم آزادگان جهان تبریک عرض می نمایم.
ان شا الله به فضل الهی با حضور حماسی و گسترده خویش در راهپیمایی عید انقلاب، 22 بهمن تماشایی خلق خواهیم نمود که موجب سرور دوستان اسلام و انقلاب و یأس بیشتر دشمنان و مستکبران در جهان گردد.
دکتر موسی بهلولی
رئیس دانشگاه زابل
21 بهمن ماه 1397
روابط عمومی دانشگاه زابل

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.