مخبر - 1397/11/20 - روزنامه خبرجنوب : . روبات خانگی «اوگو» نوعی روبات هوشمند است که می تواند تمامی امور خانه را از راه دور و بدون حضور کاربر انسانی سر و سامان دهد. یکی از مهمترین خدمات این...
 
روزنامه خبرجنوب
1397/11/20 - 19:40

.

روبات خانگی «اوگو» نوعی روبات هوشمند است که می تواند تمامی امور خانه را از راه دور و بدون حضور کاربر انسانی سر و سامان دهد. یکی از مهمترین خدمات این روبات، شستشو و پهن و جمع کردن لباسها است. برای بسیاری از افراد مهم است که وقتی خانه نیستند، روبات ها از راه دور کارهایشان را انجام دهند. این ایده ای است که ژاپنی ها برای محقق شدن آن تلاش کرده اند و به نظر می رسد موفق هم شده اند.
در اختیار داشتن یک کارگر که ضمن انجام همه کارهای خانه، بتوانید امور مرتبط با شستشو را هم انجام دهد بسیار مهم است. اکنون روبات خانگی اوگو این آرزو را به حقیقت تبدیل کرده است و به افراد کمک می کند کارهای خانه را به سرعت سر و سامان دهند.
روبات های نظافتچی، چندان جدید نیستند و بسیاری از شرکت ها در حوزه تولید روبات های نظافتچی فعال هستند، اما روبات اوگو نقشی به مراتب پررنگ تر در انجام وظایف خانه انجام می دهد.

این روبات دارای ویژگی های زیر است:
_قابلیت توسعه مخزن از 1.1 تا 1.8 متر
_ قابلیت حمل هر بازوی این روبات بین 1 تا 1.5 کیلوگرم است
_دارای سه دوربین، یک میکروفون و بلندگو است
_قابلیت اتصال وای فای و LTE را دارد
_قابلیت شناسایی چهره کاربران اصلی خود را از راه دور دارد
جالب است بدانید در ژاپن می توانید این روبات را با قیمتی بین 180 تا 225 دلار در هر ماه اجاره کنید.بر اساس گزارش ها قرار است این روبات تا سال 2020 به تولید انبوه برسد.
#خبر_جنوب
#روبات

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.