مخبر - 1397/08/12 - فارس : رهبر انقلاب در دیدار دانش آموزان و دانشجویان: 40 سال است که چالش بین آمریکا و ایران ادامه دارد و انواع تحرکات از سوی دشمن اتفاق افتاده/ در این چالش 4...
 
فارس
1397/08/12 - 14:27


🔴 رهبر انقلاب در دیدار دانش آموزان و دانشجویان: 40 سال است که چالش بین #آمریکا و ایران ادامه دارد و انواع تحرکات از سوی دشمن اتفاق افتاده/ در این چالش 40ساله، طرف مغلوب آمریکا و طرف پیروز جمهوری اسلامی است. دلیل مغلوب بودن آمریکا هم این است که حمله را او شروع کرده اما به مقاصد خود نرسیده است.

🔴 آمریکای امروز ازآمریکای 40 سال قبل به مراتب ضعیف تراست/ زمان اوباما هم همینطور بود اما زمان این آقا که واضح است؛ باهرتصمیمش در دنیا مخالفت می شود/حتی لیبرال دموکراسی هم دارد بی آبرو می شود/ این رئیس جمهور جدید هم آمده وچوب حراج به همه اینها زده و تتمه آبروی آمریکا و #لیبرال دموکراسی را برده است.

🔴 قدرت سخت آمریکا یعنی قدرت اقتصاد و نظامی گری شان هم رو به افول است. نیروی نظامی آمریکا به شدت سردرگم است و برای همین، برای پیشبرد اهداف نظامی شان از سازمان هایی مثل بلک واتر استفاده می کنند/ اقتصادشان هم همین جور است؛ 15 تریلیون #دلار بدهی و 800 میلیارد دلار کسری بودجه دارد.

🔴 بعضی حتی خیلی پایبندی دینی ندارند اما نسبت به تسلط بیگانه حساسند/این احساسات درجوانان کشورهای دیگر نیز رسوخ کرده/آمریکا بعضی از اینها را از چشم ما میبیند و تهدید می کند که «اگرجوانان فلان کشور به نیروهای ما حمله کنند، ما شمارا مقصر میدانیم.» خب شما غلط می کنید که ما را مقصر می دانید!

🔴 هدف آمریکا از تحریم، فلج کردن و عقب نگه داشتن اقتصاد کشور بود؛ نتیجه این شده که حرکت به سمت خودکفایی در کشور گسترش پیدا کرده/ملت ایران در طول سال های متمادی عادت کرده بود که همه چیز را وارد کند، اما حالا عادت کرده که برود سراغ تولید کردن همه چیز.

🔴 آمریکا رو به افول است؛ این را همه بدانند. آن کسانی که گرایش به #سازش دارند، نقشه بی پایه می کشند/این ها محکوم هستند به اینکه ساقط شوند و افول کنند/نقطه ی مقابل #افول_آمریکا، جمهوری اسلامی است که از صفر شروع کرده و در طول این 40 سال مرتباً پیش رفته است.

🔵 سه سفارش رهبری به جوانان: دشمنی آمریکا را فراموش نکنید و فریب لبخند دشمن را نخورید/گاهی می گویند با ملت دشمنی نداریم، #دروغ می گویند/نظریه مقاومت در مقابل دشمن قوی پنجه را تبلیغ کنید/خود را در قبال پیشرفت کشور مسئول بدانید؛ ترس و تنبلی را کنار بگذارید و نوآوری را وظیفه خود بدانید.


#خبرگزاری_فارس 🇮🇷

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.