مخبر - 1397/08/12 - فارس : رهبر انقلاب در دیدار دانش آموزان و دانشجویان: 40 سال است که چالش بین آمریکا و ایران ادامه دارد و انواع تحرکات از سوی دشمن اتفاق افتاده/ در این چالش 4...
فارس
1397/08/12 - 14:27


🔴 رهبر انقلاب در دیدار دانش آموزان و دانشجویان: 40 سال است که چالش بین #آمریکا و ایران ادامه دارد و انواع تحرکات از سوی دشمن اتفاق افتاده/ در این چالش 40ساله، طرف مغلوب آمریکا و طرف پیروز جمهوری اسلامی است. دلیل مغلوب بودن آمریکا هم این است که حمله را او شروع کرده اما به مقاصد خود نرسیده است.

🔴 آمریکای امروز ازآمریکای 40 سال قبل به مراتب ضعیف تراست/ زمان اوباما هم همینطور بود اما زمان این آقا که واضح است؛ باهرتصمیمش در دنیا مخالفت می شود/حتی لیبرال دموکراسی هم دارد بی آبرو می شود/ این رئیس جمهور جدید هم آمده وچوب حراج به همه اینها زده و تتمه آبروی آمریکا و #لیبرال دموکراسی را برده است.

🔴 قدرت سخت آمریکا یعنی قدرت اقتصاد و نظامی گری شان هم رو به افول است. نیروی نظامی آمریکا به شدت سردرگم است و برای همین، برای پیشبرد اهداف نظامی شان از سازمان هایی مثل بلک واتر استفاده می کنند/ اقتصادشان هم همین جور است؛ 15 تریلیون #دلار بدهی و 800 میلیارد دلار کسری بودجه دارد.

🔴 بعضی حتی خیلی پایبندی دینی ندارند اما نسبت به تسلط بیگانه حساسند/این احساسات درجوانان کشورهای دیگر نیز رسوخ کرده/آمریکا بعضی از اینها را از چشم ما میبیند و تهدید می کند که «اگرجوانان فلان کشور به نیروهای ما حمله کنند، ما شمارا مقصر میدانیم.» خب شما غلط می کنید که ما را مقصر می دانید!

🔴 هدف آمریکا از تحریم، فلج کردن و عقب نگه داشتن اقتصاد کشور بود؛ نتیجه این شده که حرکت به سمت خودکفایی در کشور گسترش پیدا کرده/ملت ایران در طول سال های متمادی عادت کرده بود که همه چیز را وارد کند، اما حالا عادت کرده که برود سراغ تولید کردن همه چیز.

🔴 آمریکا رو به افول است؛ این را همه بدانند. آن کسانی که گرایش به #سازش دارند، نقشه بی پایه می کشند/این ها محکوم هستند به اینکه ساقط شوند و افول کنند/نقطه ی مقابل #افول_آمریکا، جمهوری اسلامی است که از صفر شروع کرده و در طول این 40 سال مرتباً پیش رفته است.

🔵 سه سفارش رهبری به جوانان: دشمنی آمریکا را فراموش نکنید و فریب لبخند دشمن را نخورید/گاهی می گویند با ملت دشمنی نداریم، #دروغ می گویند/نظریه مقاومت در مقابل دشمن قوی پنجه را تبلیغ کنید/خود را در قبال پیشرفت کشور مسئول بدانید؛ ترس و تنبلی را کنار بگذارید و نوآوری را وظیفه خود بدانید.


#خبرگزاری_فارس 🇮🇷

این پست به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی اخذ شده و بدون تغییر نمایش داده می شود. در صورت نیاز به حذف، لطفا در بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام نماییم. با تشکر
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.