مخبر - 1397/08/17 - واشنگتن: تحریم جدید علیه مسکو زمان بر است

واشنگتن: تحریم جدید علیه مسکو زمان بر است
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، وزارت خارجه آمریکا می گوید اعمال تحریم های جدید علیه روسیه به خاطر آنچه مشارکت این کشور در سوءقصد علیه یک جاسوس دوجانبه روس تبار و دخترش در انگلستان خوانده می شود، احتمالا زمان بر خواهد بود. به نوشته اسپوتنیک، «رابرت پالادینو»، یک سخنگوی وزارت امور خارجه ...
واشنگتن: تحریم جدید علیه مسکو زمان بر است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، وزارت خارجه آمریکا می گوید اعمال تحریم های جدید علیه روسیه به خاطر آنچه مشارکت این کشور در سوءقصد علیه یک جاسوس دوجانبه روس تبار و دخترش در انگلستان خوانده می شود، احتمالا زمان بر خواهد بود.

به نوشته اسپوتنیک، «رابرت پالادینو»، یک سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده می گوید که وزارت خارجه به زمان بیشتری برای مشاوره با کنگره در خصوص اعمال تحریم های احتمالی جدید علیه مسکو نیاز دارد.

وی افزوده که واشنگتن در حال بررسی تاثیر احتمالی تحریم ها بر منافع امنیت ملی خود است. وی روز سه شنبه خبر داده بود که اعمال تحریم های جدید در خصوص پرونده اسکریپال در دستور کار آمریکا قرار دارد.

ایالات متحده در هم بستگی با کشورهای اروپایی روسیه را به دست داشتن در سوءقصد به جان اسکریپال و دخترش یولیا در تاریخ چهارم مارس گذشته کرده است. مسکو بارها این ادعا را تکذیب کرده است. این سوءقصد در سالزبری انگلستان انجام شده بود.

روسیه بر اساس قانون آمریکایی مصوب سال 1991 مبنی بر حذف و کنترل تسلیحات شیمیایی و بیولوژیک تا ششم نوامبر فرصت داشت تا اقداماتی را صورت دهد و یا با تحریم مواجه شود. این فرصت دو روز پیش به پایان رسید.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.