مخبر - 1397/08/12 - وحدت نیاز امروز بخش خصوصی برای کم اثر کردن تحریم هاست

وحدت نیاز امروز بخش خصوصی برای کم اثر کردن تحریم هاست
در حالی که دولتمردان امریکا با تمام توان، برای ضعیف کردن اقتصاد کشورمان متحد شده اند انتظار میرود فعالان بخش خصوصی در راستای بیانات رهبری که اعتقاد خاصی به اقتصاد مردمی و بخش خصوصی دارند حرکت کنند.
وحدت نیاز امروز بخش خصوصی برای کم اثر کردن تحریم هاست

سیدحامد واحدی ، عضو هیات رییسه پارلمان بخش خصوصی گفت ؛ بخش خصوصی همیشه وهمواره در همه دوران ها در کنار مردم ، نظام و رهبری بوده و طی سالیان گذشته این موضوع را به اثبات رسانده ، عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران اظهار داشت ؛ اکنون در حالی که دولتمردان امریکا با تمام توان، برای ضعیف کردن اقتصاد کشورمان متحد و وارد عمل شده اند انتظار می رود فعالان بخش خصوصی در راستای بیانات رهبری که اعتقاد خاصی به اقتصاد مردمی و بخش خصوصی دارند حرکت کنندو برای بی اثر کردن تحریم های ظالمانه وناحق با جدیت بیشتری به میدان امده تا به یاری خداوند از این جنگ اقتصادی ناعادلانه هم سربلند بیرون بیاییم.

خزانه دار اتاق بازرگانی تهران افزود ؛ مقام معظم رهبری اقتصاد مردمی و ورود واقعی مردم به عرصه اقتصاد را کاملا صروری دانسته و می فرمایند ؛ که اقتصاد دولتی جواب نمی دهدو باید سیاست های اصل 44 جدی گرفته شود.

وی افزود: وحدت و همدلی نیاز امروز بخش خصوصی برای بی اثر و کم رنگ کردن تحریم هاست.

عضو هیات رییسه پارلمان بخش خصوصی تاکید کرد ؛ توجه رهبری به جوانان کارافرین ، تقویت تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی نشات گرفته از اعتقاد و حمایت ایشان از بخش خصوصی دارد که در این برهه وظیفه تک تک همه فعالین ، حرکت در این راستاست.

واحدی با اشاره به سیاست های اصل 44 گفت ؛ اجرای این سیاست ها یک نوع جهاد است که باید با اخلاص انجام گیرد. . وی اظهار داشت ؛ تو یکی از دیدار رهبری با مسئولین ایشان فرمودند ، اجرای سیاست های اصل 44 و وگذاری ان به بخش خصوصی سهولت کار و توسعه با جدیت بهمراه دارد.

سید حامد واحدی در پایان گفت ؛ مطمئنآ کارافرینان و فعالان کشور دوست همچون گذشته در خط ولایت حرکت و انشااله با تلاش و پیگیری وکار مجدانه این دوره را هم با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

وی افزود ؛ توجه دولت به بخش خصوصی موجب رشد کمی کیفی شرکت های بخش خصوصی در میدان رقابت ، کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصولات و افزایش درامدهای مالیاتی می شود .

خزانه دار اتاق بازرگانی تهران در ادامه تصریح کرد ؛چون اجرای سیاست های اصل 44 شکوفایی می اورد ، برخی با شکوفایی اقتصادی و پیشرفت کشور مخالفند . از این رو همه مسوولین تاکیدات رهبری معظم را باید سرلوحه کار قرار داد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.