مخبر - 1397/08/08 - سیامک اسلحه پنهان برانکو در فینال آسیا

سیامک اسلحه پنهان برانکو در فینال آسیا
پرسپولیسی ها این فصل به گلزنی سیامک نعمتی عادت کرده اند و امیدوارند ستاره تیمشان در بازی با کاشیما نیز گلزنی کند.
سیامک اسلحه پنهان برانکو در فینال آسیا

به گزارش وانانیوز، سیامک نعمتی در این فصل 2 گل در بازی های لیگ برتر زده و 2 بار هم در لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی شده است، اما تاثیرگذاری او تنها به گلزنی ختم نمی شود چراکه سیامک بار ها علی علیپور و گادوین منشا را در موقعیت گلزنی قرار داده و ستاره این فصل تیم پرسپولیس بوده است.
هافبک تکنیکی و شوت زن سرخ ها، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان چند دقیقه پس از ورود به زمین توانست دروازه تیم السد را با شوتی دقیق باز کند تا شکست سنگین برابر قطری ها کمرنگ شود. اما گل مهم برای نعمتی در بازی برگشت دور نیمه نهایی رقم خورد؛ جایی که بیش از 80 هزار نفر در ورزشگاه و میلیون ها نفر در خانه منتظر گل پرسپولیس بودند و سرانجام این گل با ضربه والی هافبک شماره 88 به ثمر رسید.
حالا ستاره ای که دو فصل پیش در پیکان بود و اکثر روز های فصل پیش را روی نیمکت سپری کرد، امیدوار است در مهم ترین بازی تاریخ باشگاه پرسپولیس گلزنی کند. حالا اگر این گل در ژاپن به دست آید می تواند گلی ارزشمند در راه قهرمانی باشد و اگر در تهران باشد، می تواند گل قهرمانی لقب گیرد و سیامک نعمتی را به مهره ای جاودانه در تاریخ باشگاه تبدیل کند.
البته برانکو به تمام بازیکنان وظیفه خاصی می دهد و اجرای آن به منزله گلزنی و رسیدن به موفقیت است، اما طبیعتا سیامک نعمتی مثل بازیکنان دیگر دوست دارد گل قهرمانی را با شوتی از راه دور وارد دروازه کاشیما آنتلرز کند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.