مخبر - 1397/07/26 - قلعه نویی : هفت سال با کی روش مبارزه کردم اما مافیای رسانه ای ایشان خیلی قوی تر از من است!

قلعه نویی : هفت سال با کی روش مبارزه کردم اما مافیای رسانه ای ایشان خیلی قوی تر از من است!
امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با نساجی به انتقاد شدید از رفتار کی روش و نحوه برنامه ریزی سازمان لیگ پرداخت. نوشته قلعه نویی : هفت سال با کی روش مبارزه کردم اما مافیای رسانه ای ایشان خیلی قوی تر از من است! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
قلعه نویی : هفت سال با کی روش مبارزه کردم اما مافیای رسانه ای ایشان خیلی قوی تر از من است!

امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با نساجی به انتقاد شدید از رفتار کی روش و نحوه برنامه ریزی سازمان لیگ پرداخت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های سپاهان و نساجی در هفته نهم لیگ برتر در مورد دیدار برابر نساجی گفت:

ما بازی سختی را در پیش خواهیم داشت. دو نگاه و دیدگاه متفاوت در بازی فردا خواهیم داشت. نساجی با دیدگاه تدافعی در میدان حاضر خواهد شد و ما نیز هجومی بازی خواهیم کرد. خوشحالم که در دیدار گذشته تا دقیقه 60 سپاهان گونه بازی کردیم اما متاسفانه علاوه بر اینکه توپ های مان به گل تبدیل نشد یک پنالتی را نیز برای ما نگرفتند. شاید حساسیت مسابقات لیگ کمتر از دیدار جام حذفی باشد و همین موضوع باعث شود بازیکنانم در دیدار فردا با آرامش بیشتری بازی کنند. خدا را شکر تیم ما در حال حاضر شرایط خوبی دارد و در این مدت نیز سعی کردیم با وجود تعطیلی لیگ بازیکنان مان را در شرایط مسابقه قرار بدهیم. احتمالا در دیدار فردا مدافع راست خود را در اختیار نداشته باشیم اما حسن جعفری می تواند جایگزین خوبی برای مدافع راست ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درخصوص کیفیت زمین چمن ورزشگاه نقش جهان عنوان کرد:

کیفیت زمین نقش جهان از کیفیت خیلی از ورزشگاه ها بهتر است. خدا را شکر در بازی گذشته پنالتی کومان تبدیل به گل شد و بعد از آن این بازیکن روی زمین سر خورد. مشکل ورزشگاه نقش جهان زیرساختی است و کیفیت چمن به شرایط آب و هوا بستگی دارد. ممکن است بعد از سرد شدن هوا کیفیت زمین چمن نیز بهتر شود و این موضوع باعث شود تا دیگر بازیکنان لیز نخورند.

امیر قلعه نویی درخصوص اینکه کیخسروی و عادلی دو دروازه بان تیم سپاهان در اردوی تیم امید حضور داشته اند و احتمال غیبت آنها در مسابقه فردا گفت:

برای مسابقه فردا هر 4 دروازه بان ما در شرایط خوبی قرار دارد ضمن اینکه نیک پور نیز آینده درخشانی خواهد داشت. کیخسروی و عادلی نیز از سال گذشته شرایط بهتری را پیدا کرده است بابت این موضوع نیز به روی تابارز مربی دروازه بانان تیممان تبریک می گویم در حال حاضر گلرهای خوبی مانند نیازمند، اخباری و مظاهری در لیگ برتر حضور دارند و ما نیز از 4 دروازه بان آماده برخوردار هستیم.

امیر قلعه نویی در پاسخ به تاثیر وقفه طولانی مدت لیگ برتر روی کیفیت تیم ها عنوان کرد:

وقتی این وقفه ها به خاطر فیفا دی باشد کاری نمی توانیم انجام بدهیم اما قطعا هر وقفه ای روی تیم های باشگاهی تاثیر منفی خواهد گذاشت. یوفا در حال حاضر به خاطر بحث تبلیغاتی و درآمدزایی لیگ ملت های اروپا را راه اندازی کرده است اما شرایط قاره آسیا با اروپا متفاوت است. ما در قاره ای بزرگ حضور داریم و بعد مسافت مشکل بزرگی برای برگزاری مسابقات فوتبال است. در اروپا یوفا با برگزاری لیگ ملت ها به دنبال درآمدزایی است اما شرایط آسیا فرق می کند. اینکه تیم ملی برای دیدارهای دوستانه با چه تیم هایی بازی می کند باید از سرمربی آن سوال پرسیده شود اما چیزی که من می دانم وقفه های طولانی مدت لیگ به ضرر باشگاه ها خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد:

امیدوارم استادی پیدا شود تا برنامه ای تنظیم کند که لیگ ما تبدیل به دیگ نشود. این استاد امیدوارم برای تعطیلات 52 روزه آذر ماه، برنامه ریزی خوبی داشته باشد. 40 سال است در فوتبال حضور دارم اما هیچگاه چنین برنامه ریزی ای ندیده بودم. شاید یک نفر پیدا شود تا تجربیات خود را در اختیار ما قرار دهد که بتوانیم در تعطیلی برنامه مدرن لیگ شرایطی را ایجاد کنیم تا لطمه نبینیم. یکی از باسابقه ترین مربیان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر هستم اما در طی تمام سالیان مربیگری خود چنین برنامه ای را ندیده بودم. باید از مجید جلالی تشکر کنم که در تعطیلات لیگ دعوت ما را پذیرفت و برای بازی دوستانه در اصفهان حاضر شد. امیدوارم ما در تعطیلات آینده بتوانیم به تهران برویم تا با برگزاری دیدارهای دوستانه در شرایط مسابقه قرار بگیریم.

امیر قلعه نویی با ادامه انتقاد از شرایط موجود افزود:

تعطیلی پیش رو به هیچ عنوان به نفع فوتبال و باشگاه ها نیست اما ممکن است به نفع برخی از آقایان باشد. در دنیا همیشه مشاهده کرده ایم هر تیم ملی ای که موفق بوده به خاطر باشگاه های آن کشور این موفقیت را کسب کرده اما در ایران به هیچ عنوان به لیگ توجه نمی شود و ما فقط برای خودمان بازی می کنیم. متاسفانه روی باشگاه ها نگاه ملی وجود ندارد و تیم ها فقط برای دل خودشان در لیگ بازی می کنند.

امیر قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگاری که بهتر نیست برخی دیدارهای دوستانه تیم ملی در شهرستان ها برگزار شود گفت:

قبلا برخی بازی های تیم ملی در شهرستان ها برگزار می شد در خاطرم هست که تیم ملی با قطر در تبریز بازی کرد. این پیشنهاد نیز پیشنهاد بسیار خوبی است اما در این 7،8 سال چه چیز تیم ملی درست بوده که حالا درخواست کنیم که تیم ملی در شهرستان بازی کند. در این سال ها به تیم ها، مربیان و مدیران ایرانی آیا غیر از توهین چیز دیگری گفته شد؟ در ازبکستان، مدیر تیم ملی از اردو اخراج شد آیا توهینی بالاتر از این وجود دارد؟ بررسی کنید چند مربی و مدیر در این چند وقت از تیم ملی اخراج شدند؟ با شخصیت چند مدیر بازی شده است؟ یکسری افراد که اخراج شده بودند بدون توجه به شخصیت خود باز هم در صدد کانال زدن و حضور در تیم ملی برآمدند. یکی از این افراد در قطر از تیم ملی اخراج شد اما مجددا تلاش کرد تا به تیم ملی بازگردد. به شخصیت بسیاری از افراد توهین شد اما برخی برای ماندن دست به خیلی کارها زدند.

سرمربی سپاهان با اشاره به اینکه در این مسیر تنها است، اضافه کرد:

هفت سال است که یک تنه در حال مبارزه با آقایان هستم اما یک نفر پیدا نشد پشت من بایستد. چند روزنامه نگار و چند رسانه از من و صحبت هایم حمایت کردند؟ در راه مبارزه با این آقایان تنها هستم. در برنامه ورزش و مردم آقایان یک ساعت دروغ گفتند اما 5 دقیقه هم به من زمان ندادند. در مملکتی که اینگونه رفتارها وجود دارد باید توهین های آقایان را تحمل کنیم.

امیر قلعه نویی با ابراز گلایه از علی پروین عنوان کرد:

علی پروین بزرگ فوتبال ایران است اما من از او گلایه دارم. چرا فقط وقتی به استیلی توهین شد او به این قضیه ورود کرد؟ چرا در سالیان گذشته و هنگام توهین های گذشته، او ورود نمی کرد؟ 7 سال است با این گروه در حال مبارزه هستم و هزینه های زیادی نیز داده ام. یک سال در استقلال، تنها با 6 نفر کار کردم اما هیچکدام از پیشکسوتان استقلال از من دفاع نکردند. اگر هر بلایی سر ما بیاید حق ماست. اگر کادر فنی تیم ملی به استیلی توهین می کند به خاطر کم کاری های ما است. چرا مدیر رسانه ای تیم ملی باید خارج از ایران بیاید و مدیر اجرایی تیم ملی یک خارجی باشد؟ در خصوص این مسائل حرف هم بزنیم برای ما مشکل درست می کنند. زمان حضور من در استقلال 13 بازی را از رقبای خود جلو بودیم اما یا آن دیدارها را واگذار کردیم یا به تساوی رسیدیم. بعد از بررسی نیز مشخص شد رد پای دو بازیکن در این مسئله مشخص بوده اما کسی به آن توجه نکرد. چرا کمیته اخلاق و کمیته انضباطی هیچ ورودی به این پرونده نکردند و بعد از مدتی نیز این موضوع را بستند؟

امیر قلعه نویی با اشاره به اینکه توهین به استیلی باعث می شود در اینده شاهد توهین های دیگری باشیم، گفت:

مطمئن باشید در روزهای آینده این آقایان 2،3 پله نیز بالاتر می روند و بعد از استیلی به کسان دیگری نیز توهین می کنند. وقتی در گذشته در مقابل رفتارهای این آقایان سکوت می کردیم حالا باید انتظار چنین رفتارهایی را نیز داشته باشیم. برخی از کسانی که از تیم ملی اخراج شدند برای بازگشت التماس کردند. معلوم است در این شرایط مدیر رسانه ای تیم ملی و مدیر اجرایی باید خارجی باشند. ما غیر از کی روش در ایران مربیان خارجی مانند ولاسکو، برانکو و کرانچار را نیز داریم اما هیچکدام از آنها مانند این آقا رفتار نمی کنند.

سرمربی تیم سپاهان با انتقاد از صحبت های کارلوس کی روش عنوان کرد:

این آقا مدعی است تیم ملی برای اوست.  اگر اینگونه بخواهیم فکر کنیم سال 50 استادیوم آزادی را کس دیگری ساخته است. آیا باید الان ادعا کند استادیوم آزادی متعلق به اوست؟ این استادیوم با پول مردم ایران ساخته شده است. آقایان در این چند سال  200 میلیارد پول جابجا کردند و حالا مدعی هستند تیم ملی نیز برای آنهاست. از مسئولان فدراسیون تقاضا دارم قرارداد این آقا را رسانه ای کنند تا ما با مشاهده آن متوجه شویم آیا بندهایی مبنی بر توهین، جابجایی تیم و انتخاب مدیر رسانه ای برعهده ایشان است؟

امیر قلعه نویی با درخواست از کمیسیون اصل 90 مجلس برای ورود به قرارداد کی روش تصریح کرد:

چرا کمیسیون اصل 90 همانطور که قرارداد ما را نشان داد به قرارداد کی روش ورود نمی کند؟ شاید قرارداد کی روش از بندهایی تشکیل شده که او اجازه توهین و هرگونه رفتاری را با ما دارد. ما نیز متوجه شویم اگر واقعا چنین بندهایی وجود دارد مقابل او تمکین کنیم. آقایان ایرانی در حال خوار شدن است. این آقا مجید صالح و علی کریمی را از تیم ملی بیرون کرد اما هیچکسی حمایت نکرد. در حال حاضر نیز کار نه دست وزیر ورزش است و نه رئیس فدراسیون بلکه همه کاره این آقاست.

امیر قلعه نویی ادامه داد:

هفت سال با این آقا مبارزه کردم اما مافیای رسانه ای ایشان خیلی قوی تر از من است. هیچکسی اندازه من سابقه مربیگری در آسیا را ندارد. باید اعلام کنم در حال حاضر تیم های باشگاهی عربی به دلیل استفاده از بازیکنان خارجی چند میلیاردی از تیم های ملی این کشورها قوی تر هستند. در این شرایط همچنان سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 4 تیم است (1+3) .

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال نشان کرد:

آقایان با کوتاهی مقابل رفتارهای کی روش کاری کردند که شأن و شخصیت ایرانی تا جایی که می تواند پایین بیاید. این آقا بارها از شرایط و امکانات ایران گلایه کرده اما وقتی به او پیشنهاد تمدید قرارداد 6 ماهه و تا پایان جام ملت های آسیا را می دهند، قهر می کند. اگر ایران بد است چرا این آقا علاقه مند است 4 سال 4 سال در ایران بماند؟ در طی 7،8 سال اخیر این آقا 140 تا 150 میلیارد پول برای تیم ملی هزینه کرده است اما هنوز نیز طلبکار است. من بابت مربیگری در تیم های استقلال و تراکتورسازی همچنان از این تیم ها طلبکار هستم اما این آقا تا آخرین قران مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده است. اگر واقعا احساس می کنند این صحبت ها اشتباه است من حاضر هستم با او مناظره کنم. از علی پروین گلایه دارم چرا در این چند سال در مقابل رفتارهای او سکوت کرده بود؟ اگر پروین مانند حال حاضر به صحبت های کی روش واکنش نشان داده بود این بلاها سر ما نمی آمد. استیلی بچه محل من است و یکی از انسانهای اخلاق مدار فوتبال ایران است. در تیم امید نیز حقوقی دریافت نمی کند و برای خدمت آمده است. کرانچار را نیز همه می شناسند اما توهین های این آقا به این افراد تمامی ندارد. ادعای کی روش درخصوص تیم ملی مانند این است که موسس ورزشگاه آزادی بگوید در این ورزشگاه مسابقه برگزار نکنید چرا که این ورزشگاه برای من است.

امیر قلعه نویی درخصوص ورود بانوان به ورزشگاه ها عنوان کرد:

من سال گذشته در صفحه شخصی ام از ورود بانوان به ورزشگاه ها حمایت کردم. خدا را شکر در بازی با بولیوی گام اول ورود بانوان به ورزشگاه برداشته شد. همین که بانوان به ورزشگاه ورود کردند، اتفاق خوبی است اما نظر شخصی من این است احترام بانوان واجب است و زنان ایرانی لیاقت بهترین ها را دارند. وقتی قرار است شرایط حضور آنها در ورزشگاه فراهم شود باید شأن آنها نیز حفظ شود. متاسفانه امکانات مخصوص بانوان برای ورود به ورزشگاه ها مانند سرویس های بهداشتی، بوفه ها و مسیر رفت و آمد مشکلاتی دارد. در کشورهای دیگر بانوان به کره مریخ سفر می کنند اما در ایران همچنان برخی روی عقب یا جلو رفتن روسری خانم ها واکنش نشان می دهند. هیچکسی نمی تواند مسئول ورود به بهشت یا جهنم کس دیگر باشد وظیفه ما این است بستر ورود بانوان را درست کنیم تا هر کسی دوست داشت به ورزشگاه بیاید در بهترین شرایط این اتفاق برای او مهیا شود. شاید در راه ورود بانوان به ورزشگاه ها مقاومت هایی صورت گیرد اما باید احترام بانوان حفظ شود و اگر قرار است طبق مقررات آنها بتوانند به ورزشگاه بیایند زیرساخت های حضور آنها را نیز فراهم کنیم.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
فوتبال   ورزشگاه   لیگ برتر   سازمان لیگ   پنالتی   یوفا   فدراسیون جهانی فوتبال   جام حذفی   حسن جعفری   قاره آسیا   نقش جهان   قلعه نویی   مسابقات فوتبال   درآمد زایی   زمین چمن   مربی دروازه بانان   ورزشگاه نقش جهان   نساجی   دیدگاه   دروازبان   کارلوس کی روش   هفته نهم لیگ برتر   اتحادیه اروپا   تیم ملی   آسیا   نشست خبری   آب و هوا   امیر قلعه نویی   فوتبال ایران   سرمربی  
اخبار مرتبط
صحبت های برانکو علیه کی روش و سازمان لیگ: بازی می کنیم که نگویند «بزدل» هستیم/ انگار مقصریم به فینال آسیا رسیدیم
انتخاب
گلایه سرمربی سرخ ها از زمان برگزاری دیدار معوقه با پیکان
پارسینه
نمازی: در برابر هواداران تراکتور بازیکنان ما بازیکنان کم تجربه ای نیستند
عصر تبریز
نمازی: کی روش هم قبول دارد نظراتش به تیم های لیگ لطمه می زند
برنامه ۹۰
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن : قرار نبود مسلمان از تیم اخراج شود
پارس فوتبال
نمازی: می خواهیم فردا با پیروزی زمین را ترک کنیم/ تراکتورسازی در ضربات ایستگاهی خیلی قوی است
آناج
قلعه نویی: فردوسی پور شان و شخصیت ایران و ایرانی را پایین آورد
نصف جهان
افشاگرى از پیامك "بازیكن پرسپولیسى" براى رفتن به "استقلال"
نواندیش
قلعه نویی: مسلمان پیامک داد به استقلال بیاید/ صفایی به خاطر تعریفم از مصطفوی دلخور بود
بانک ورزش
قلعه نویی : یک سری از دوستان همیشه تبلیغات منفی انجام می دهند ؛ از کیفیت بازی راضی نیستم !
پارس فوتبال
تکسیرا: فردا بازی بزرگ و سختی خواهیم داشت
افکار نیوز
تکسیرا: فردا بازی بزرگ و سختی خواهیم داشت/ هر تیمی که کمتر اشتباه کند برنده می شود
ساعت 24
قلعه نویی: آقای مجری! بابت کی روش جرات عذرخواهی داری؟
روز نو
حمله امیر قلعهنویی به عادل فردوسیپور
خلیج فارس
قلعه نویی: پرسپولیس بازی رفت با السد را فراموش کند
ایران اکونومیست
مگر می شود مجری برای فوتبال تصمیم بگیرد؟
رهیاب نیوز
قلعه نویی: حرف های نکونام دیگر نخ نما شده است
فیدوس
مصاحبه طوفانی قلعه نویی علیه عادل و کی روش: مگر می شود این آقای مجری برای تیم ملی و باشگاه ها تصمیم گیری کند! منشا تنش ها فقط سرمربی تیم ملی است !  
پارس فوتبال
آقای مجری! بابت کی روش جرات عذرخواهی داری؟
خبر داغ
حمله امیر قلعه نویی به عادل فردوسی پور
تدبیر و امید
طعنه سنگین قلعه نویی به فردوسی پور
صدای ایران
حمله امیر قلعه نویی به عادل فردوسی پور/ پنالتی ما درست بود
دیده بان ایران
قلعه نویی: آقای مجری! بابت کی روش جرات عذرخواهی داری؟
افکار نیوز
حمله قلعه نویی به مجری برنامه 90؛ آقایان جرات معذرت خواهی دارند؟
سایت جماران
حمله تند امیر قلعه نویی به فردوسی پور
مشرق نیوز
مدیرعامل باشگاه سپاهان : ما و باشگاهمان هیچ گونه بی احترامی به تیم ملی و کی روش نداشته ایم
پارس فوتبال
تابش: کی روش شناخته شده است اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگذارد و احترام ببیند/کجای دنیا لیگ 53 روز تعطیل می شود؟!
تسنیم
ناراحتی قلعه نویی از هوادارن سپاهان : به خاطر من به ورزشگاه نمی آیند !
پارس فوتبال
قلعه نویی اسمی از رفیق کی روش نیاورد!
پارسینه
قلعه نویی اسمی از رفیق کی روش نیاورد!/استقلال؟ فعلا حرفی ندارم!
خبرآنلاین
قلعه نویی : بازی سخت و حساسی را پیش رو داریم
صدا و سیما
توهین های کیروش تمامی ندارد
مهر نیوز
قلعه نویی: شاید توهین و تحقیر ایرانی بندی از قرارداد کروش است
کیهان ورزشی
قلعه نویی: چند سال است به مربی ایرانی توهین می شود/ از علی پروین گله دارم
بانک ورزش
حمله تند قلعه نویی به کی روش
فرارو
چند سال است به مربی ایرانی توهین می شود/ از علی پروین گله دارم
فانوس نیوز
حمله شدیدالحن امیر قلعه نویی به کارلوس کی روش: 200 میلیارد جابجا کرده و می گوید تیم ملی مال من است
پانا
شاید در قرارداد سرمربی تیم ملی، بند توهین وجود دارد!/ کی روش همه کار فوتبال ما شده
افق نیوز
هفت سال است که یک تنه در حال مبارزه با آقایان هستم
افق نیوز
قلعه نویی: اگر ایران بد است، كیروش چرا رهایش نمی كند؟
بهار نیوز
اخبار مرتبط
bltانتخاب : صحبت های برانکو علیه کی روش و سازمان لیگ: بازی می کنیم که نگویند «بزدل» هستیم/ انگار مقصریم به فینال آسیا رسیدیم
bltپارسینه : گلایه سرمربی سرخ ها از زمان برگزاری دیدار معوقه با پیکان
bltعصر تبریز : نمازی: در برابر هواداران تراکتور بازیکنان ما بازیکنان کم تجربه ای نیستند
bltبرنامه ۹۰ : نمازی: کی روش هم قبول دارد نظراتش به تیم های لیگ لطمه می زند
bltپارس فوتبال : سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن : قرار نبود مسلمان از تیم اخراج شود
bltآناج : نمازی: می خواهیم فردا با پیروزی زمین را ترک کنیم/ تراکتورسازی در ضربات ایستگاهی خیلی قوی است
bltنصف جهان : قلعه نویی: فردوسی پور شان و شخصیت ایران و ایرانی را پایین آورد
bltنواندیش : افشاگرى از پیامك "بازیكن پرسپولیسى" براى رفتن به "استقلال"
bltبانک ورزش : قلعه نویی: مسلمان پیامک داد به استقلال بیاید/ صفایی به خاطر تعریفم از مصطفوی دلخور بود
bltپارس فوتبال : قلعه نویی : یک سری از دوستان همیشه تبلیغات منفی انجام می دهند ؛ از کیفیت بازی راضی نیستم !
bltافکار نیوز : تکسیرا: فردا بازی بزرگ و سختی خواهیم داشت
bltساعت 24 : تکسیرا: فردا بازی بزرگ و سختی خواهیم داشت/ هر تیمی که کمتر اشتباه کند برنده می شود
bltروز نو : قلعه نویی: آقای مجری! بابت کی روش جرات عذرخواهی داری؟
bltخلیج فارس : حمله امیر قلعهنویی به عادل فردوسیپور
bltایران اکونومیست : قلعه نویی: پرسپولیس بازی رفت با السد را فراموش کند
bltرهیاب نیوز : مگر می شود مجری برای فوتبال تصمیم بگیرد؟
bltفیدوس : قلعه نویی: حرف های نکونام دیگر نخ نما شده است
bltپارس فوتبال : مصاحبه طوفانی قلعه نویی علیه عادل و کی روش: مگر می شود این آقای مجری برای تیم ملی و باشگاه ها تصمیم گیری کند! منشا تنش ها فقط سرمربی تیم ملی است !  
bltخبر داغ : آقای مجری! بابت کی روش جرات عذرخواهی داری؟
bltتدبیر و امید : حمله امیر قلعه نویی به عادل فردوسی پور
bltصدای ایران : طعنه سنگین قلعه نویی به فردوسی پور
bltدیده بان ایران : حمله امیر قلعه نویی به عادل فردوسی پور/ پنالتی ما درست بود
bltافکار نیوز : قلعه نویی: آقای مجری! بابت کی روش جرات عذرخواهی داری؟
bltسایت جماران : حمله قلعه نویی به مجری برنامه 90؛ آقایان جرات معذرت خواهی دارند؟
bltمشرق نیوز : حمله تند امیر قلعه نویی به فردوسی پور
bltپارس فوتبال : مدیرعامل باشگاه سپاهان : ما و باشگاهمان هیچ گونه بی احترامی به تیم ملی و کی روش نداشته ایم
bltتسنیم : تابش: کی روش شناخته شده است اما مربی بزرگ باید بزرگی کند, احترام بگذارد و احترام ببیند/کجای دنیا لیگ 53 روز تعطیل می شود؟!
bltپارس فوتبال : ناراحتی قلعه نویی از هوادارن سپاهان : به خاطر من به ورزشگاه نمی آیند !
bltپارسینه : قلعه نویی اسمی از رفیق کی روش نیاورد!
bltخبرآنلاین : قلعه نویی اسمی از رفیق کی روش نیاورد!/استقلال؟ فعلا حرفی ندارم!
bltصدا و سیما : قلعه نویی : بازی سخت و حساسی را پیش رو داریم
bltمهر نیوز : توهین های کیروش تمامی ندارد
bltکیهان ورزشی : قلعه نویی: شاید توهین و تحقیر ایرانی بندی از قرارداد کروش است
bltبانک ورزش : قلعه نویی: چند سال است به مربی ایرانی توهین می شود/ از علی پروین گله دارم
bltفرارو : حمله تند قلعه نویی به کی روش
bltفانوس نیوز : چند سال است به مربی ایرانی توهین می شود/ از علی پروین گله دارم
bltپانا : حمله شدیدالحن امیر قلعه نویی به کارلوس کی روش: 200 میلیارد جابجا کرده و می گوید تیم ملی مال من است
bltافق نیوز : شاید در قرارداد سرمربی تیم ملی، بند توهین وجود دارد!/ کی روش همه کار فوتبال ما شده
bltافق نیوز : هفت سال است که یک تنه در حال مبارزه با آقایان هستم
bltبهار نیوز : قلعه نویی: اگر ایران بد است، كیروش چرا رهایش نمی كند؟
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.