مخبر - 1397/07/19 - تخصیص 1245 میلیارد ریال برای تولید و خرید چای ابلاغ شد

تخصیص 1245 میلیارد ریال برای تولید و خرید چای ابلاغ شد
خبرگزاری آریا - تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه، تخصیص اعتبار هزار و 245 میلیارد ریالی ساماندهی تولید و خرید تضمینی چای را به خزانه داری کل کشور ابلاغ کرد.
تخصیص 1245 میلیارد ریال برای تولید و خرید چای ابلاغ شد

تخصيص 1245 ميليارد ريال براي توليد و خريد چاي ابلاغ شد خبرگزاري آريا - تهران- ايرنا- رئيس سازمان برنامه و بودجه، تخصيص اعتبار هزار و 245 ميليارد ريالي ساماندهي توليد و خريد تضميني چاي را به خزانه داري کل کشور ابلاغ کرد.

به گزارش ايرنا از مرکز اطلاع رساني، روابط عمومي و امور بين الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدباقر نوبخت به استناد بودجه سال 97 از محل اعتبارات هزينه وزارت جهاد کشاورزي اين ابلاغيه را به خزانه داري کل کشور ابلاغ کرده است.
روز گذشته نيز رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشيه نشست هيات دولت در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبه هيات وزيران 9 ميليارد تومان براي تامين نيازهاي فوري سيل زدگان، 50 ميليارد تومان براي امور هزينه اي و 100 ميليارد تومان براي امور زيربنايي و تملک دارايي مناطق سيل زده در استان هاي گيلان و مازندران اختصاص يافت.
معاون رئيس جمهوري افزود: پس از اينکه گزارش بازديد به هيات وزيران ارائه شد، اين اعتبارها براي مرمت زيرساخت ها به ويژه پل ها که موجب قطع ارتباط برخي روستاها با شهر شده، مصوب شده است.
نوبخت اظهار داشت: در سيل اخير، حجم نزولات جوي برابر برخي گزارش ها بي سابقه بود و بين 250 تا 350 ميليمتر بارش را در شاهد بوديم.
رئيس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: اين بارش ها در 2 روز متوالي (13 و 14 مهرماه) بود و بنابراين امکان ساماندهي روستاها در اين مدت کوتاه وجود نداشت به همين دليل خسارت هايي را به ساکنان حاشيه رودخانه ها و زيرساخت ها همچون پل و راه ها وارد کرد.
اقتصام**1108*1834
انتهاي پيام /*
لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.