مخبر - 1397/07/19 - علت تصادف اتوبوس راهیان نور

علت تصادف اتوبوس راهیان نور
اتوبوس حامل40 نفر دختر دوره دوم متوسطه و در حال حرکت به منطقه تمرچین آذربایجان غربی بود که بر اثر بارش باران و لغزندگی جاده در ورودی شهر تبریز دچار سانحه شد.
علت تصادف اتوبوس راهیان نور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان، اتوبوس حامل دانش آموزان بستان آباد استان آذربایجان شرقی امروز(18 مهر ماه) در یک کیلومتری تبریز تصادف کرد. این اتوبوس حامل دانش آموزان دختر بود که از در راه بازگشت از سفر راهیان نور بودند.

در همین ارتباط؛ علی رمضانی بارش باران و لغزندگی جاده را عامل تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان بستان آباد استان آذربایجان شرقی اعلام و عنوان کرد: این اتوبوس که حامل40 نفر دختر دوره دوم متوسطه و در حال حرکت به منطقه تمرچین آذربایجان غربی بود بر اثر بارش باران و لغزندگی جاده در ورودی شهر تبریز دچار سانحه شد.

وی افزود: در این حادثه متاسفانه یک دانش آموز و نیز یک خانم مربی که نماینده سپاه بود جان خود را از دست دادند.

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: این اتوبوس همه مجوزهای لازمه را دریافت و تحت نظارت سامانه کنترل اردوها اقدام به حرکت نموده بود و ناظر اردو نیز در اتوبوس حضور داشته است و از این نظر هیچ قصوری صورت نگرفته است.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی خاطرنشان کرد: سایر دانش آموزان مصدوم نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

اما در همین ارتباط، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفته است؛ در بررسی های اولیه علت وقوع این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه و لغزندگی جاده بوده است.

پایان پیام/260

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.