مخبر - 1397/07/18 - پاسخ محک مبنی برعدم امکان پذیرش پول های جمع آوری شده در برنامه فرمول یک

پاسخ محک مبنی برعدم امکان پذیرش پول های جمع آوری شده در برنامه فرمول یک
اقتصاد نیوز:در یکی از برنامه های تلویزیونی «فرمول یک» که اخیرا پخش شد اتفاقی افتاد که موسسه محک را مجبور به دفاع از خود و صدور اطلاعیه کرد.
پاسخ محک مبنی برعدم امکان پذیرش پول های جمع آوری شده در برنامه فرمول یک

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از روابط عمومی موسسه محک، دربرنامه تلویزیونی «فرمول یک» اشاره شد به پول های جمع آوری شده که به موسسه محک اهدا خواهد شد براین اساس پاسخ مدیرعامل محک مبنی برعدم امکان پذیرش پول های جمع آوری شده در این برنامه را درادامه مشاهده می کنید:

جناب آقای سیدعلی ضیا،

تهیه کننده محترم برنامه فرمول یک،

با سلام و احترام متقابل، بازگشت به نامه فاقد شماره مورخه 17 مهر 1397 جنابعالی در موضوع گفتگو با آقای «افشین ولیخانی» در قسمت 35 برنامه فرمول یک و پیرو اطلاعیه شماره 1003/م مورخه 17 مهر 1397 محک، و با ابراز مسرت مجدد از قطع درمان فرزند دلبندمان، به استحضار می رساند، محتوای ارائه شده در برنامه جنابعالی که منجر به جمع آوری مبالغی شده است با اطلاعات مستند موجود در

▪ پرونده حمایتی بیمار در مؤسسه خیریه محک

▪ پرونده درمانی بیمار در بیمارستان مرکز طبی کودکان

▪ اظهار نظر صریح و مکتوب پزشک معالج

مطابقت ندارد و هر 3 مستندات فوق تصریح بر قطع درمان کودک بیمار در شهریور ماه سال 1395 و انجام چکاپ و آزمایش های دوره ای تاکنون دارد.

با عنایت به موارد فوق و همچنین با توجه به نیت اهداکنندگان وجوه به حساب آقای افشین ولیخانی که برای پرداخت هزینه های درمان فرزند ایشان بوده است، روش انتقال قانونی مبالغ جمع آوری شده براساس اطلاعات مبهم و غیرشفاف ارائه شده، برای مؤسسه خیریه محک ناشناخته است.

با احترام

آراسب احمدیان

مدیرعامل

نامه برنامه فرمول یک پاسخ موسسه خیریه محک


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.