مخبر - 1397/07/18 - واکنش مزدک میرزایی به درگذشت بهرام شفیعی

واکنش مزدک میرزایی به درگذشت بهرام شفیعی
مزدک میرزایی گفت: ایشان استاد من و خیلی از هم نسلان من بودند، همیشه از کودکی آرزویمان این بود که ایشان را حتی یک لحظه از نزدیک ببینم.
واکنش مزدک میرزایی به درگذشت بهرام شفیعی

به گزارش پارس نیوز،  عصر امروز خبر درگذشت بهرام شفیع، مجری و گزارشگر ورزشی که خیلی ها او را با برنامه «ورزش و مردم» به خاطر می آورند، اهالی ورزش و رسانه را در بهت فرو برد. شفیع در سن 62 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت و دنیایی از خاطره به جا گذاشت.

مزدک میرزایی، درباره درگذشت این مجری پیشکسوت می گوید:«ایشان استاد من و خیلی از هم نسلان من بودند، همیشه از کودکی آرزویمان این بود که ایشان را حتی یک لحظه از نزدیک ببینم. بهرام شفیع برای کسانی که هم سن و سال من بودند، اسطوره بود و در زمینه کاری شان فوق العاده بودند و در سطح بسیار بالایی قرار داشتند.»

او ادامه می دهد: «آقای شفیع اخلاق بسیار خوبی داشتند و همیشه هم بشاش و خوش رو بودند، هنوز باور از دست دادن ایشان برایم سخت است و نمی دانم چه بگویم.»

نام بهرام شفیع با برنامه «ورزش و مردم» گره خورده بود و این برنامه مخاطبان زیادی داشت، میرزایی درباره این برنامه و خاطراتش از زمان پخش آن می گوید: ««ورزش و مردم» تنها برنامه ورزشی است که سه دهه از تلویزیون پخش می شود. زمانی که ما نوجوان بودیم، مهم ترین منبعی بود که همیشه می شد به آن اطمینان داشت که آخرین رویدادها را پوشش می دهد و ما نیز همیشه عادت داشتیم این برنامه را با اجرای ایشان دنبال کنیم. البته قبل از ایشان هم دوستان دیگری بودند، اما از سال 63-64 ایشان به این برنامه آمدند و ما هم از سن کودکی با ایشان بزرگ شدیم. ما عادت داشتیم که همیشه ایشان را با این برنامه ببینم.»

او ادامه می دهد: «همیشه دیدن ایشان برای ما انرژی بخش بود چون می دانستیم بالاخره فوتبالی پخش می شود و اتفاقی خوب در این برنامه می افتد و ما می توانیم از آن لذت ببریم.»

این گزارشگر همچنین درباره برخورد و رویارویی اش با مرحوم شفیع می گوید: «ورود من به تلویزیون همزمان با حضور ایشان در شبکه یک بود. آن زمان ورزش شبکه یک و سه از هم جدا شدند و من وارد شبکه سه شدم. این شبکه ها همیشه کنار هم بودند و گروه ورزش شان هم رابطه تنگاتنگی با هم داشتند. هر موقع که ایشان را می دیدم احساس می کردم که استاد خودم را دیده ام و از صحبت هایشان هم استفاده می کردم. ایشان برای ما یک استاد کامل بودند.»


انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.