مخبر - 1397/07/09 - اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان جنوبی برگزار می شود

اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان جنوبی برگزار می شود
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه یک هزار شهید در نیروهای مسلح استان داریم، افزود: اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح استان همزمان با 24 مهرماه و با محوریت 158 شهید نیروی انتظامی برگزار خواهد شد.
اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، نشست ارائه گزارش عوامل اجرایی کنگره ملی 2 هزار شهید استان خراسان جنوبی امروز ( 9 مهر) با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و استاندار برگزار شد.

سرهنگ محمود پارسافر، معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به اینکه یک هزار شهید در نیروهای مسلح استان داریم، افزود: اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح استان همزمان با 24 مهرماه و با محوریت 158 شهید نیروی انتظامی برگزار خواهد شد.

وی از سخنرانی فرمانده ناجا در اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان جنوبی خبر داد و گفت: کلیپی به یاد شهدای نیروهای مسلح آماده شده که در این مراسم رونمایی می شود.

علیرضا آیینه دار، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در بخش تولیدات صدا و سیما برای کنگره 2 هزار شهید استان وجود ندارد، ادامه داد: هماهنگی های لازم برای پوشش رسانه ای این مراسم در شبکه های سراسری انجام شده است.

وی با اشاره به تولید 30 برنامه تلویزیونی و 230 برنامه رادیویی در راستای کنگره شهدای استان، افزود: همچنین 28 برنامه و گزارش خبری، 6 قطعه موسیقی و 40 تصویر دیجیتال سرداران شهید آماده شده است.

اجلاسیه ویژه بانوان و امور ایثارگران با مدیریت استانداری خراسان جنوبی برگزار می شود

حسین رجبی، مشاور استاندار خراسان جنوبی نیز در این جلسه بیان کرد: در حوزه فرهنگی و تبلیغات محیطی اقدامات ویژه ای انجام شده است و اجلاسیه ویژه بانوان و امور ایثارگران با مدیریت استانداری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هماهنگی های بین بخشی انجام شده و دو کارگروه کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی برعهده استانداری است، افزود: از بین 91 دستگاه اجرایی استان تاکنون 74 دستگاه حمایت اعتباری از برگزاری کنگره شهدا داشتند و در تامنی اعتبار تا جایی که امکان داشته پای کار بودند.

مشاور استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: همچنین مبلغ 2 میلیارد ریال به عنوان قرض الحسنه در اختیار کنگره شهدا قرار گرفته است.

اعزام 360 گروه جهادی به مناطق محروم/ 20 هزار جوجه مرغ بومی توزیع می شود

مهدی هنری، رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح خادمین شهدا در حال اجرا است، گفت: در این راستا جهادگران از خانواده های شهدا سرکشی می کنند و در جهت برطرف کردن مشکلات آنها همکاری می کنند.

وی از انجام بازدیدهای مشترک با همکاری دامپزشکی، بسیج مهندسین، منابع طبیعی و بسیج سازندگی از مناطق محروم شهرهای درح، شوسف خبر داد و عنوان کرد: بحث واکسیناسیون دام با حضور اکیپ های دامپزشکی و گروه های جهادی انجام گرفته است.

هنری با اشاره به رزمایش خدمت رسانی در راستای همایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) در سطح استان، بیان کرد: تاکنون 360 گروه جهادی با تعداد 3 هزار و 500 نفر بسیجی به مناطق محروم و حاشیه شهرها اعزام شدند.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی ادامه داد: در بحث اشتغال طرح های معیشتی را آغاز کردیم و تاکنون 9 هزار قطعه مرغ بومی در مناطق محروم توزیع شده و طی یکماه آینده نیز 20 هزار قطعه مرغ بومی دیگر نیز توزیع خواهد شد.

پایان پیام/70

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.