مخبر - 1397/07/09 - 147 عنوان کتاب برای کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی تدوین می شود

147 عنوان کتاب برای کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی تدوین می شود
فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه 429 یادواره شهدا در سطح استان برگزار می شود، گفت: تاکنون 92 عنوان کتاب برای کنگره 2 هزار شهید استان تدوین شده که تا زمان اجلاسیه در مجموع 147 عنوان کتاب آماده می شود.
147 عنوان کتاب برای کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی تدوین می شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، سردار علی قاسمی امروز ( 9 مهر) در نشست ارائه گزارش عوامل اجرایی کنگره ملی 2 هزار شهید استان خراسان جنوبی اظهار کرد: باید عمل شهدا، فرهنگ دفاع مقدس و آموزهای دینی را امروز در جامعه ترویج دهیم.

وی با اشاره به برگزاری کنگره شهدا، گفت: در این راستا تفکر ارزشی دفاع مقدس به مساجد، حوزه های علمیه، هیئت های عزاداری و مجالس قرآن برده است.

فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه 429 یادواره شهدا در سطح استان برگزار می شود، ادامه داد: اکنون در تمام روستاها و شهرها این یادواره ها در حال برگزاری است و 70 درصد اعضای ستاد کنگره شهدا در این یادواره ها شرکت کردند.

قاسمی با تاکید بر اینکه برنامه ها و خدمات رسانی ها به نام شهدا انجام می شود، عنوان کرد: استفاده از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دستور کار است و در این مدت تمام مسابقات فرهنگی و ورزشی به نام شهدا برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در کنار اکثر یادواره های شهدا نمایشگاه های مختلف برگزار شده، گفت: تمام ائمه جمعه و روسای دانشگاه و مدارس تلاش می کنند تا مسئله شهید و شهادت در این مکان ها ترویج پیدا کند.

فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی از اجرای 850 عنوان برنامه برای کنگره ملی شهدا در استان خبر داد و افزود: تاکنون 92 عنوان کتاب تدوین شده که تا زمان اجلاسیه در مجموع 147 عنوان کتاب آماده می شود.


قاسمی با بیان اینکه سه یادواره شهدا به دلیل استقبال مردمی تبدیل به اجلاسیه شد، عنوان کرد: تاکنون در گروه های رسانه ای و هنری بیش از انتظار فیلم و انیمیشن، نماهنگ و مستند آماده شده است.


به گفته وی در برخی از کمیته ها و کارگروه ها کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی به نسبت جدول زمانی عقب هستیم که باید با توجه به نزدیکی زمان برگزاری اجلاسیه ها بیشتر تلاش شود.


فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اجلاسیه شهدای دانشجویان و اساتید در 20 مهرماه برگزار می شود، افزود: همچنین اجلاسیه شهدای فرهنگیان و دانش آموزان در 21 مهرماه و اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح در 24 مهرماه برگزار خواهد شد.


قاسمی ادامه داد: برنامه های نهایی کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی از 16 تا 20 آذرماه اجرایی خواهد شد و اجلاسیه نهایی شهدا در روز 20 آذرماه برگزار می شود.

پایان پیام/70

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.