مخبر - 1397/07/04 - روحانی: جلسه شورای امنیت نشان داد که ترامپ تنهاست/ آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد

روحانی: جلسه شورای امنیت نشان داد که ترامپ تنهاست/ آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد
روحانی: جلسه شورای امنیت نشان داد که ترامپ تنهاست/ آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد رئیس جمهور در نشست خبری در نیویورک گفت: آمریکا اشتباه کرده و یا به این توافق برمی گردد و یا به اشتباه خود ادامه خواهد داد، آمریکا دیر یا زود روزی بازخواهد گشت. حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در ...
روحانی: جلسه شورای امنیت نشان داد که ترامپ تنهاست/ آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد

روحانی: جلسه شورای امنیت نشان داد که ترامپ تنهاست/ آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد

رئیس جمهور در نشست خبری در نیویورک گفت: آمریکا اشتباه کرده و یا به این توافق برمی گردد و یا به اشتباه خود ادامه خواهد داد، آمریکا دیر یا زود روزی بازخواهد گشت. حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در پایان برنامه های حضور خود در نیویورک در نشست خبری با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: این خروج یک خروج غیرقانونی بود و ما در مجمع عمومی سازمان ملل شاهد بودیم که اکثریت قاطع رهبران کشورها در ملاقات ها و سخنرانی هایشان از برجام به عنوان یک دستاورد دیپلماسی حمایت کردند.

وی افزود: این حمایت به معنای این است که آمریکا در این اقدام نتها مانده است، خروج آمریکا از برجام مورد موافقت و تایید کشورهای جهان نیست و به جز چند کشور همه آنها این اقدام آمریکا را اشتباه سیاسی قلمداد می کنند.

* جلسه شورای امنیت نشان داد آمریکا تنهاست

رئیس جمهور با اشاره به موضوع جلسه امروز شورای امنیت گفت: این جلسه قرار بود ابتدا راجع به ایران باشد و بعد ظاهرا با مخالفت اعضای شورای امنیت مواجه شدند، ناچار شدند رفتارهایشان را پس بگیرند و راجع به عدم اشاعه بحث گذاشتند. در این جلسه هم روشن شد که آمریکا تنهاست. همه کشورهای که صحبت کردند از برجام حمایت کردند حالا چه با لحن مستقیم و یا غیرمستقیم اقدام آمریکا را نادرست قلمداد کردند.

* آمریکا دیر یا زود روزی به برجام بازخواهد گشت

به گزارش تسنیم،  روحانی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاران،  درخصوص برجام گفت:   در توافق هسته ای چیزی به نام موشک وجود ندارد، از ابتدا موضوع روشن بود که راجع به چه چیزی بحث کردیم. اگر کسی می خواهد تعهداتش را زیر پا بگذارد، دیگر بهانه جویی نمی خواهد، زیر پا بگذارد. توافق هسته ای و قطعنامه 2231 کاملا روشن است و بنابراین آنچه وجود دارد این است که آمریکا اشتباه کرده و یا به این توافق برمی گردد دیرو یا زود و یا به اشتباه خود ادامه خواهد داد، آمریکا دیر یا زود روزی بازخواهد گشت. نمی تواند این روند را ادامه بدهد،  این اقدام آمریکا به نفع ملت ایران نیست، به نفع ملت آمریکا نیست، کاری که انجام نداده نه به نفع اروپا و نه به نفع دیگران نیست.

رئیس جمهور تصریح کرد: بنابراین همه شما از جمله خبرنگاران و نخبگان همه باید تلاش کنند فردی که خطایی را مرتکب شده به او کمک کنید تا از خطار بازگشته و در نقطه درست قرار گیرد.

روحانی درخصوص زندانیان آمریکایی در ایران نیز گفت: همه تلاش کنیم از نظر انسانی به فردی که در زندان است کمک کنیم. دولت ایران به سهم خود این کار را انجام می دهد، برای تسهیل ملاقات ها و تسهیل اطلاعات. اما اصل محاکمه و حکم در اختیار دستگاه دیگری است و آن دستگاه قوه قضاییه است و در همه کشورها اینگونه است. اگر یک ایرانی در آمریکا زندان است و ما سوال کنیم می گویند که دادگاه آمریکایی زندانی کرده است و ما می توانیم تسهیلاتی را فراهم کنیم. بنابراین سخن شما در این باره به من به عنوان رئیس دستگاه اجرایی کشور می تواند از نظر وظیفه انسانی باشد که ما هم تلاش می کنیم که وزارت خارجه این کار را انجام می دهد و این اسم هایی که شما آوردید توانستند مرخصی بروند و این همان تسهیلاتی است که عرض کردم انجام می شود.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر درباره زندانی های اتباع ما در آمریکا نیز وضع همینگونه است، ما هیچگاه در این زمینه مخالفت هایی نکردیم که دولت ها برای این کار مذاکراتی داشته باشند تا به راه حل هایی دست یابند.

* تحریم های نوامبر در سپتامبر صورت گرفت؛ چیز جدیدی برای تحریم وجود ندارد

رئیس جمهور درباره تحریم های ماه نوامبر نیز گفت: هیچ تحریمی نیست که آمریکا بخواهد بعداً انجام دهد، همه کارها را قبلا انجام دادند، آنها در این زمینه بیش فعال بودند که دنبال تحریم ها بودند و آنچه در نوامبر قرار بود صورت گیرد در سپتامبر صورت گرفته، بنابراین  هیچ چیز جدیدی برای نوامبر وجود ندارد و کاملا یک بحث روانی است و آمریکا می خواهد فشار بیشتری بیاورد.

به گفته وی آمریکا می خواهد برای فروش نفت برای روابط بانکی و تجاری فشار بیاورد و همه کارها را انجام داده و انجام می دهد و هیچ چیزی را باقی نگذاشته که بخواهد در ماه نوامبر انجام دهد.

رئیس جمهور اظهار داشت: اینکه ما با بقیه شرکا می توانیم چکار کنیم می دانید که ما تصمیم مان بر این است با بقیه کشورها کار کنیم. به نظر من برای هر کشوری که بتواند تحریم آمریکا را زیر پا بگذارد یک افتخار بزرگ است. برای اینکه این تحریم آمریکا یک تحریم غیرقانونی و ضد قطعنامه شورای امنیت است و بنابراین طبق وظیفه همه کشورهای دنیا باید تلاش کنند تا این اقدام غیرقانونی آمریکا منجر به شکست شود.

روحانی با بیان اینکه با دوستان مان از جمله اتحادیه اروپا در این زمینه در تماس هستیم، گفت: ما با اروپا در تماس هستیم تا کانال هایی را پیدا کنیم ضمن اینکه اقدامات اقتصادی خود را انجام می دهیم حمایت لازم را از شرکت هایی کنیم که با ایران مشغول فعالیت هستند. ما فعلاً در برجام باقی مانده ایم و به همه تعهداتی که داشته ایم پایبند بوده ایم و تا زمانی که ماندن ما در برجام به نفع منافع ملی ما باشد در برجام خواهیم ماند و هر زمانی که ببینیم همه منافع ما تضمین نمی شود راهکارهایی در خود برجام پیش بینی شده و از همان ها آغاز خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، خبرنگار بی بی سی  در ادامه درباره بازداشت یک تبعه انگلیسی – ایرانی از رئیس جمهور سوال کرد و گفت شما چگونه برای سفر دیگر ایرانیان اطمینان می دهید، که روحانی در پاسخ به وی اظهار داشت: حرف شما نادرست است اگر افرادی که دو تابعیتی هستند برای ورود به ایران نگرانی داشته باشند دو تابعیتی بودن جرم نیست ما از نظر حقوقی دو تابعیتی را قبول نداریم اما اگر کسی دو تابعیتی باشد جرمی مرتکب نشده که بخواهد دستگیر و در دادگاهی محاکمه شود چنین چیزی وجود ندارد.  این یک تبلیغات بی اساس است. فردی ممکن است وارد یک کشوری شود و به دلایلی دستگیر شود این ربطی به تابعیت او ندارد. بنابراین اگر فردی دستگیر شده این موضوع ارتباط با تابعیت او ندارد بلکه باید ببینیم پرونده او چه چیزی است و چه اقدامی انجام داده، اقدامش خلاف قانون و مجرمانه بوده که البته که به آن رسیدگی شده است.

روحانی درخصوص نشست 1+4 و اینکه آیا انتظارات ایران از این نشست ها برآورده شده است؟ گفت: در نیویورک با طرف هایمان نشست گذاشته شد، این نشست منتهی به یک بیانیه شد. این بیانیه علاوه بر تأکید کشورها برای حفظ برجام در واقع برنامه ها و ا قدامات عملی برخی از آنها را در این بیانیه ذکر کرده بود که باید عملی شود من جمله شیوه ارتباط مالی بین این کشورها و ایران که در این بیانیه تصریح شده است. بنابراین این بیانیه یک قدم پیشرفت بسیار خوب در زمینه همکاری های ایران با پنج کشور در زمینه حفظ برجام بوده اما توقعات ما خیلی بیشتر از این است و این توقعات در جلسات با طرف ما یعنی پنج کشور دیگر مطرح شده و آنها کاملاً از نظرات ما آگاه هستند.

روحانی درخصوص آینده منطقه و اظهارات شب گذشته پمپئو وزیر خارجه آمریکا گفت: فردی که اشاره کردید تازه وزیر شده و قبلا در سمت های دیپلماتیک نبوده و حرف های او درچارچوب منطقی نمی گنجد. اینکه در عراق و یا کشور دیگری حادثه ای رخ بدهد چه ربطی به ایران دارد؟ بله ما در تمام دنیا طرفدارانی داریم  و طرفداران ما هستند اما ما مسئول علاقه و اعمال او نیستیم و این حرف نادرست غیرحقوقی و غیرسیاسی است. بله اگر دستوری به گروهی داده شود مسئولیت دارد اما در منطقه اکثریت مردم منطقه به ایران و فرهنگ ایران علاقه مند هستند و اینکه گروه سیاسی که فعالیت های آزادی بخش انجام می دهند اعمالشان به خودشان مربوط است، مستقل هستند  و در چارچوب منافع کشور خودشان انجام می دهند.

* آمریکا برای چه به عراق رفت که حالا برای ماندن مشکل دارد؟

وی اضافه کرد: آمریکا برای چه به عراق رفت که حالا برای ماندن مشکل دارد؟ وزیر خارجه اش باید به این سوال پاسخ دهد. اصلا مایل هستیم همه پرسی در عراق بگذارید که چند درصد مردم عراق مایل به ماندن آمریکا هستند؟ از سوی دیگر رئیس جمهور شما آقای ترامپ بارها گفته کار ما بی خاصیت بوده در منطقه. رئیس جمهور شما اعتراف کرده آمریکا از تروریست ها حمایت  کرده و با پول انها را بوجود آورده اند.  آمریکا باید یک بار دیگر برای حضورش در منطقه تجدید نظر کند و در خلیج فارس، دریای عمان، افغانستان  و سایر جاهایی که می خواهد حضور داشته باشه باید حضورشان به تایید دولت های قانونی آن کشور برسد. دولت سوریه حضور آمریکا در کشورش را محکوم کرده است. بنابراین حضور آمریکا در این کشور غیرقانونی است.

* قصد جنگ با نیروهای آمریکایی در منطقه را نداریم

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ما قصد جنگ با نیروهای آمریکایی در هیچ کجای منطقه را نداریم و ما نمی خواهیم تنش را با آمریکا بالا ببریم، هیچکدام. اما از آمریکا می خواهیم که به قانون و حاکمیت ملی کشورها احترام بگذارد.

به گزارش تسنیم، روحانی درباره دیدارش با نخست وزیر ایتالیا و دعوت از رئیس جمهوری اسلامی ایران برای حضور در این کشور گفت: بله، ساعاتی پیش با نخست وزیر ایتالیا دیدار داشتم و درباره روابط دوجانبه گفت وگو کردیم. ارتباط ما با ایتالیا هم از نظر سیاسی و هم اقتصادی تاکنون خوب بوده است و نخست وزیر ایتالیا نیز حمایت خود را از برجام اعلام کرد. ما همچنین گفت وگوی مفصلی درباره شیوه های همکاری ها و اینکه چگونه کارها را ادامه دهیم، داشتیم.

وی افزود: از مجموع این دیدارها من تفاوت خاصی در نظرات سران کشورهای اروپایی که داشتم، ندیدم. همه کشورها درباره برجام و خروج آمریکا از آن نظر واحدی دارند. همه انها از برجام حمایت می کنند.

* به ما بگویید آنهایی که با داعش مبارزه می کنند تروریست هستند یا داعش تروریست است؟

رئیس جمهور در پاسخ به سوال دیگری درباره حمایت ایران از حماس و حزب الله لبنان و اینکه آیا این مسئله منجر به منزوی و تنها شدن ایران نخواهد شد؟ اظهار داشت: ما تنها نیستیم، آمریکاست که تنهاست. در مجمع عمومی سازمان ملل تنها بود و امروز در شورای امنیت هم تنها بود. همه با او مخالفت دارند و از برجام حمایت می کنند. ضمن اینکه کاری که آمریکا انجام داده نادرست است و این آمریکا بوده که از تعهد خود خارج شده است. ما در منطقه خاورمیانه حضور داریم چراکه اهل آنجا هستیم ولی آمریکاست که در این منطقه غریبه است و از راه های دوری آمده و با مشکلات زیادی در این منطقه مواجه شده است. روابط دوستانه و نزدیکی داریم بنابراین مشکل در این منطقه مشکل آمریکاست.

روحانی در ادامه خطاب به خبرنگار سوال کننده گفت: درباره اینکه ایران از گروه های تروریستی حمایت می کند من منظور شما را متوجه نشدم آیا گروه هایی که با داعش مبارزه می کنند و تمامی جهان اتفاق نظر دارند که این گروه، یعنی داعش تروریست است تروریست است؟ چطور گروهی که با این تروریست ها مبارزه می کند نیز تروریست خوانده می شود. بالاخره به ما بگویید آنهایی که با داعش مبارزه می کنند تروریست هستند یا داعش تروریست است؟ هر دو که نمی توانند تروریست باشند.

وی اضافه کرد: حزب الله همان گروهی است که با داعش می جنگد و آنان را از لبنان خارج کرده و مردمش از این اتفاق راضی هستند. در سوریه نیز حزب الله در کنار مردم این کشور قرار گرفته و داعش را از 90 و چند درصد خاک سوریه خارج کرده و تنها کسانی به تروریست ها کمک می کنند که با آنان متحد هستند. ترامپ هم در مبارزه های انتخاباتی خود و هم بعد از آن گفته بود که گروه های تروریستی را خود دولت آمریکا ایجاد کرده است. حالا این وسط ما باید حرف چه کسی را قبول کنیم؟ حتما رئیس جمهوری آمریکا اطلاعاتی داشته که چنین سخنی به زبان رانده است.

وی در پاسخ به سوالی با موضوع مسائل اقتصاد ایران و این که تحریم ها سخت و شکننده است و همچنین مسئلهقیمت دلار در ایران خاطرنشان کرد: معیار ذهنی برخی در داخل و خارج کشور آن است که به ارز برای مصارف خاصی عده خاصی خریداری می کنند این نمی تواند معیار اقتصاد کشور باشد. تمامی خرید و فروش ارز کمتر از یک درصد کل اقتصاد است. نرخ ارز برای زندگی و کالاهای اساسی مردم مشخص است.

روحانی در پاسخ به این سوال که روابط ایران و آمریکا چگونه است و آیا ملاقات وزیر خارجه ایران با همتای آمریکایی خود صورت می گیرد، افزود: این دو نفر با هم در سال گذشته صحبت کردند، ما مشکلی نداریم در صورتی که آنان به تعهدات خود بازگردند. در برجام کارشناسان ایرانی و آمریکایی با یکدیگر گفت وگو می کردند.

رئیس جمهور کشورمان درباره حضور ایران در سوریه و همچنین اقدامات تروریست ها در این کشور گفت: حضور ما در سوریه به دعوت دولت این کشور بوده و مشاورین نظامی ما حضور دارند و هدف ما مبارزه با تروریسم بوده که در این زمینه موفقیت های خوبی به دست آوردیم و قدرت اصلی تروریست ها در سوریه از بین رفته است.

وی خاطر نشان کرد: در موضوع ادلب مسئله این است که تروریست ها در میان مردم اند و تلاش ما این است آنها را از مردم جدا کنیم. سعی ما این است در مبارزه با آنها مردم صدمه نبینند که این مسئله در نشست سه جانبه تهران نیز مورد بررسی و گفت وگو قرار گرفت به هرحال ما به راه حلی در راستای جدا کردن تروریست ها از مردم رسیدیم که در حال اجرا است، امیدواریم در ادلب به گونه ای عمل شود که مردم صدمه نبینند.

روحانی در پاسخ به پرسشی درباره مسئله فلسطین و کمک ایران برای رسیدن فلسطینی ها به آرمان های خود تصریح کرد: موضوع فلسطین موضوع پیچیده ای در منطقه ما است اگر 70 سال پیش فلسطین به دست صهیونیست ها اشغال نمی شد ما منطقه و شرایط دیگری داشتیم و بیشتر ناامنی ها در منطقه ما متاثر از اشغال و دخالت در امور کشورهاست.اقدامات آمریکا به گونه ای است که انسان را به فکر نژادپرستی می اندازد. این مسائل در زمینه ویزا و برخورد با مسلمانان و فلسطینیان قابل مشاهده است.

وی تاکید کرد: خطای بزرگی که آمریکا انجام داد انتقال سفارت خود به بیت المقدس بود؛آمریکا برای نزدیکی و قرابت بیشتر با رژیم صهیونیستی یک و نیم میلیارد مسلمان را ناراحت کرد. ایران از ابتدا حامی فلسطین بوده و هست و هر ساله روزی به این نام وجود دارد که مردم ما راهپیمایی می کنند. همچنین مردم ما علاقمند به مردم فلسطین هستند.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست خبری درباره مسئله سوریه و حضور تروریست ها گفت: ما در سوریه هدف هایی داشتیم که یکی از اهداف مبارزه با تروریست بود که پیشرفت های خوبی در این زمینه به دست آوردیم. اکنون در مناطق کاهش تنش و آتش بس، نیروهای ترکیه، روسیه و ایران حضور دارند. همچنین حضور ما تا زمانی است که دولت سوریه از ما درخواست داشته باشد، امیدواریم هرچه سریعتر قانون اساسی سوریه تدوین و انتخابات در این کشور انجام شود. تحقق نیازمندی های مردم برای بازسازی و بازگشت آوارگان از اهداف اصلی است. درباره انتخابات هم بر مبنای انتخابات عده ای کاندید می شوند که از این دولت یا غیر از دولت، معارضین هر کس که رای آورد همان می شود دولت آینده سوریه.

رئیس جمهور کشورمان در پاسخ به پرسشی درباره این که ترامپ در شورای امنیت از کشورها خواست توجهی به قطعنامه 2231 نداشته باشند، گفت: جای شگفتی است کسی که امروز رئیس شورای امنیت است تقاضا کرده است که به قطعنامه 2231 این شورا که خود آمریکا هم به آن رای داده است، عمل نشود. امروز آمریکا می گوید اگر کسی به این قطعنامه عمل کند او را تنبیه و مجازات می کند. ما دو تشکر از شورای امنیت داریم، یکی درباره موضع خوبی که در رابطه با حادثه تروریستی در اهواز با اتفاق آرا گرفتند و دومی درباره جلسه امروز که همه اعضای شورای امنیت به غیر از آمریکا از برجام حمایت کردند. جلسه امروز شورای امنیت جالب توجه بود و بسیاری از رهبران کشورها با قاطعیت برجام را مورد حمایت خود قرار دادند.

روحانی تاکید کرد: اکثریت دولت های جهان از خروج آمریکا از برجام حمایت نکردند واین اولین انزوای آمریکا بود و همچنین حمایت همه از برجام در شورای امنیت در جلسه امروز این شورا دومین انزوای آمریکا بود.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: هدف آمریکا تضعیف برجام بود اما به هدفش نرسید و جلسه شورای امنیت به جلسه حمایت از برجام تبدیل شد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از منبع خبر که مورد تایید ج.ا می باشد اخذ گردیده و بدون دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا آدرس خبر را از طریق ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام شود. با تشکر
کلیدواژه های این خبر
مردم ایران   وزارت خارجه   آمریکا   قطعنامه   دیپلماسی   نخبگان   قوه قضاییه   نظام جمهوری اسلامی ایران   کشورهای جهان   دستگاه اجرایی   رئیس جمهور   مجمع عمومی سازمان ملل   توافق هسته ای   اقدامات آمریکا   اتحادیه اروپا   حسن روحانی   نیویورک   خروج از برجام   دونالد ترامپ   نشست خبری  
اخبار مرتبط
آغاز گفت وگوهای منطقه ای با اروپا
دنیای اقتصاد
وقت آن است اروپا، چین و روسیه بسته جبرانی تحریم آمریکا را اجرا کنند
ناطقان نیوز
اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه کند
صراط
مقاله روحانی در روزنامه فایننشیال تایمز: اروپا، چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کنند
ستاره
مقاله حسن روحانی در فایننشال تایمز: اروپا به همراه چین و روسیه بسته خود را برای جبران تحریم های آمریکا اجرا کنند
دنیای اقتصاد
اتمام حجت روحانی با اروپا
جام نیوز
برجام پیروزی بزرگ دیپلماسی در دوران معاصر است/ همکاری ایران و اروپا، صلح و ثبات جهانی دربرخواهد داشت
خبر داغ
روحانی: اروپا برای مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا با ایران همکاری کند/ دولت آمریکا به طور صریح از گروه های جنایتکار مانند داعش حمایت می کند
العالم
روحانی: اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کنند
وانا نیوز
اروپا در برابر یک جانبه گرایی آمریکا با ایران همکاری کند
شبکه خبر
روحانی: وقت ارائه و اجرای بسته اروپا، روسیه و چین برای حفظ برجام است
پانا
روحانی در مقاله ای در روزنامه فایننشیال تایمز: اروپا، چین و روسیه بسته نهایی خود را اجرا کنند
آفتاب
روحانی: اروپا برای مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا با ایران همکاری کند
مشرق نیوز
روحانی: اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا ارایه و اجرا کنند
نامه نیوز
روحانی: اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا اجرا کنند
عصر ایران
مقاله روحانی در فایننشیال تایمز: اروپا همراه چین و روسیه به تعهد خود در برجام عمل کند
صدای ایران
روحانی: برجام پیروزی بزرگ دیپلماسی در دوران معاصر است
ایسنا
مقاله دکتر روحانی در فایننشال تایمز: وقت آن است که اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا ارایه و اجرا کنند
تدبیر و امید
روحانی: اروپا بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کنند
برترین ها
مقاله رییس جمهور در فایننشیال تایمز
اقتصاد آنلاین
وقت آن است که اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا ارایه و اجرا کنند
خبرآنلاین
درخشش ایران در عرصه جهانی
شفقنا
روحانی: آمریکا اشتباه کرد/ دیر یا زود به برجام برمی گردد
گیلان خبر
روحانی: آمریکا دوباره به برجام باز خواهد گردید
صدای ایران
جلسه شورای امنیت نشان داد که آمریکا تنهاست
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور
گزارشی از نشست خبری رییس جمهور روحانی در نیویورک
انصاف نیوز
آمریکا تحریم جدیدی ندارد که بخواهد اجرا کند/ در زمینه مذاکرات برای زندانیان دو طرف همیشه استقبال کردیم/ کسی به خاطر تابعیتش، در ایران بازداشت نمی شود/ آمریکا به قانون برگردد، اختلافات قبلی به مرور شاید برطرف شود
تیک نیوز
چیزی به نام موشک در برجام نیست/ آمریکا تحریمی را باقی نگذاشته که بخواهد در آبان انجام دهد
598
روحانی: آمریکا تنها مانده است؛ هیچ تحریم جدیدی در آبان ماه وجود ندارد
اتحاد خبر
تابعیت چندگانه به دستگیری برخی افراد ندارد/ آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل تنها است/قصد جنگ با نیروهای آمریکایی در هیچ کجای منطقه را نداریم
پایتخت ما
آمریکا در اقدام خود علیه ایران تنها مانده است
صدا و سیما
روحانی: در زمینه مذاکرات برای زندانیان دو طرف همیشه استقبال کردیم / ظریف و تیلرسون سال پیش گفتگو کردند؛ مقصر فعلی عدم مذاکره وزرای خارجه ایران و آمریکا، ما نیستیم
وکیل ملت
آمریکا به برجام بر می گردد
راه امروز
دکتر روحانی: آمریکا تحریم جدیدی ندارد که بخواهد اجرا کند / آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد/ دو تشکر به شورای امنیت بدهکاریم
تدبیر و امید
روحانی: جلسه شورای امنیت نشان داد که ترامپ تنهاست/ آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد
آرا نیوز
روحانی:چیزی به نام موشک در برجام نیست/آمریکا تحریمی را باقی نگذاشته که بخواهد در آبان انجام دهد/آمریکا در اقدام خود علیه ایران تنها مانده است
روز نو
گزارش نشست خبری روحانی در نیویورک
همشهری آنلاین
آمریکا تحریمی را باقی نگذاشته که بخواهد در آبان انجام دهد
پارس نیوز
آمریکا تنها مانده است
روزنامه آرمان
هیچ تحریمی نیست که آمریکا انجام نداده باشد
تجارت نیوز
اخبار مرتبط
bltدنیای اقتصاد : آغاز گفت وگوهای منطقه ای با اروپا
bltناطقان نیوز : وقت آن است اروپا، چین و روسیه بسته جبرانی تحریم آمریکا را اجرا کنند
bltصراط : اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه کند
bltستاره : مقاله روحانی در روزنامه فایننشیال تایمز: اروپا، چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کنند
bltدنیای اقتصاد : مقاله حسن روحانی در فایننشال تایمز: اروپا به همراه چین و روسیه بسته خود را برای جبران تحریم های آمریکا اجرا کنند
bltجام نیوز : اتمام حجت روحانی با اروپا
bltخبر داغ : برجام پیروزی بزرگ دیپلماسی در دوران معاصر است/ همکاری ایران و اروپا، صلح و ثبات جهانی دربرخواهد داشت
bltالعالم : روحانی: اروپا برای مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا با ایران همکاری کند/ دولت آمریکا به طور صریح از گروه های جنایتکار مانند داعش حمایت می کند
bltوانا نیوز : روحانی: اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کنند
bltشبکه خبر : اروپا در برابر یک جانبه گرایی آمریکا با ایران همکاری کند
bltپانا : روحانی: وقت ارائه و اجرای بسته اروپا، روسیه و چین برای حفظ برجام است
bltآفتاب : روحانی در مقاله ای در روزنامه فایننشیال تایمز: اروپا، چین و روسیه بسته نهایی خود را اجرا کنند
bltمشرق نیوز : روحانی: اروپا برای مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا با ایران همکاری کند
bltنامه نیوز : روحانی: اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا ارایه و اجرا کنند
bltعصر ایران : روحانی: اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا اجرا کنند
bltصدای ایران : مقاله روحانی در فایننشیال تایمز: اروپا همراه چین و روسیه به تعهد خود در برجام عمل کند
bltایسنا : روحانی: برجام پیروزی بزرگ دیپلماسی در دوران معاصر است
bltتدبیر و امید : مقاله دکتر روحانی در فایننشال تایمز: وقت آن است که اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا ارایه و اجرا کنند
bltبرترین ها : روحانی: اروپا بسته نهایی خود را ارائه و اجرا کنند
bltاقتصاد آنلاین : مقاله رییس جمهور در فایننشیال تایمز
bltخبرآنلاین : وقت آن است که اروپا به همراه چین و روسیه بسته نهایی خود را برای جبران تحریم های آمریکا ارایه و اجرا کنند
bltشفقنا : درخشش ایران در عرصه جهانی
bltگیلان خبر : روحانی: آمریکا اشتباه کرد/ دیر یا زود به برجام برمی گردد
bltصدای ایران : روحانی: آمریکا دوباره به برجام باز خواهد گردید
bltپایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور : جلسه شورای امنیت نشان داد که آمریکا تنهاست
bltانصاف نیوز : گزارشی از نشست خبری رییس جمهور روحانی در نیویورک
bltتیک نیوز : آمریکا تحریم جدیدی ندارد که بخواهد اجرا کند/ در زمینه مذاکرات برای زندانیان دو طرف همیشه استقبال کردیم/ کسی به خاطر تابعیتش، در ایران بازداشت نمی شود/ آمریکا به قانون برگردد، اختلافات قبلی به مرور شاید برطرف شود
blt598 : چیزی به نام موشک در برجام نیست/ آمریکا تحریمی را باقی نگذاشته که بخواهد در آبان انجام دهد
bltاتحاد خبر : روحانی: آمریکا تنها مانده است؛ هیچ تحریم جدیدی در آبان ماه وجود ندارد
bltپایتخت ما : تابعیت چندگانه به دستگیری برخی افراد ندارد/ آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل تنها است/قصد جنگ با نیروهای آمریکایی در هیچ کجای منطقه را نداریم
bltصدا و سیما : آمریکا در اقدام خود علیه ایران تنها مانده است
bltوکیل ملت : روحانی: در زمینه مذاکرات برای زندانیان دو طرف همیشه استقبال کردیم / ظریف و تیلرسون سال پیش گفتگو کردند؛ مقصر فعلی عدم مذاکره وزرای خارجه ایران و آمریکا، ما نیستیم
bltراه امروز : آمریکا به برجام بر می گردد
bltتدبیر و امید : دکتر روحانی: آمریکا تحریم جدیدی ندارد که بخواهد اجرا کند / آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد/ دو تشکر به شورای امنیت بدهکاریم
bltآرا نیوز : روحانی: جلسه شورای امنیت نشان داد که ترامپ تنهاست/ آمریکا دیر یا زود به برجام برمی گردد
bltروز نو : روحانی:چیزی به نام موشک در برجام نیست/آمریکا تحریمی را باقی نگذاشته که بخواهد در آبان انجام دهد/آمریکا در اقدام خود علیه ایران تنها مانده است
bltهمشهری آنلاین : گزارش نشست خبری روحانی در نیویورک
bltپارس نیوز : آمریکا تحریمی را باقی نگذاشته که بخواهد در آبان انجام دهد
bltروزنامه آرمان : آمریکا تنها مانده است
bltتجارت نیوز : هیچ تحریمی نیست که آمریکا انجام نداده باشد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.