مخبر - 1397/07/04 - ابراز رضایت تیترها از سخنرانی روحانی/ همشهری پیگیر «آقازاده های کنکوری» شد

ابراز رضایت تیترها از سخنرانی روحانی/ همشهری پیگیر «آقازاده های کنکوری» شد
شفقنا رسانه- بالاخره بعد از مدت ها گمانه زنی و پیش بینی درباره ی بایدها و نبایدهای حضور حسن روحانی، رئیس جمهور دیروز نطق های سران مجمع عمومی سازمان ملل شنیده شد و دستمایه ای برای تحلیل های جدید فراهم کردند. امروز هم بالطبع روزنامه ها از جمله وطن امروز، صبح نو، شرق، سازندگی، روزان، خراسان، کیهان، ...
ابراز رضایت تیترها از سخنرانی روحانی/ همشهری پیگیر «آقازاده های کنکوری» شد

شفقنا رسانه- بالاخره بعد از مدت ها گمانه زنی و پیش بینی درباره ی بایدها و نبایدهای حضور حسن روحانی، رئیس جمهور دیروز نطق های سران مجمع عمومی سازمان ملل شنیده شد و دستمایه ای برای تحلیل های جدید فراهم کردند. امروز هم بالطبع روزنامه ها از جمله وطن امروز، صبح نو، شرق، سازندگی، روزان، خراسان، کیهان، جمهوری اسلامی، جوان، همشهری، همدلی، ایران، قانون، فرهیختگان، اطلاعات، اعتماد، ابتکار و آفتاب یزد مهمترین سوژه ی خود را در صفحه اول در بازتاب و تحلیل این نقل قول ها و حاشیه ها قرار دادند. انتخاب ها هم با ادبیات متفاوت متمرکز بر بخش هایی از نطق روحانی بود و البته واکنش های حاضران در اجلاس به سخنرانی ترامپ بویژه زمانی که خود را بهترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا خواند و تمسخر حضار را برانگیخت. چینش اطلاعات خبر و تیترها در صبح نو، سازندگی و اعتماد بهتر از سایرین بود. هم عکس های متفاوت تری انتخاب کردند و هم توضیحات کافی در کنار آن قرار دادند.

روزان عکسی کلی و بدون نکته انتخاب کرد و در تیتر از «دوالیسم» نوشت که به سادگی می توانست آن را با دوگانه گرایی جایگزین کند. روزنامه مخاطب عمومی دارد و خوب است توجه کنیم ادبیات به کار رفته در نوشته باید برای عموم قابل درک باشد و حتی مفاهیم خاص طوری توضیح داده شود که بتواند به دانش عمومی مخاطب بیفزاید و سطح آن را ارتقا دهد؛ نه این که او را دلزده کند و در درک مطلب اختلال ایجاد کند. تلاش ابتکار برای ایده ی متفاوت در عکس هم خوب بود اما چندان چشمگیر نبود. بویژه این که بهتر می شد اگر برای نقل قول روحانی ترکیبی بدون علامت تعجب استفاده کند تا تضاد دو سخنرانی را بهتر نشان بدهد.  روزنامه ایران هم به جای انتخاب عکس تیترهای درشت تری انتخاب کرد و گزیده های از نطق دیشب رئیس جمهور را به صفحه اول آورد؛ نتیجه هم نسبتا قابل قبول و خوب است بویژه این که روی کلیدی ترین نکته ی سخنرانی دست گذاشت و آن را به تیتر آورد. به صورت کلی به نظر می رسد هر دو جناح از سخنرانی روحانی رضایت دارند و به تناسب سیاست خبری خود توانستند تیتری را انتخاب کنند.

کیهان در بخش خبر ویژه هم مطلبی در نقد مشاور و معاون روحانی پیش از سخنرانی او داشت و تاکید کرد: «فضاسازی دیروز برخی محافل سیاسی و رسانه ای در آستانه سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، عجیب و سؤال برانگیز بود. دیشب دو ساعت مانده به سخنرانی آقای روحانی، حسام الدین آشنا و معصومه ابتکار ویدئویی منتشر کردند با عنوان «روحانی نباز»! انگار که قرار است روحانی ببازد!! و این در حالی بود که دست رئیس جمهور به اعتبار بدعهدی آمریکا در برجام و حمایتش از تروریست هایی که 25 نفر از هموطنان مان را به شهادت رسانده بود، پر بود. در واقع آنها تصویری منفعل از روحانی مخابره می کردند… تصویر کردن چهره ای از پیش باخته از روحانی و دعوت به اینکه نبازد، در حالی است که همین محافل دولتی می گفتند 3 گل به آمریکا زده و 2 گل خورده ایم!..»

جمهوری اسلامی بیانیه اجلاس وزیران خارجه ایران و 1+4 در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با حضور نماینده عالی اتحادیه اروپایی را پیامی قوی علیه یکجانبه گرائی آمریکا دانست و در بخشی از سرمقاله تحلیل کرد: «…نمایندگان مجلس در جلسه علنی دیروز لایحه الحاق ایران به کنوانسیون سازمان ملل برای مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی را جهت تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند. نکته مهمی که در این لایحه گنجانده شده، در نظر گرفتن حق تحفظ برای جمهوری اسلامی ایران در مواردی است که مفاد کنوانسیون با قانون اساسی و شرع منطبق نباشد. برهمین اساس، مجلس شورای اسلامی بند یک ماده واحده این لایحه را به این شرح اصلاح کرد: «جمهوری اسلامی ایران نسبت به کنوانسیون حاضر از جمله مواد 2، 3، 5، 10و 23 آن را براساس قوانین و مقررات داخلی خود به ویژه اصول قانون اساسی تفسیر کرده و اجرا خواهد کرد. همچنین در مواردی که اجرای بند یک ماده 14 مستلزم مصرف خلاف شرع اموال باشد، ایران به مفاد این ماده در این خصوص متعهد نیست.» این حق که مجلس شورای اسلامی برای دور ماندن ایران از تحمیل های خلاف قانون اساسی و خلاف شرع در نظر گرفته، مشکلات موجود در کنوانسیون را برطرف می کند و راه را بر سوءاستفاده ها می بندد. در مقابل، این قابلیت پدید می آید که بسیاری از کشورها بتوانند با ایران به تعاملات بانکی ادامه دهند و دچار مشکلاتی که آمریکا مایل است پدید آورد نشوند. مقررات بین المللی از جمله کنوانسیون وین ایجاب می کند ما به این کنوانسیون با حق تحفظ ملحق شویم. اگر کشوری شروط ما را قبول نکرد می تواند در آن زمینه با ما همکاری نکند. ولی کشورهائی که با شروط ما مشکلی ندارند که اکثریت کشورها چنین هستند، می توانند با ما همکاری کنند.بدین ترتیب، با شرایطی که بیانیه اجلاس اخیر ایران و 1+4 درخصوص برجام پدید آورده و تصمیمی که مجلس درباره لوایح مبارزه با پولشوئی و جرائم سازمان یافته گرفته است، جمهوری اسلامی ایران می تواند در برجام بماند و آمریکای ترامپ را در تلاشی که علیه کشورمان به عمل می آورد ناکام نماید.»

جلال خوش چهره در سرمقاله ابتکار درباره ی مهمترین دستاورد رؤسای جمهوری ایران و آمریکا از هشتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل نوشت: «…می تواند میزان هم سویی هایی باشد که هریک از طرف ها در جامعه بین المللی به نفع خود ایجاد خواهند کرد. این هدف، تغییری در صورت مساله نمی دهد. تهران و واشنگتن در مسیر تشدید اختلاف ها تا لبه پرتگاه یک رویارویی مستقیم می روند ولی نه به درون آن. همین مهم، ممکن است در آینده بستر بسیاری از رخدادهای غیر منتظره باشد. اما آنچه اکنون جریان دارد، تشدید منازعه و اجرای سیاست هایی است که دو طرف را بیش از پیش مقابل یکدیگر قرار می دهد. حسن روحانی در دیدار با مدیران رسانه های ایالات متحده، شرط گفت وگوی دوباره با دولت ترامپ را بازگشت این کشور به برجام خوانده است؛ خواستی که به نظر نمی رسد ترامپ حاضر به قبول آن باشد. همچنین دولت ترامپ در سودای ایجاد پیمانی متفاوت از برجام با ایران است که در نظر تهران به معنی قبول معادله ای با حاصل جمع صفر است. سخنان دو رئیس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل آن هم به فاصله چند ساعت از هم، نشان می دهد که هیچ ایده تازه و مجاب کننده ای از سوی آنان برای قبول شروع دور تازه گفت وگو ها میان خود وجود ندارد و یا هنوز هیچ یک آماده قبول و یا انعطاف در برابر مواضع یکدیگر نیستند. مهمترین ایده در نشست مجمع عمومی همانی است که از یکسو حسن روحانی با ارائه رویکردی فعال به دیپلماسی عمومی داشته است. ترامپ نیز برای هم سو کردن اعضای سازمان ملل متحد و به ویژه شورای امنیت با سیاست هایش می کوشد. تغییر در صحنه رویارویی ایران و آمریکا را باید در میزان مقاومت هریک از آنها در تحولاتی دانست که آینده رقم می زند.»

اعتماد هم دو یادداشت در تحلیل این سخنرانی ها به صفحه اول آورد که نصرت الله تاجیک در بخشی از آن تحلیل کرد: «…انتظاری دیگر از سخنرانی دونالد ترامپ نمی رفت، او هیچ چیز بدیعی در سخنانش مطرح نکرد، اظهارات او درست مانند پیش بینی های ناظران با ادعاهایی در مورد موفقیت های عمده اش آغاز شد و در مورد ایران همان گونه که بارها از سوی خودش و دیگر مقام های ارشد دولتش تکرار شده است، ایران را به گسترش تروریسم و خشونت در جهان متهم کرد. اما سوال اینجاست که چنین اتهام زنی هایی به جمهوری اسلامی ایران تا چه اندازه ثمربخش و موثر است؟ اینجاست که سیاست داخلی و تصمیم سازی داخلی در رویارویی با چنین هجمه هایی اهمیت بنیادین پیدا می کند. عملکرد ایران در سال های گذشته، مواد اولیه لازم برای ایجاد سپری مستحکم و سنگری قدرتمند در برابر چنین اتهاماتی را تامین کرده است، اما تا چه اندازه از این مواد اولیه استفاده کرده ایم؟ جمهوری اسلامی ایران سرمایه گذاری عظیمی برای دور کردن ترس، وحشت، خشونت، کشتار و تروریسم نه تنها از منطقه خاورمیانه بلکه از جهان غرب و به خصوص کشورهای اروپایی انجام داده است، ایران پیشتاز مبارزه با داعش و دیگر گروه های تروریستی افراطی در منطقه خاورمیانه است. حالا شاهدیم که به جای اینکه از این سرمایه گذاری مادی، معنوی و انسانی ایران در مبارزه با تروریسم قدردانی شود، جمهوری اسلامی از سوی ایالات متحده امریکا به حمایت از تروریسم متهم می شود. چرا این فرصت در اختیار دونالد ترامپ قرار گرفته است تا چنین اتهاماتی را علیه ایران به زبان بیاورد؟ آیا همه این عیب بر دوش دشمنان ما است یا اینکه ما در عرضه کردن اقدامات مان علیه تروریسم، فرموله کردن دیدگاه های مان علیه افراطی گری و در نشان دادن سرمایه گذاری مان علیه خشونت غفلت و تعلل کرده ایم؟ اگر ما به قدر کافی تلاش کرده بودیم تا این اقدامات و دیدگاه ها را برای جهان تبیین و تشریح کنیم، دیگر فرصتی در اختیار افراد قرار نمی گرفت که بتوانند چنین اتهاماتی را علیه ایران مطرح کنند…»

صبح نو هم سرمقاله ی کوتاهش را به خنده حاضران در اجلاس در زمان سخنرانی ترامپ اختصاص داد و نتیجه گیری کرد: «…اتفاقی که در مجمع عمومی سازمان ملل متحد افتاد، مظهری از شرایط کنونی ابرقدرت تنهایی است که حالا هیچ کس نمی خواهد با آن عکس یادگاری بگیرد و مضاف بر آن، حرف ها و وعده ها و ادعاهایش برای همگان مضحک و غیرواقعی است. این واقعه، نتیجه رفتارها و اعمال ترامپ در دو سال اخیر است که برای همگان، سیاست قلدرمآبانه و زورگویانه آمریکا را واضح ساخته و برخلاف همه روسای جمهوری قبلی که می خواستند چهره این کشور را بزک کنند، او تصویری حقیقی از ایالات متحده به دست می دهد. این را می توان آغازی بر پایان هژمونی و اقتدار آمریکا دانست، چه اینکه با همه دست اندازی های این کشور به اقصی نقاط دنیا، ترامپ می داند که باید به سرعت به مرزهای سرزمینی خود بازگردد و عقبه سست شده اش را ترمیم کند.»

امیرعلی ابوالفتح هم در تحلیل سخنرانی ترامپ در اجلاس سالانه سازمان ملل در یادداشت روز خراسان توضیح داد: «…برای آمریکای ترامپ یا به عبارت بهتر ، برای آمریکای ملی گرا ، نظم کنونی بر گرفته از تحولات دوران پس از جنگ جهانی دوم ، تضمین کننده برتری و سروری بر جهان نیست و باید  هرچه سریع تر تغییر کند . آمریکایی که روزگاری مبتکر ایجاد سازمان های جهانی و شتاب دهنده به جهانی شدن در جهان بود ، اکنون رو در روی جهان قرار گرفته است . «اول آمریکا » ، آمریکای تنها را به همراه آورده است . در مدت زمان دو سال گذشته که ضد جهان گرایان بر کاخ سفید حاکم شده اند ، فاصله بین جامعه جهانی و آمریکا رو به افزایش گذاشته است . اگر در اواخر دهه 1990 آمریکا از پیمان آب و هوایی کیوتو خارج می شد، این توافق بر هم می خورد ؛ اکنون جهان بدون آمریکا توافقات پیمان آب و هوایی پاریس را پیش می برد . انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس نیز جز از سوی چند کشور کوچک و غیر تاثیرگذار دنبال نشد . تاکید و اصرار طرف های مذاکراتی در توافق هسته ای با ایران بر حفظ برجام با وجود خروج آمریکا از این توافق ، نمونه آشکاری از ایستادگی جامعه جهانی در برابر رویکرد یک جانبه گرایانه ، خودمحورانه و منفعت طلبانه جریان ملی گرای حاکم بر آمریکاست . به نظر می رسد در آغاز دهه سوم قرن بیست و یکم ، جهان بر سر یک دوراهی سرنوشت ساز قرار گرفته است . به عبارت دیگر یا جهان باید به تحقق شعار « اول آمریکا » تن دهد که در آن صورت ، حکم رئیس جمهوری آمریکا حکم لازم الاجرا برای جهان را خواهد داشت یا این که در جهان در برابر نابودی ساختارهای مشارکت جویانه مقاومت کند و بهای آن را نیز بپردازد . به نظر می رسد جهانیان تصمیم گرفته اند راه دوم را برگزینند.»

همشهری امروز به درستی بر موضوعی نسبتا بکر یعنی سهمیه فرزندان هیئت علمی دست گذاشت و به نقل از یک مشاور آموزشی ابعاد این موضوع را بررسی کرد و البته تلاشی هم برای تحلیل آماری تعداد احتمالی سودبرندگان این امتیاز داشت. تیتر خوبی هم انتخاب کرد و خوب است روزنامه پیگیری های جدی تری از مسئولان مرتبط داشته باشد. در بخشی از متن مشاور آموزشی توضیح داد: «فرزند یک دانشگاهی نه تنها در یک محیط علمی رشد می کند بلکه نسبت به خیلی از دانش آموزان دیگر به لحاظ اقتصادی از پشتوانه مالی بهتری برخوردار است. سؤال اصلی اینجاست که چرا و به چه دلیل باید فرزند یک استاد دانشگاه از حق انتقال دانشگاه و تغییر رشته برخوردار شود اما فرزند یک کارگر با سهمیه آزاد در کنکور شرکت کند؟ چنین بی عدالتی ای برای نظام آموزش عالی کشور مخرب است. اینکه یک دانشجو با رتبه 10هزار در کنکور بیاید کنار دانشجویی با رتبه هزار بنشیند نه تنها بی عدالتی آموزشی است که تبعیض و ظلم آشکار است.»


محتوای این خبر به صورت خودکار از منبع خبر که مورد تایید ج.ا می باشد اخذ گردیده و بدون دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا آدرس خبر را از طریق ارتباط با ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اقدام شود. با تشکر
کلیدواژه های این خبر
معصومه ابتکار   خراسان   نمایندگان مجلس   آمریکا   تمسخر   وطن امروز   آفتاب یزد   نظام جمهوری اسلامی ایران   حسام الدین آشنا   چینش   رئیس جمهور   مجمع عمومی سازمان ملل   شورای نگهبان   وزیران خارجه   فرهیختگان   سرمقاله   گل خورده   مبارزه با جرائم   روزنامه   حسن روحانی   تروریست   نیویورک   دونالد ترامپ   سازمان ملل متحدد  
اخبار مرتبط
درخشش ایران در عرصه جهانی
شفقنا
روسای جمهور ایران و آمریکا و هیات های همراه هیچ مواجهه ای نداشتند
ایسنا
انتقاد کیهان از مواضع مشترک ترامپ وروحانی!
اقتصاد نیوز
ظریف: دیداری با جان کری پیش بینی نشده
پایداری ملی
نقد و بررسی کارنامه روحانی در نیویورک
فرارو
تیترها و تمسخر ادعاهای «نتانیاهو»/ تحلیل «جمهوری اسلامی» از «روی دیگر ماجرای اهواز»
شفقنا
در خطبه‎های سیاسی نمازجمعه این هفته همدان چه گذشت؟
همدان پرس
روی دیگرِ ماجرای اهواز
شفقنا
سخنرانی روحانی در سازمان ملل از موضع قدرت بود
ایرنا
دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود| آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است
آینده روشن
دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود
عصر تبریز
روحانی: همه به ترامپ خندیدند
خلیج فارس
روحانی با سردیس هخامنشی به ایران برگشت
پانا
رسانه ها خندیدن به حرف های ترامپ را تحقیر دولت آمریکا تلقی کردند/ جلسه شورای امنیت به حمایت از برجام تبدیل شد/ بازگشت اثر تاریخی 2500 ساله
پایتخت ما
روحانی: همه به ترامپ می خندیدند
دنیای اقتصاد
آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است
عصر پرس
رئیس جمهور روحانی: سران جهان به ترامپ خندیدند/ مواضع ایران صریحا تبیین شد/ ترامپ تنها ماند؛ جلسه امنیت به حمایت قاطع از برجام تبدیل شد/ دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است
سایت جماران
دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ سران جهان به ترامپ خندیدند
اقتصاد آنلاین
سران جهان به ترامپ خندیدند/دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ بازگرداندن اثر تاریخی 2 هزار و 500 ساله به کشور
پایگگاه اطلاع رسانی دولت
مواضع ایران صریحا تبیین شد/ ترامپ تنها ماند؛ جلسه امنیت به حمایت قاطع از برجام تبدیل شد
ایکنا
سران جهان به ترامپ خندیدند/ مواضع ایران صریحا تبیین شد/ ترامپ تنها ماند؛ جلسه امنیت به حمایت قاطع از برجام تبدیل شد/ دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است/ بازگرداندن اثر تاریخی 2 هزار و 500 ساله به کشور
پایگاه اطلاع رسانی یایت جمهوری
روحانی: حقانیت ایران و زورگویی آمریکا برای جهانیان عیان شد
العالم
واکنش مثبت سیاسیون به سخنان روحانی درسازمان ملل
فیدوس
واکنش روزنامه لبنانی به اظهارات روحانی در سازمان ملل
پارسینه
واکنش ها در ایران به پاتک روحانی به ترامپ
فرارو
مدعیان حمایت زیرپای روحانی را در آستانه سخنرانی خالی کردند
خبرگزاری دانشجو
گفت وگو از موضع عزت
ایرنا
ایران در برجام آمریکا در انزوا
ایرنا
پس از 10 بار درخواست برای دیدار با مقامات ایران ترامپ نعل وارونه زد
فردا نیوز
روایت روزنامه الیاس حضرتی از نقش دولت در گرانی دلار
صراط
اخبار ویژه روزنامه ها 4 مهر ماه
بصیرت نیوز
خروج 1/6میلیارد دلار از ایران برای خرید خانه در ترکیه/ تحلیل مشاور روحانی از سخنرانی ترامپ/ تلاش 3 مدیر بازنشسته برای ابقاء/ نقش دولت در گرانی دلار
مشرق نیوز
ایران در برجام؛ آمریکا در انزوا
شفقنا
مدعیان حمایت زیرپای روحانی را خالی کردند
مشرق نیوز
جزئیات5خبر ویژه امروز چهارشنبه چهارم مهرماه 1397
بلاغ مازندران
عجم: روحانی صداقت ایران را نشان ندهد، بازارها ناامید می شوند
خبرآنلاین
نگرانی دلالان ارزی از کاهش قیمت دلار/ارزهایی که در «سامانه نیما» عرضه نمی شوند
تجارت نیوز
انتظار اصلاح طلبان از «فرصت طلایی» سخنرانی در مجمع عمومی
ایرنا
تشییع باشکوه پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز
صدا و سیما
چالش و فرصت رویارویی روحانی و ترامپ
دنیای اقتصاد
اخبار مرتبط
bltشفقنا : درخشش ایران در عرصه جهانی
bltایسنا : روسای جمهور ایران و آمریکا و هیات های همراه هیچ مواجهه ای نداشتند
bltاقتصاد نیوز : انتقاد کیهان از مواضع مشترک ترامپ وروحانی!
bltپایداری ملی : ظریف: دیداری با جان کری پیش بینی نشده
bltفرارو : نقد و بررسی کارنامه روحانی در نیویورک
bltشفقنا : تیترها و تمسخر ادعاهای «نتانیاهو»/ تحلیل «جمهوری اسلامی» از «روی دیگر ماجرای اهواز»
bltهمدان پرس : در خطبه‎های سیاسی نمازجمعه این هفته همدان چه گذشت؟
bltشفقنا : روی دیگرِ ماجرای اهواز
bltایرنا : سخنرانی روحانی در سازمان ملل از موضع قدرت بود
bltآینده روشن : دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود| آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است
bltعصر تبریز : دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود
bltخلیج فارس : روحانی: همه به ترامپ خندیدند
bltپانا : روحانی با سردیس هخامنشی به ایران برگشت
bltپایتخت ما : رسانه ها خندیدن به حرف های ترامپ را تحقیر دولت آمریکا تلقی کردند/ جلسه شورای امنیت به حمایت از برجام تبدیل شد/ بازگشت اثر تاریخی 2500 ساله
bltدنیای اقتصاد : روحانی: همه به ترامپ می خندیدند
bltعصر پرس : آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است
bltسایت جماران : رئیس جمهور روحانی: سران جهان به ترامپ خندیدند/ مواضع ایران صریحا تبیین شد/ ترامپ تنها ماند؛ جلسه امنیت به حمایت قاطع از برجام تبدیل شد/ دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است
bltاقتصاد آنلاین : دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ سران جهان به ترامپ خندیدند
bltپایگگاه اطلاع رسانی دولت : سران جهان به ترامپ خندیدند/دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ بازگرداندن اثر تاریخی 2 هزار و 500 ساله به کشور
bltایکنا : مواضع ایران صریحا تبیین شد/ ترامپ تنها ماند؛ جلسه امنیت به حمایت قاطع از برجام تبدیل شد
bltپایگاه اطلاع رسانی یایت جمهوری : سران جهان به ترامپ خندیدند/ مواضع ایران صریحا تبیین شد/ ترامپ تنها ماند؛ جلسه امنیت به حمایت قاطع از برجام تبدیل شد/ دیدگاه همگان حقانیت ایران و زورگویی آمریکا بود/ آمریکا با انزوای تاریخی و کم نظیر مواجه است/ بازگرداندن اثر تاریخی 2 هزار و 500 ساله به کشور
bltالعالم : روحانی: حقانیت ایران و زورگویی آمریکا برای جهانیان عیان شد
bltفیدوس : واکنش مثبت سیاسیون به سخنان روحانی درسازمان ملل
bltپارسینه : واکنش روزنامه لبنانی به اظهارات روحانی در سازمان ملل
bltفرارو : واکنش ها در ایران به پاتک روحانی به ترامپ
bltخبرگزاری دانشجو : مدعیان حمایت زیرپای روحانی را در آستانه سخنرانی خالی کردند
bltایرنا : گفت وگو از موضع عزت
bltایرنا : ایران در برجام آمریکا در انزوا
bltفردا نیوز : پس از 10 بار درخواست برای دیدار با مقامات ایران ترامپ نعل وارونه زد
bltصراط : روایت روزنامه الیاس حضرتی از نقش دولت در گرانی دلار
bltبصیرت نیوز : اخبار ویژه روزنامه ها 4 مهر ماه
bltمشرق نیوز : خروج 1/6میلیارد دلار از ایران برای خرید خانه در ترکیه/ تحلیل مشاور روحانی از سخنرانی ترامپ/ تلاش 3 مدیر بازنشسته برای ابقاء/ نقش دولت در گرانی دلار
bltشفقنا : ایران در برجام؛ آمریکا در انزوا
bltمشرق نیوز : مدعیان حمایت زیرپای روحانی را خالی کردند
bltبلاغ مازندران : جزئیات5خبر ویژه امروز چهارشنبه چهارم مهرماه 1397
bltخبرآنلاین : عجم: روحانی صداقت ایران را نشان ندهد، بازارها ناامید می شوند
bltتجارت نیوز : نگرانی دلالان ارزی از کاهش قیمت دلار/ارزهایی که در «سامانه نیما» عرضه نمی شوند
bltایرنا : انتظار اصلاح طلبان از «فرصت طلایی» سخنرانی در مجمع عمومی
bltصدا و سیما : تشییع باشکوه پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز
bltدنیای اقتصاد : چالش و فرصت رویارویی روحانی و ترامپ
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.