مخبر - 1397/06/30 - سپاهان 3 – فولاد 1؛ شکست فولاد در نقش جهان

سپاهان 3 – فولاد 1؛ شکست فولاد در نقش جهان
خوزستان اسپورتهفته هفتم ليگ برتر – استاديوم نقش جهانجمعه 30 شهريور 97 – ساعت 19:30سپاهان اصفهان 3 – فولاد خوزستان 1گل ها: کي روش استنلي (20- پنالتي)، مهرداد محمدي (23)، ساسان انصاري (66) براي سپاهان – لوسيانو پريرا (43) براي فولادداور: بيژن حيدريکمک داوران: مهدي الوندي و محمدعلي پورمتقياخطار: سينا ...
سپاهان 3 – فولاد 1؛ شکست فولاد در نقش جهان

سپاهان 3 – فولاد 1؛ شکست فولاد در نقش جهان
خوزستان اسپورتهفته هفتم لیگ برتر – استادیوم نقش جهان
جمعه 30 شهریور 97 – ساعت 19:30
سپاهان اصفهان 3 – فولاد خوزستان 1
گل ها: کی روش استنلی (20- پنالتی)، مهرداد محمدی (23)، ساسان انصاری (66) برای سپاهان – لوسیانو پریرا (43) برای فولاد
داور: بیژن حیدری
کمک داوران: مهدی الوندی و محمدعلی پورمتقی
اخطار: سینا مریدی، وینیسیوس لوپز (فولاد)
تماشاگر: 10 هزار نفر
سپاهان اصفهان: پیام نیازمند، محمد ایران پوریان، خالد شفیعی، عزت الله پورقاز، سعید آقایی، مهدی کیانی، حامد بحیرایی (46- میلاد سرلک)، ولادمیر کومان (86- محمد کریمی)، ساسان انصاری، مهرداد محمدی و کی روش استنلی
سرمربی: امیر قلعه نویی
فولاد خوزستان: احسان مرادیان، فرزاد جعفری، ایوب والی (46- رضا میرزایی)، وینیسیوس لوپز، صابر حردانی، میثم دورقی، سینا مریدی (61- مهرداد هدایتیان)، میلاد بدرقه، مهدی زبیدی (70- هیثم هاشمی زاده)، حسن بیت سعید و لوسیانو پریرا
مربی: ایلی استن
خلاصه بازی
دیدار تیم های سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان با پیروزی 3 بر یک تیم میزبان خاتمه یافت.
فولاد خوزستان با رهبری ایلی استن و در غیاب بازیکنانی نظیر پیمان شیرزادی، سروش رفیعی و عبدالله کرمی با انجام تغییراتی در ترکیب اصلی به مصاف سپاهان بدون باخت رفته بود تا از این میدان سخت امتیاز کسب کند. انتقال صابر حردانی به پست مدافع چپ، قرار گرفتن وینیسیوس لوپز در ترکیب اصلی و استفاده از میلاد بدرقه در نقش مهاجم کاذب از جمله تغییرات قابل ذکر در ترکیب اصلی فولادمردان جنوبی بود. سپاهان اصفهان نیز در غیاب سیاوش یزدانی و سجاد شهباززاده، از خالد شفیعی و ولادمیر کومان در ترکیب ابتدایی استفاده کرد و در این بازی خانگی با هدف کسب امتیازات کامل به میدان آمد.
در نیمه اول، سپاهان اصفهان بازی را تهاجمی آغاز کرد و با استفاده از حرکات مداوم مهرداد محمدی و کی روش استنلی در منطقه دفاعی فولاد خوزستان به دنبال ایجاد موقعیت و دستیابی به گل بود. تلاش سپاهانی ها در دقیقه 20 با کسب یک ضربه پنالتی منجر به گل نتیجه داد و سه دقیقه بعد نیز مهرداد محمدی دومین گل را زد.
فولادی ها در ادامه نیمه اول به خط دفاعی سپاهان فشار وارد کردند و ضمن اینکه یکی از گل های خورده را توسط لوسیانو پریرا جواب دادند، در دو صحنه دیگر هم دروازه میزبان را تهدید کردند که ثمری برای آن ها نداشت.
نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که ایوب والی کاپیتان فولاد به دلیل مصدومیت جایش را به رضا میرزایی داد و با این تعویض میلاد بدرقه به پست مدافع میانی برگشت و میرزایی به خط حمله اضافه شد. امیر قلعه نویی هم تیمش را با یک تغییر در ابتدای نیمه دوم روانه میدان کرد و میلاد سرلک به خط میانی سپاهان اضافه شد.
ناهماهنگی خط دفاعی و دروازه بان فولاد خوزستان در دقیقه 66 گل دیگری برای سپاهان به ارمغان آورد و تیم اصفهانی با استفاده از یک پرتاب اوت بلند به گل سوم رسید. فولادی ها در دقیقه 70 با سرنگون شدن لوسیانو پریرا در محوطه جریمه سپاهان شانس رسیدن به یک ضربه پنالتی را داشتند اما بیژن حیدری داور مسابقه توپ را روی خط محوطه جریمه کاشت و از اعلام پنالتی چشم پوشی کرد.
واکنش تماشایی پیام نیازمند مقابل ضربه ایستگاهی حسن بیت سعید و دفع توپ برگشتی توسط مدافعان سپاهان موقعیت خطرناکی را از فولاد گرفت و لحظاتی بعد هم لیز خوردن احسان مرادیان دروازه بان فولاد می توانست کار دست این تیم بدهد که سپاهانی ها به توپ نرسیدند.
در ادامه نیمه دوم، بازیکنان فولاد خوزستان با حملاتی از جناحین برای جبران نتیجه تلاش می کردند و بازیکنان سپاهان اصفهان منتظر استفاده از ضدحملات بودند اما گل دیگری در این مسابقه ردوبدل نشد و بازی با پیروزی 3 بر یک سپاهان به پایان رسید.
شرح گل ها
1-0 (سپاهان): تکل سینا مریدی روی پای مهرداد محمدی از سوی داور مسابقه پنالتی تشخیص داده شد و کی روش استنلی با ضربه ای زمینی دروازه فولاد خوزستان را گشود.
2-0 (سپاهان): مهرداد محمدی از فضای خالی پشت مدافع چپ فولاد خوزستان گریخت و با ضربه ای آرام از بالای دستان احسان مرادیان گل دوم را درون دروازه فولاد جای داد.
2-1 (فولاد): در پی ضربه حسن بیت سعید به سمت دروازه سپاهان، لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد از کمند مدافعان حریف جدا شد و توپ را با ضربه ای دقیق وارد دروازه میزبان اصفهانی کرد.
3-1 (سپاهان): پرتاب اوت بلند خالد شفیعی با دفع ناقص مدافعان فولاد و خروج اشتباه احسان مرادیان همراه گردید تا ساسان انصاری در فضای خالی پشت دروازه بان فولاد با ضربه سر توپ را تبدیل به گل سوم سپاهان کند.
در حاشیه
* نزدیک به پنجاه نفر از هواداران فولاد خوزستان در ورزشگاه نقش جهان حضور داشتند و این تیم را تشویق کردند.
* پیش از شروع مسابقه، مربیان و کادر فنی دو تیم به سمت یکدیگر رفتند و به خوش و بش
پرداختند.
* حسن بیت سعید از فولاد خوزستان پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت سپاهان رفت و با نیمکت نشینان این تیم خوش و بش کرد؛ ساسان انصاری نیز از سپاهان به سمت نیمکت فولاد خوزستان رفت.
* رضا میرزایی، بازیکن اسبق سپاهان که به صورتی قرضی به فولاد خوزستان پیوسته است، به سمت نیمکت سپاهان رفت و دقایقی با کادر فنی و نیمکت نشینان این تیم صحبت کرد.
* هواداران سپاهان، با شعار "سپاهان آسیایی" سعی در روحیه دادن به بازیکنان این تیم داشتند.
* پس از به ثمر رسیدن گل دوم سپاهان، هواداران این تیم با روشن کردن چراغ های تلفن های همراه، صحنه های جالبی در ورزشگاه خلق کردند.
* در اواخر نیمه اول بین میثم دورقی از فولاد خوزستان و سعید آقایی از سپاهان درگیری پیش آمد و داور در این صحنه دخالت کرد.
* پس از پایان نیمه نخست، امیر قلعه نویی با عصبانیت به سمت سعید آقایی رفت و به تندی با او برخورد کرد. گویا قلعه نویی روی دریافت گل تیم سپاهان، سعید آقایی را مقصر می دانست.
* در پایان مسابقه، هواداران سپاهان به اتفاق بازیکنان به تشویق ایسلندی پرداختند.
* خالد شفیعی، پیش از خروج از زمین، پیراهن خود را به یکی از هواداران سپاهان اهدا کرد.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.