مخبر - 1397/06/23 - مصدومیت شدید بازیکن پارس جنوبی جم

مصدومیت شدید بازیکن پارس جنوبی جم
جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان بر سر بازیکنان خود به خاطر بی دقتی فریاد می زد.
مصدومیت شدید بازیکن پارس جنوبی جم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دیدار دو تیم پیکان و پارس جنوبی جم از ساعت 18:40 درورزشگاه شهرقدس به مصاف هم رفتند.

* قبل از آغاز بازی کادر فنی دو تیم خوش وبش کردند و مراسم ابتدای بازی را برگزار کردند.

*رحمان احمدی دروازه بانان پارس جنوبی جم سابقه حضور در تیم پیکان را در کارنامه خود دارد به سمت نیمکت پیکان رفت و با کادر فنی و بازیکنان این تیم عکس یادگاری گرفت.

* نزدیک به 200 هوادار در ورزشگاه شهرقدس حضور دارند و این بازی را از نزدیک مشاهده می کنند.

* نیمه اول این دیدار بازی مطلوب و قشنگی را از دو تیم شاهد نبودیم و این دیدار در پایان نیمه اول با حساب بدون گل به پایان رسید.

* مهدی تارتار از دقیقه ابتدای بازی در نیمه اول از روی نیمکت ذخیره بازی را نظاره گر بود و به کنار خط نیامد.

* مجید جلالی از همان ابتدا نکات مهم را به بازیکنان خود گوشزد می کرد در بعضی از صحنه ها با توجه به اشتباهات بازیکنان پیکان بر سر آنها فریاد می زد تا بیشتر دقت کنند.

* در نیمه دوم مهدی تارتار سرمربی تیم پارس جنوبی جم بالاخره از جای خود بلند شد و در کنار زمین بر سر بازیکنان خود فریاد می زد تا فوتبال هجومی را انجام بدهند.

* در نیمه دوم دو تیم محتاطانه تر بازی کردند و با توجه به اینکه در جام حذفی به مصاف هم رفتند سعی کردند بیشتر حفظ توپ کنند تا در این رقابت ها حذف نشوند.

* مجید علی یاری بازیکن تیم پارس جنوبی جم در یکی از صحنه های بازی مصدومیت جدی به او وارد شد و باعث شد زمین بازی را ترک کند و به سمت آمبولانس برود تا درمان خود را انجام بدهد.این اتفاق باعث شد تا کادر فنی پارس جنوبی جم از این موضوع نگران شوند. بعد از چند دقیقه مداوا علی یاری از جای خود بلند شد و بعد از تعویضی که کادر فنی انجام داد از روی نیمکت ذخیره بازی را نظاره گر بود.

*این دیدار بعد از 90 دقیقه بدون گل به پایان رسید و این دیدار به وقت های تلف شده کشیده شد تا دو تیم بعد از 120 دقیقه تلاش، تکلیف تیم برنده مشخص شود.

انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.