مخبر - 1397/06/23 - ملوان تیم برتر میدان بود/ باید به شرایط عادی بازگردیم

ملوان تیم برتر میدان بود/ باید به شرایط عادی بازگردیم
به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد پورغلامي در کنفرانس خبري بعداز بازي با سپيدرود در جام حذفي با تأکيد براينکه بايد براي حضور قدرتمند در ليگ دسته يک هرچه سريع تر به شرايط عادي بازگرديم، اظهار کرد: اين امر بسيار سخت است.
ملوان تیم برتر میدان بود/ باید به شرایط عادی بازگردیم

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد پورغلامی در کنفرانس خبری بعداز بازی با سپیدرود در جام حذفی با تأکید براینکه باید برای حضور قدرتمند در لیگ دسته یک هرچه سریع تر به شرایط عادی بازگردیم، اظهار کرد: این امر بسیار سخت است.

وی ضمن عذرخواهی از هواداران ملوان انزلی به دلیل باخت در این مسابقه، افزود: بعداز این بازی همه تمرکز ما بر روی بازی های باقیمانده در لیگ دسته یک و رسیدن به لیگ برتر است.

سرمربی ملوان انزلی در ادامه با بیان اینکه بازگشت دوباره به لیگ برتر تنها دلیل من برای حضور در این تیم است، گفت: البته مسایلی در این تیم وجود دارد که با توجه به شرایط امروز ترجیح می دهم که صحبت نکنم.

وی همچنین به بازی امروز در برابر سپیدرود نیز اشاره و خاطرنشان کرد: بازی را خوب شروع نکردیم ولی در دقایق پایانی تیم برتر میدان بودیم.

پورغلامی با اشاره به این تیم فوتبال سپیدرود تنها در یکی دو ضربه ایستگاه خطرناک نشان داد، ادامه داد: جام حذفی شرایط خاص خود را دارد.

سرمربی ملوان انزلی به نتایج این تیم در لیگ دسته یک نیز اشاره کرد و گفت: در این بازی ها نیز نتایج خوبی به دست نیاوردیم که باید بررسی شود.

منبع : مهر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
ملوان   لیگ دسته یک   ملوان انزلی   جام حذفی   سپیدرود  
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.