مخبر - 1397/06/23 - داود مهابادی: مقابل سپاهان شروع بدی داشتیم و مدافعان مان آشفته بودند/ با گل های زودهنگام سپاهان شیرازه ما از هم پاشید

داود مهابادی: مقابل سپاهان شروع بدی داشتیم و مدافعان مان آشفته بودند/ با گل های زودهنگام سپاهان شیرازه ما از هم پاشید
به گزارش خبرنگار خبرگزاري تسنيم از اصفهان، داود مهابادي پس از شکست تيم شهرداري ماهشهر مقابل سپاهان اصفهان در مرحله يک شانزدهم نهايي جام حذفي و حذف از اين مسابقات اظهار داشت: بابت اين بازي و برد تيم سپاهان به مردم خوب اصفهان و تيم سپاهان تبريک مي گويم.
داود مهابادی: مقابل سپاهان شروع بدی داشتیم و مدافعان مان آشفته بودند/ با گل های زودهنگام سپاهان شیرازه ما از هم پاشید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان، داود مهابادی پس از شکست تیم شهرداری ماهشهر مقابل سپاهان اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی و حذف از این مسابقات اظهار داشت: بابت این بازی و برد تیم سپاهان به مردم خوب اصفهان و تیم سپاهان تبریک می گویم. شروع خیلی بدی داشتیم و بازیکنان اصلاً شرایط خوبی نداشتند. همین باعث شد در پنج دقیقه اول، دو گل دریافت کنیم. بازیکنان ما به خصوص مدافعان ما، در انجام وظایف شان خیلی بد عمل کردند و دفاع ما آشفته بود.

وی ادامه داد: به جز خلاقیت مهرداد محمدی در صحنه گل اول، اشتباهات مدافعان ما محرز بود. تا دقیقه 30 سپاهان از ما بهتر بود، اما پس از آن و با تعویض هایی که انجام دادیم، بازی متعادلی را شاهد بودیم. در دقایقی از نیمه دوم هم بهتر از حریف بازی کردیم. با این حال سپاهان شایسته پیروزی بود. بازیکنان ما پس از دریافت سه گل، خودشان را پیدا کردند و این یک تجربه مناسب برای تیم ما بود. امیدوارم در لیگ دسته اول، شرایط خوبی پیدا کنیم.

«پیروزی سپاهان در این مسابقه قابل پیش بینی بود»، سرمربی تیم شهرداری ماهشهر با بیان این جمله گفت: فکر می کنم سپاهان آماده ترین تیم ایران باشد. در نیمه دوم دقایقی ما بهتر بازی کردیم، اما در کل سپاهان شایسته پیروزی بود. تیم من بعد از سه گل سپاهان، خودش را پیدا کرد. این بازی برای لیگ یک تجربه مناسبی بود و امیدوارم شرایط خوبی پیدا کنیم.

وی با آرزوی موفقیت برای سپاهان در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی اظهار داشت: از تماشاگران اصفهانی هم تشکر می کنم که تنها تیم خود را تشویق کردند. این فرهنگ بالای مردم اصفهان را نشان می دهد.

مهابادی درخصوص قضاوت تیم داوری در این بازی تصریح کرد: داوری بسیار خوب بود و از داوران تشکر می کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا عملکرد ضعیف سپاهان در نیمه دوم به این خاطر بود که این تیم دیگر میلی به زدن گل های بیشتر نداشت، تصریح کرد: با شناختی که از قلعه نویی دارم، اگر تیمش با چهار پنج گل هم از حریف پیش بیفتد، باز هم شُل نمی کند. فکر می کنم تعویض های ما در این امر مؤثر بود، به خصوص بازیکنان جوان ما که وارد زمین شدند.

سرمربی شهرداری ماهشهر درباره عملکرد نه چندان مطلوب برخی بازیکنان این تیم که تعویض شدند، خاطرنشان کرد: آنها بازیکنان خوبی در تمرین بودند، اما در این مسابقه عملکرد خوبی نداشتند. این می تواند ناشی از موضوعات روانی و استرس بازی باشد. این بازیکنان شرایط خوبی نداشتند و به همین خاطر آنها را تعویض کردیم. حمید عبادی که در نیمه اول به زمین آمد، در تیم جوانان ما بازی می کند و عملکرد خوبی در این مسابقه داشت.

مهابادی با بیان اینکه این شکست ناشی از مشکلات روحی نیز بوده است، گفت: وقتی یک تیم دو گل تا دقیقه 5 دریافت می کند، برای تیم مشکل روحی ایجاد می شود. برنامه ما این بود که 15 دقیقه اول بازی را کنترل کنیم تا فشار سپاهان را کاهش دهیم، اما با گل هایی که دریافت کردیم، شیرازه تیم ما از هم پاشید. پس از آن تغییر سیستم دادیم و در نیمه دوم بهتر بازی کردیم.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
اصفهان   قضاوت   مهرداد محمدی   لیگ یک   لیگ دسته اول   جام حذفی   قلعه نویی   هفته دهم   یک شانزدهم   مشکلات روحی   داود مهابادی   مدافعان  
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.