مخبر - 1397/06/23 - پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام دفاع مقدس در شیراز تشییع شد

پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام دفاع مقدس در شیراز تشییع شد
به گزارش ايرنا فرمانده ناحيه مقاومت احمدبن موسي (ع) شيراز، جمعه در آيين تشييع پيکرهاي پاک اين 2 شهيد گرانقدر بيان داشت: فرهنگ حاکم بر بسيج، فرهنگي عاشورايي است و شهداي گمنام، خود سندي ارزشمند بر اين واقعيت هستند.
پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام دفاع مقدس در شیراز تشییع شد

به گزارش ایرنا فرمانده ناحیه مقاومت احمدبن موسی (ع) شیراز، جمعه در آیین تشییع پیکرهای پاک این 2 شهید گرانقدر بیان داشت: فرهنگ حاکم بر بسیج، فرهنگی عاشورایی است و شهدای گمنام، خود سندی ارزشمند بر این واقعیت هستند.
مرتضی خسروانی، با اشاره به رشادت ها و از خودگذشتگی های بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس، گفت: همین بسیجیان بودند که با دستان خالی جلوی هجمه استکبار ایستادند و در نبردها با گرفتن اسلحه از دشمن، توانستند از ایران اسلامی و انقلاب دفاع کنند.
فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز ادامه داد: انقلاب اسلامی با روحیه بسیجی نه تنها از خود دفاع کرد، بلکه اکنون توانسته است فرهنگ بسیجی عاشورایی را به فراتر از مرزها انتقال دهد و هر تجاوزی را با موشک های نقطه زن پاسخ دهد.
در ادامه پیکرهای پاک این 2 شهید دوران دفاع مقدس، بر دوش بسیجیان سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع) با شعارهای انقلابی که تاکیدی بر ادامه راه شهدای انقلاب اسلامی بود، تشییع شد.
قرار است پیکرهای مطهر این 2 شهید گمنام برای خاکسپاری به یکی از شهرستان های فارس انتقال داده شود.
رزمایش بزرگ اقتدار عاشوراییان محمد رسول الله (ص) 2 در سه مرحله پیش بینی شده بود که مرحله نخست آن نیمه اول شهریور ماه جاری آغاز شد و تا بیست و نهم همین ماه ادامه دارد.
در مرحله نخست این رزمایش، هشت هزار نیروی بسیجی در قالب 400 گروه در سراسر این استان به محرومیت زدایی و عملیاتی کردن 550 طرح تعریف شده، می پردازند.
در مرحله دوم این رزمایش که در قالب 74 گردان روز بیست و دوم شهریور آغاز شد، امروز (جمعه) پایان یافت.
مرحله سوم این رزمایش، سی و یکم شهریورماه جاری و همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس آغاز می شود و تا هفتم مهرماه 97 ادامه دارد.
منبع : ایرنا

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
شهید   اسلحه   محرومیت زدایی   گردان   مرحله دوم   شیراز   تشییع   رزمایش   احمدبن موسی   محمد رسول الله   استکبار   از خود گذشتگی   هشت سال دفاع مقدس   گمنام   مرحله سوم   فرهنگی   انقلاب اسلامی  
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.