مخبر - 1397/06/22 - خوشحالیم با تیم لیگ برتری بازی داریم

خوشحالیم با تیم لیگ برتری بازی داریم
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: فردا با مجید جلالی بازی داریم که استاد من است و سختی های خودش را این بازی دارد.
خوشحالیم با تیم لیگ برتری بازی داریم

به گزارش وانانیوز،

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پیکان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی اظهار داشت: این ایام سوگواری را تسلیت می گویم و فردا با مجید جلالی بازی داریم که استاد من است و سختی های خودش را این بازی دارد. می خواهم نشان دهم شاگرد خوبی برایش هستم.

تارتار افزود: تیم ها در جام حذفی معمولا در 90 و 120دقیقه محتاط تر بازی می کنند زیرا امیدی هم به ضربات پنالتی دارند که این اتفاق برای هر دو تیم می افتد البته برای تیم ما کمتر این اتفاق رخ خواهد داد زیرا تغییراتی کمی داریم و از بازیکنانی که کیفیت خوبی دارند و کمتر در لیگ برتر بازی کرده اند استفاده می کنیم. می خواهم با استراتژی جدیدی ببینیم نفرات جدیدمان در قالب تیمی جدیدمان به شکلی بازی خواهند کرد.

وی در مورد اینکه منظورش این است که فردا پارس جنوبی با تیم دومش وارد بازی می شود، گفت: از روز اول هم گفته ام در پارس جنوبی تیم اول و دوم نداریم همه بازیکنان ما در سطح خوبی هستند و به بازیکنان هم این مسئله را القا کرده ایم که وقتی در کوچه شان هم بازی می کنند باید برنده شوند و تفکر برد را برای آنها جا انداخته ایم. نمی گویم هدف اصلی ما لیگ است اما ترکیب نفرات ما بین 30تا 50 درصد تغییر خواهد کرد و ما تغییرات زیادی در تیم خواهیم داشت و برای بردن بازی می کنیم و اصلا تفکر ما همین است. بازیکنان هم این مسئله را به خوبی درک کرده اند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد اینکه در بازی اول مقابل تیم لیگ برتری در جام حذفی روبرو می شوید، گفت: از این مسئله استقبال می کنم زیرا در سال های گذشته این تجربه را داشته ام که وقتی با تیم های لیگ های پایین تر بازی می کنید آنها فوتبال بسته و خشونت باری را ارائه می دهند. خوشحالیم در جام حذفی با تیم لیگ برتری بازی داریم و وقتی در مراحل اول با تیم های لیگ برتری بازی می کنید در مراحل بعدی جام حذفی کارتان آسانتر خواهد شد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.