مخبر - 1397/06/22 - اجرای رزمایش بزرگ «اقتدار عاشوراییان» در کرمانشاه

اجرای رزمایش بزرگ «اقتدار عاشوراییان» در کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهمن ريحاني امروز پنجشنبه در نشست خبري با اصحاب رسانه به تشريح برنامه هاي رزمايش خدمت رساني اقتدار عاشوراييان سپاه محمد رسول الله (ص) و هفته دفاع مقدس در استان پرداخت و اظهار داشت: رزمايش خدمت رساني محمد رسول الله با هدف اميدآفريني، روحيه بخشي و انسجام بسيجيان به عنوان ...
اجرای رزمایش بزرگ «اقتدار عاشوراییان» در کرمانشاه

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهمن ریحانی امروز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه های رزمایش خدمت رسانی اقتدار عاشوراییان سپاه محمد رسول الله (ص) و هفته دفاع مقدس در استان پرداخت و اظهار داشت: رزمایش خدمت رسانی محمد رسول الله با هدف امیدآفرینی، روحیه بخشی و انسجام بسیجیان به عنوان ارکان اقتدار و امنیت مردم پایه و خدمات رسانی به مناطق محروم تصحیح محاسبات خودی و دشمن در چهلمین سال انقلاب اسلامی با حضور 40 گردان خواهر و بردار بسیجی انجام می شود.

وی با بیان اینکه این رزمایش با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر 26 شهریورماه در کرمانشاه برگزار می شود، افزود: همزمان با این رزمایش اعزام گروه های جهادی از تاریخ 9 شهریور با 155 گروه جهادی در قالب عمران بهداشت و درمان و فرهنگی به مناطق محروم و حاشیه شهرها اعزام و انجام وظیفه می کنند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: افتتاح این رزمایش با حضور و سخنرانی رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی است که 10 تا 15 گردان در ورزشگاه آزادی در این مراسم حضور دارند؛ بعد از سخنرانی و خروج از ورزشگاه با هدف نمایش اقتدار به سمت میدان آزادی راهپیمایی می کنند .

به گفته سردار ریحانی، اجرای تاکتیک های نظامی در نقاط مختلف، تجمع عظیم بسیجیان، ویزیت رایگان، غبار روبی مزار شهدا، سرکشی از خانواده شهدا، رزمایش با افلاکیان پیاده روی خانوادگی و... از برنامه های این رزمایش است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: هفته دفاع مقدس امسال اهمیت بیشتری نسبت به قبل دارد و دشمنان امسال نگاه ویژه ای به ما دارند.

وی افزود: در وضعیت پیچیده ای قرار داریم، اما به حمد خداوند ریشه نظام آنقدر قوی و مستحکم است که دشمن با وجود اینکه با تمام ظرفیت وارد میدان شده باز هم کاری از پیش نخواهند برد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: دشمن به دنبال انشقاق بین مردم و مسئولین ماست تا نفوذ ما را در منطقه کم کنند.

سردار ریحانی ادامه داد: لذا هفته دفاع مقدس که الحق یک معجزه الهی بود و ما را به قله های عزت دنیا رساند، باید بهتر از سالهای گذشته اجرا شود.
وی بیان داشت: در دوران دفاع مقدس کشوری تنها در مقابل دنیا ایستاد و خداوند هم کمک کرد تا به این خودباوری رسیدیم و دشمن رو از این آب و خاک دور نگه داشتیم.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه پیروزی ما در دفاع مقدس بر اساس فرهنگ عاشورایی بود بر اساس همین فرهنگ عمل کردیم و پیش رفتیم تا به پیروزی رسیدیم.

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: امروز درسته که مردم از بعضی سوءمدیریت ها و تصمیم گیری های نابجا گله مند و ناراحتند، اما این ملت نشان داده که در دفاع از اصولش که دین و ولایت و انقلابش هست کوتاهی نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه تا زمانی که بر اساس این اصول حرکت کنیم لطمه نخواهیم خورد، گفت: در دفاع مقدس روحیه ایثار و شهادت و از خودگذشتگی در وجود ما نهادینه شد، چیزی که قبل از دفاع مقدس به صورت یک فرهنگ وجود نداشت اما در این دوره این فرهنگ نهادینه شد.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: قدرت اصلی ما پایگاه مشروع مردمی است.

منبع : مهر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
نظامی   ورزشگاه   مناطق محروم   بهداشت   گردان   ویزیت رایگان   رزمایش   ورزشگاه آزادی   گروه جهادی   محمد رسول الله   میدان آزادی   بیت المقدس   از خود گذشتگی   گروه های جهادی   هشت سال دفاع مقدس   مردم و مسئولین   انشقاق   نبی اکرم   فرهنگی   انقلاب اسلامی   نشست خبری  
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.