مخبر - 1397/06/20 - جهادی داوطلبانه در شیفت ایثار

جهادی داوطلبانه در شیفت ایثار
رزمایش خدمت رسانی شیفت ایثار همزمان با اولین روز از ماه محرم با رمز یا ابا عبدالله الحسین(ع) در 27 کارخانه تولیدی در سیستان و بلوچستان برگزارشد.
جهادی داوطلبانه در شیفت ایثار

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، کارگران بسیجی سیستان و بلوچستان بدون هیچ چشم داشتی با هدف جلب رضای خدا با شرکت در رزمایش بزرگ خدمت رسانی تحت عنوان شیفت ایثار به حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی مشغول به فعالیت شدند.
امروز کارگران بسیجی سیستانی و بلوچستانی در قالب جهادگران بی ریا خدمت بی منت را سر لوحه کار خود قرار دادند و جهادی متفاوت را به نمایش گذاشتند. امروز کارگران بسیجی اعم از خواهر و برادر همگی بسیج شده بودند تا با 2ساعت کار بیشتر بدون دریافت هیچ دستمزدی به مردم خدمت کنند و در راستای تولید ملی گامی مثبت بردارند،کارگران بسیجی استان در قالب رزمایش خدمت رسانی خدمت بی منت را سر لوحه کار خود قرار داده اند و شیرینی این کار را تجربه کردند. رزمایش شیفت ایثار با فعالیت گروهی از کارگران بسیجی در راستای آمادگی جهت مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن در مراکز کار و تولید استان به منظور حمایت از کالای ایرانی با ایثار و از خود گذشتگی، کار رایگان انجام می دهند و در مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشور گام بر می دارند.
833 نفر از کارگران بسیجی سیستان و بلوچستان به صورت داوطلبانه در قالب رزمایش خدمت تحت عنوان "شیفت ایثار" در 27 واحد تولیدی و کارخانه در سراسر استان با چند ساعت اضافه کاری در دو شیفت صبح و بعدازظهر به تولید ملی کمک کرده و در راستای حمایت از کالای ایرانی بدون هیچ گونه چشم داشتی گام برداشتند.
کیخا یکی از بانوان کارگر بسیجی در کارخانه ناجی پوشش که به صورت داوطلبانه در رزمایش خدمت تحت عنوان "شیفت ایثار" شرکت کرده بود در گفتگو با خبرنگار بسیج در زاهدان گفت: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است در مییابیم که رهبر معظم انقلاب در زمینه تولید کالای ایرانی و حمایت از تولید داخلی دغدغه دارند و ما نیز باید این دغدغه را داشته باشیم. وی افزود: حضور بانوان در رزمایش خدمت رسانی با عنوان شیفت ایثار و 2 ساعت کار بیشتر در این روز به دشمن ثابت کردیم که ما پیرو خط ولایت و رهبری هستیم و با شرکت در این رزمایش در محل کار خود به پایدار بودن صنعت واحد تولید بپردازیم به گونه ای که در این ساعات بدون هیچ گونه دستمزدی در راستای حمایت از تولید و کالای ایرانی گام برمی داریم.
کیخا بیان کرد: دشمن امروز جنگ اقتصادی را به عنوان حربه جدید خود برای نابودی و ضربه زدن به ملت ایران انتخاب کرده که جامعه کارگری در این راستا باید حرکت کنند و نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند. این کارگر بسیجی ادامه داد: اقدام بزرگ کارگران در این رزمایش کمک در راستای تولید ملی با حضور در خط مقدم جبهه اقتصادی انقلاب دفاع از انقلاب و حراست از ارزشهای نظام است. وی با تاکید بر این مطلب که ما در دوران هشت سال دفاع مقدس جوانان و نوجوانان زیادی را تقدیم انقلاب کرده ایم اظهار داشت: همان گونه که در آن زمان جوانان زیادی در زمان جنگ در عرصه های مختلف ورود پیدا کردند و انقلاب را به وجود آوردند ما هم امروز سنگر های نبرد را ترک نخواهیم کرد و به پیشرفت اقتصاد کشور کمک خواهیم کرد.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
مقام معظم رهبری   مردم ایران   زاهدان   جهادگران   سیستان و بلوچستان   رزمایش   کیخا   ماه محرم   جنگ اقتصادی   محل کار   رشد و توسعه   کارخانه تولیدی   کارخانه   واحد تولیدی   سنگر   از خود گذشتگی   هشت سال دفاع مقدس   حربه   شیرینی   خط مقدم   امام حسین علیه السلام   شیفت   نقش بر آب   اقتصاد   کالای ایرانی   صنعت   حمایت از کالای ایرانی  
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.