مخبر - 1397/06/19 - توئیتر علیه تهمینه میلانی

توئیتر علیه تهمینه میلانی
گلونی: توئیتر علیه تهمینه میلانی نقاشی که تهمینه میلانی کار رو ازش کپی کرده، به کار خودش می گه تصویرسازی نه نقاشی. اما خانم میلانی سفت و سخت به خودش می گه نقاش». گلونی: توئیتر علیه تهمینه میلانی
توئیتر علیه تهمینه میلانی

پایگاه خبری گُلوَنی، محسن فراهانی: چند روز پیش نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی کارگردان معروف، حاشیه ساز شد تا جایی که این هنرمند مجبور به تعطیل کردن نمایشگاه خود شد.

حاشیه ها از زمانی شکل گرفت که مشخص شد تعدادی از طرح هایی که تهمینه میلانی کشیده است بسیار شبیه به آثار هنرمندان خارجی است.

در ادامه هنرمندان حوزه ی هنرهای تجسمی و از طرفی کاربران فضای مجازی به این کپی کاری واکنش نشان دادند و این ما کارگردان زن مجبور به تعطیل کردن نمایشگاه خود شد. در ادامه چند شوخی که کاربران توئیتر با خانم میلانی داشته اند را می خوانیم.

«تهمینه میلانی اومده نقاشی یه نقاش خارجی رو کپی کرده به اسم خودش گذاشته تو نمایشگاه. بهش گفتن کپیه قبول نمی کرده. دیگه گند قضیه که دراومده، گفته کودک درون من و اون شبیه همه، بعدم پول فروش نقاشی به خیریه می رسه».

«‏الان تهمینه میلانی داره تو گوگل سرچ میکنه: نقاشی ناشناس آسون».

یکی از کاربران تصویری از نقاشی معروف لبخند ژوکوند را منتشر کرده و زیر آن نوشته: اثر جدید بانو میلانی.

«خانم میلانی با این کارهایی که می کنی فقط اسم میلان رو بی آبرو می کنی. حداقل فامیلیت رو عوض من».

نقاشی که تهمینه میلانی کار رو ازش کپی کرده، به کار خودش می گه تصویرسازی نه نقاشی. اما خانم میلانی سفت و سخت به خودش می گه نقاش».

«خب اگر این نقاشی ها 20 میلیون تومنه، ناموساً پراید باید بیشتر از 40 میلیون تومن باشه».

«خانم میلانی اگر این نقاشی ها رو برای برنامه عموپورنگ می فرستاد، 50 درصد احتمال داشت پخش نشه. چه طور قیمت گذاشتن 20 میلیون؟»

پایان پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.