مخبر - 1397/06/16 - کار جهادی و انقلابی برای عبور از مشکلات اقتصادی

کار جهادی و انقلابی برای عبور از مشکلات اقتصادی
امام جمعه اراک گفت:در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور ،مسئولان، کار جهادی و انقلابی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.
کار جهادی و انقلابی برای عبور از مشکلات اقتصادی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه این هفته اراک گفت:در همه مسئولیت ها باید افراد شجاع ،دلسوز و باکفایت بر سر کار باشند چراکه مسئولان باید درد مردم را بفهمند ، در خدمت مردم باشند و عدالت اجتماعی و تولید ملی برایشان اهمیت ویژه ای داشته باشد.
آیت الله دری نجف آبادی افزود : در حال حاضر همه باید به این فکر باشند که کشتی با عظمت انقلاب را در برابر توطئه ها با قدرت به ساحل نجات برسانند .

خطیب جمعه اراک خاطر نشان کرد: مبادا غافل باشیم و در زمین دشمن بازی کنیم ،دشمنان جنگ روانی گسترده ای به راه انداختندتا از این نابسامانی ها سوء استفاده کنند.وی افزود: نابسامانی های اقتصادی وجود دارد ولی قابل حل است و اکنون شرایطی است که همه باید با یکدیگر اتحاد داشته باشیم و برای حل مشکلات کشور هم مسیر باشیم.
آیت الله دری در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به درپیش بودن ماه محرم گفت: امام حسین (ع)اسوه ی با کرامت و با عظمت برای همه آزادگان عالم است و مکتب امام حسین مکتب مقاومت در برابر استکبار و عاشقان در راه حق و مکتب امر به معروف و نهی از منکر است .
وی افزود: در این ماه با عظمت باید مواظبت شود تا به این مکتب خدشه وارد نشود .

کار جهادی و انقلابی برای عبور از مشکلات اقتصادی کار جهادی و انقلابی برای عبور از مشکلات اقتصادی کار جهادی و انقلابی برای عبور از مشکلات اقتصادی منبع: خبرگزاری صداوسیما

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.