مخبر - 1397/06/13 - گردهمایی روحانیون و مبلغان خراسان جنوبی برگزار می شود

گردهمایی روحانیون و مبلغان خراسان جنوبی برگزار می شود
گروه اجتماعی - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: گردهمایی روحانیون و مبلغان استان با موضوع 17 شهریور و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در آستانه ماه محرم روز یکشنبه 18 شهریورماه جاری برگزار می شود.
گردهمایی روحانیون و مبلغان خراسان جنوبی برگزار می شود

گردهمایی روحانیون و مبلغان خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، حجت الاسلام احمد ملایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، امروز13 شهریور، در جلسه برنامه ریزی ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: گردهمایی روحانیون و مبلغان استان در سالن غدیر بیرجند با سخنرانی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه باید با قدرت در تمام صحنه هایی که به آن اعتقاد داریم حضور پیدا کنیم، افزود: 17 شهریور یکی از نقاطی در تاریخ است که عملکرد و جنایات سیاه و ننگین شاه و رژیم ستمشاهی در آن آشکار است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: باید دستاوردهای انقلاب و جنایات رژیم ستم شاهی در جامعه تبیین و به شبهات جوانان در فضای مجازی پاسخ داده شود.
ملایی با بیان اینکه 17 شهریورماه بهترین فرصت برای تبیین این مسائل است، تصریح کرد: گردهمایی روحانیون و مبلغان استان با موضوع 17 شهریور و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در آستانه ماه محرم روز یکشنبه 18 شهریورماه جاری در سالن غدیر بیرجند با سخنرانی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برگزار می شود.
وی ادامه داد: همچنین 50 نفر از مبلغان برای بازگویی و افشای جنایات شاه و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به مدارس و مساجد سطح استان اعزام خواهند شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: کارگروه ها و کمیته چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در استان تشکیل شده و کارگروه ها باید تا پایان شهریورماه امسال دستاوردها را در برش استانی و شهرستانی به ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ارسال کنند.
ملایی با بیان اینکه کارگروه ها کار محتوایی و بحث شبهات و کمیته ها نیز مباحث اجرایی را انجام خواهند داد، اظهار کرد: ماه محرم و اجلاسیه های کنگره دو هزار شهید استان بهترین فرصت است تا محتوای سخنرانی ها به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اختصاص پیدا کند.
وی با بیان اینکه باید از ظرفیت عظیم کنگره شهدای استان استفاده شود، یادآور شد: مسئولان کارگروه ها در مساجد حضور داشته باشند و دستاوردهای انقلاب اسلامی را تبیین کنند.

انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.