مخبر - 1397/06/06 - مضیقه اقتصادی توطئه دشمن است

مضیقه اقتصادی توطئه دشمن است
گروه فرهنگی ـ دبیر همایش پنجمین افسران فرهنگی لرستان، زدودن جنگ روانی از دل مردم را وظیفه افسران فرهنگی دانست و افزود: مضیقه اقتصادی کید دشمن است.
مضیقه اقتصادی توطئه دشمن است

مذیقه اقتصادی توطئه دشمن است

به گزارش ایکنا از لرستان، میلاد احسانی، دبیر همایش پنجمین افسران فرهنگی لرستان، امروز سه شنبه، ششم شهریور، در پنجمین همایش افسران فرهنگی لرستان که با محوریت تبیین ابعاد جنگ اقتصادی علیه ملت ایران در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم آباد برگزار شد، اظهارکرد: اگر پذیرفته ایم سرباز رهبری هستیم تبعاً باید از ولی و رهبرمان فرمانبری کنیم.
وی با ذکر این مطلب که سرباز یک اختیار مهم دارد و آن انتخاب فرمانده یا رهبر است، ادامه داد: بعد از آن است که اختیارش سرباز ذیل رهبر تعریف می شود.
احسانی با بیان این که سربازی در مقام تئوری و نظر، جان و مال را برای رهبر فدا کردن است، افزود: در مقام عمل یعنی هرچه رهبر نظر داد، قائل به آن باشیم.
دبیر همایش پنجمین افسران فرهنگی لرستان به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جنگ اقتصادی دشمن اشاره و با ذکر این مطلب که رهبری از سال 71 تاکنون با عناوینی مثل تهاجم و شبیخون فرهنگی را بیان کردند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری یازده سال پیش فرمودند دشمن برای اینکه بتواند به هدفش برسد به دنبال ذیق معیشتی و دلسردی مردم است.

حمایت از کالای ایرانی ذیل اقتصاد مقاومتی است

وی مضیقه اقتصادی را توطئه دشمن برشمرد و با ذکر این مطلب که شعار 9 سال گذشته توجه به اقتصاد است، ادامه داد: حمایت از کالای ایرانی ذیل اقتصاد مقاومتی است.
احسانی با بیان این که حمایت از کالای ایرانی به فرموده رهبری معظم انقلاب اسلامی فریضه است، تصریح کرد: امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمن با ایجاد جنگ اقتصادی به دنبال هجمه اقتصادی بر علیه ملت ایران است.
دبیر همایش پنجمین افسران فرهنگی لرستان با بیان این که وظایف عمده جنگ اقتصادی با سه قوه است، وظیفه افسران فرهنگی را مطالبه گری و حمایت از تولیدات داخلی دانست و افزود: جنگ روانی را از دل مردم زدودن وظیفه افسران فرهنگی است.

انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.