همسر دوم آزیتا حاجیان کیست؟ +عکس

همسر دوم آزیتا حاجیان کیست؟ +عکس
برای خانواده های از هم جدا شده امروز شاید خیلی عجیب باشد که افرادی با وجود طلاقشان همچنان دور هم جمع شوند و با هم عکس یادگاری بگیرند، اما این اتفاق در میان هنرمندان و بازیگران، اتفاق بعید و عجیبی نیست.
همسر دوم آزیتا حاجیان کیست؟ +عکس

رکنا: چندی پیش بود که یکی از وب سایت های خبری نوشت: مثلا همین چند روز قبل، تصاویری از مهراوه شریفی نیا به همراه محمدرضا شریفی نیا و همسر سابقش آزیتا حاجیان در اکران خصوصی فیلم قصر شیرین در پردیس سینمایی چهارسو منتشر شد. آن ها البته به واسطه شغل و حرفه شان هر از چند گاهی در جمعی دوستانه یا کاری یکدیگر را می بینند و احتمالا گریزی هم از این دیدار ها ندارند، اگر چه ظاهرا رابطه آن ها حالا یک رابطه دوستانه است.
جدایی شریفی نیا و آزیتا حاجیان

2 سال قبل هم که آن ها در مراسمی غیرکاری دور هم جمع شدند، ملیکا شریفی نیا با انتشار تصویری چهارنفره در اینستاگرامش نوشت: «یک شب جذاب و به یادماندنی در کنار خانواده عزیزتر از جانم و دوستان عزیز و هنرمند بسیار ...» او کمی قبل تر درباره طلاق پدر و مادرش گفته بود که آن ها از هم جدا شدند تا رفیق باقی بمانند. در هفته های گذشته با مطرح شدن ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی، ماجرای جدایی محمدرضا شریفی نیا از همسرش و البته حاشیه های بعدش دوباره سر زبان ها افتاد و خیلی از کاربران شبکه های اجتماعی از آن ها به عنوان دو نمونه موفق جدایی نام بردند.

همه این ها در شرایطی است که این روز ها با خیلی از خانواده های ایرانی (خانواده های هنری یا غیرهنری) روبه رو هستیم که به صورت عاطفی از هم جدا شده اند اما هنوز با هم زندگی می کنند یا حداقل مجبورند این طور نشان دهند و البته بعضی هایشان هم که جدا شده اند، خب! سایه یکدیگر را با تیر نشانه می روند.

آزیتا حاجیان را بهتر بشناسید

آزیتا حاجیان در سال 1336 در تهران به دنیا آمد؛ وی تباری تفرشی دارد. او لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک دانشگاه هنر است. آغاز فعالیت هنری او از 1354 با نمایش «خورشید خانم آفتاب کن» بود. از دیگر نمایش های او می توان به «بهرام چوبینه»، «ژاندارک»، «نسل آواره»، «نمایش بی کلام»، «دایره گچی قفقازی» و … اشاره کرد.

حاجیان فعالیت در سینما را از سال 1368 با فیلم دزد عروسک ها ساخته محمدرضا هنرمند آغاز کرد. وی در سال 1377 در هفدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر برای بازی در فیلم روبان قرمز به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در بخش بین الملل شد.

محمد کریمی هراتی همسر دوم آزیتا حاجیان کیست؟

همسرم آقای هراتی در سال 1356 هم دانشگاهی من در دانشکده هنرهای دراماتیک بودند، ایشان طراح صحنه تئاتر هستند و در یکی از نمایش ها که من نقش ژاندارک را بر عهده داشتم به عنوان طراح صحنه در کنار گروه حضور داشتند. ایشان با یکی از دوستان خوب من که هم دانشگاهی ما بود ازدواج کردند و به خارج از کشور مهاجرت کردند، اما متاسفانه همسر ایشان بر اثر بیماری از دنیا رفتند و ایشان دوباره چند سال پیش به ایران بازگشتند. آقای هراتی علاوه بر اینکه رشته طراحی داخلی را در کانادا خوانده اند، فارغ التحصیل رشته معماری نیز هستند و به طور حرفه ای نقاشی می کنند.

بیوگرافی محمدرضا شریفی نیا

شریفی نیا در 25 خرداد 1334 در تهران زاده شد. او با بازیگر سینمای ایران آزیتا حاجیان ازدواج کرد و آن ها دارای دو دختر شدند که هر دوی آن ها نیز بازیگر هستند؛ مهراوه شریفی نیا و ملیکا شریفی نیا.

شریفی نیا برای اولین بار با بازی در نقش بسیار کوتاهی (استاد دانشگاه) در فیلم پری (داریوش مهرجویی، 1373) دیده شد. اما قبل از آن و در سالهای 1370 تا 1372 مشغول بازی در نقش ولید در مجموعه تلویزیونی امام علی (داوود میرباقری) بود که با پخش این مجموعه در سال 1375 مطرح و شناخته شد. پس از پری آدم برفی (داود میرباقری، 1373) را بازی کرد که این فیلم به مدت سه سال توقیف شد. محمد رضا شریفی نیا علاوه بر بازی در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی، سمتهای دستیار کارگردان، برنامه ریز، عکاس را هم بر عهده داشت.

فعالیت قبل از انقلاب

فعالیت شریفی نیا قبل انقلاب با نوشتن و ادبیات کودک شروع شد و در اوایل انقلاب به عنوان نقاش، عکاس و طراح جلد کتاب به عنوان گرافیست مشغول بود.

شاگرد مذهبی و امام خمینی

با شروع انقلاب در زمره شاگردان مرحوم آیت الله مهدوی کنی، شهید مطهری و مرحوم شریعتی بود، او در سخنرانی های علی شریعتی دکلمه می خواند! جالب است بدانید وی عضو گروه سرودی بود که هنگام ورود امام خمینی (ره) به ایران پای پلکان هواپیما، سرود خمینی ای امام را اجرا کردند.

ازدواج و بازیگری

محمدرضا شریفی نیا در سال 1358 با آزیتا حاجیان ازدواج کرد. شریفی نیا توسط همسرش به سمت سوی بازیگری کشانده شد، این زوج قبل از انقلاب در گروه تئاتری زیر نظر آیت الله مطهری و مهدوی کنی که برای کارهای مذهبی تشکیل شده بود آشنا شده بودند.

فرزندان

محمدرضا شریفی نیا و حاجیان یک خانواده هنرمند داشتند. دخترانش مهراوه متواد 1360 و ملیکا متولد 1365 از بازیگران مشهوری هستند که به لطف پدر و مادرشان همچنان در اوج کارهای هنری فعالیت می کنند.

سریال امام علی + شهرت

شریفی نیا در سال 1370 اجازه بازی در سریال امام علی را یافت و پس از آن وارد فعالیت های سینمایی شد و پله های ترقی را به سرعت برق و باد پیمود!

طلاق و صیغه

بعد از سال زندگی محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان به جدایی و طلاق منجر شد، حاجیان با محمد کریمی هراتی همکلاسی قدیمی خود ازدواج کرد.

محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی

سال ها بعد از طلاق شریفی نیا خبر ازدواج او با رز رضوی پخش شد. اما اصل داستان مربوط به سفره عده ای از هنرمندان به مکه و حج عمره بود، طبق قوانین عربستان، زنان زیر 40 سال برای ورود به جده باید محرم داشته باشند. به همین دلیل نام رز رضوی و چند بازیگر زن بعنوان محرم در پاسپورت بازیگران مرد چون محمدرضا شریفی نیا ثبت شده بود که این خبر با شیطنت عوامل داخل گروه به تهران می رسد و جنجال بزرگ راه می افتد.

مافیای سینما و تلویزیون

خیلی ها معتقد محمدرضا شریفی نیا بزرگترین باند مافیای سینما و تلویزیون است که برای ورود و فعالیت در این عرصه باید با وی همگام شد تا اجازه کار داشته باشند.

سمت های دیگر

محمدرضا شریفی نیا علاوه بر بازی در سینما و تلویزیون، سمت های همچون؛ دستیاری کارگردان، برنامه ریز، عکاس، تهیه کننده و بازیگردانی را هم بر عهده داشته و دارد.

کاش شهرستانی بودم !

به زندگی روستایی علاقه دارم به خاطر آن الفت ها و علاقه هایی که بین آدم ها در یک محله یا کوچه برقرار است وطن همانجاست، وطن همان اردبیلی است که قلب مردمانش برای علی دایی و اکبر عبدی می تپد.


کلیدواژه های این خبر
قصر شیرین   خرداد   تئاتر   هنرمند   سیمرغ بلورین   سینما   امام علی علیه السلام   محمدرضا هنرمند   دانشگاهیان   هنری   اکران   بازیگر   آزیتا حاجیان   ابراهیم حاتمی کیا   وب سایت   طراح   دراماتیک   رفیق   ملیکا شریفی نیا   ژاندارک   مادرش   حاجیان   مهدی هاشمی   داریوش مهرجویی   محمدرضا شریفی نیا   کانادا   بین الملل   شبکه های اجتماعی   سینمای ایران   جشنواره جهانی فیلم فجر   همسر   هنرمندان   استاد دانشگاه   پردیس سینمایی   خارج از کشور   فارغ التحصیلان   دانشگاه هنر   مهراوه شریفی نیا  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «فردا نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
جنجال لباس چسبان مهراوه شریفی نیا روی فرش قرمز + عکس
رکنا نت
رونمایی از همسر خیلی جوانتر مهران مدیری ! + عکس ماشین میلیاردی
رکنا نت
عکس بازیگر: عکس لو رفته ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان
پول نیوز
عکس مهدی هاشمی و همسرش دومش در جشن تولد کرونایی
مثلث
تصاویر منتشرشده از مهراوه شریفی نیا در خارج از کشور +عکس لورفته
مثلث
کشف حجاب شهره لرستانی مهمتر از دلگویه هایش+ فیلم تاسفبار
رکنا نت
غلیظ ترین آرایش روی صورت الهام حمیدی+ عکس
رکنا نت
خودروی لاکچری حامد بهداد / چرا مجردم ؟! + عکس ها
رکنا نت
آخرین فیلم از علی سلیمانی در بیمارستان قبل از درگذشت + عکس همسر داغدیده اش
رکنا نت
سحر دولتشاهی با همایون شجریان به عراق رفت! +عکس حلقه اش
مثلث
شغل لاکچری و جالب پدر و مادر سحر دولتشاهی + عکس پدر و مادر
رکنا نت
بهاره رهنما دخترش را به آغوش کشید + عکس
رکنا نت
عکس جدید دنیا مدنی در خیابان های تجریش
رکنا نت
عکس بازیگر: عکس لورفته همسر جدید آزیتا حاجیان
پول نیوز
رونمایی همسر سابق محمدرضا شریفی نیا از شوهر جدیدش! +عکس
مثلث
عکس های جذاب حامد بهداد و ساره بیات کنار هم !
رکنا نت
عکس زیر خاکی خواهران شریفی نیا / خودشان هم این عکس ها را ندارند!
رکنا نت
واکنش مرموز امیر جعفری به پست محسن تنابنده درباره همسرش! + عکس
رکنا نت
واکنش جنجالی امیر جعفری به پست محسن تنابنده درباره همسرش! +عکس
مثلث
سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی
مثلث
برای تولد خالق «پاتال» و به یاد آرزوهای کوچک مان
ایسنا
رقص حامد بهداد در خیابان همه را شوکه کرد+فیلم دیده نشده
مثلث
هفت تیرکشی سام درخشانی در لباس مافیا + عکس
مثلث
الناز شاکردوست در یک صبح اردیبهشتی! + عکس
مثلث
تبریک تولد خاص الناز شاکردوست برای بهرام رادان + عکس
مثلث
خلوت الناز شاکردوست در ساحل دریا + عکس
مثلث
دوست دارم مجدد بتوانم به صحنه تئاتر برگردم/سینما همیشه با شرایط فکری و ذهنی من عجین تر بوده است!
برنا نیوز
اینستاپست عجیب الناز شاکردوست بعد از کشیدن دندان عقل! + عکس
مثلث
ملیکا شریفی نیا در آغوش خواهرش + عکس
مثلث
فرزندان هنرمندان مشهوری که بازیگر شدند + تصاویر
خبر دنا
بازیگرانی که فرزندان هنرمندان مشهور هستند
پانا
یکسال در فراغ پدرسالار سینمای ایران/نگاهی به زندگی «محمدعلی کشاورز»
میزان
الهام حمیدی و زیبای منحصر به فردش
رکنا نت
دوچرخه سواری الناز شاکردوست در طبیعت + عکس
مثلث
عکس سیزده بدری الناز شاکردوست در طبیعت
مثلث
عکس منتشر شده از مهراوه شریفی نیا در خارج از کشور +تصاویر
مثلث
آخرین گفت وگوی «جمشید مشایخی» به مناسبت دومین سالروز درگذشت وی
میزان
ناگفته های مهدی هاشمی در موزه سینما/ از همکاری با کیانوش عیاری تا بازی در نقش های کمدی
آریا
زندگینامه: عنایت بخشی (1324-)
همشهری آنلاین
هنرمندانی که در سال 99 ابدی شدند
میزان
اخبار مرتبط
bltرکنا نت : جنجال لباس چسبان مهراوه شریفی نیا روی فرش قرمز + عکس
bltرکنا نت : رونمایی از همسر خیلی جوانتر مهران مدیری ! + عکس ماشین میلیاردی
bltپول نیوز : عکس بازیگر: عکس لو رفته ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان
bltمثلث : عکس مهدی هاشمی و همسرش دومش در جشن تولد کرونایی
bltمثلث : تصاویر منتشرشده از مهراوه شریفی نیا در خارج از کشور +عکس لورفته
bltرکنا نت : کشف حجاب شهره لرستانی مهمتر از دلگویه هایش+ فیلم تاسفبار
bltرکنا نت : غلیظ ترین آرایش روی صورت الهام حمیدی+ عکس
bltرکنا نت : خودروی لاکچری حامد بهداد / چرا مجردم ؟! + عکس ها
bltرکنا نت : آخرین فیلم از علی سلیمانی در بیمارستان قبل از درگذشت + عکس همسر داغدیده اش
bltمثلث : سحر دولتشاهی با همایون شجریان به عراق رفت! +عکس حلقه اش
bltرکنا نت : شغل لاکچری و جالب پدر و مادر سحر دولتشاهی + عکس پدر و مادر
bltرکنا نت : بهاره رهنما دخترش را به آغوش کشید + عکس
bltرکنا نت : عکس جدید دنیا مدنی در خیابان های تجریش
bltپول نیوز : عکس بازیگر: عکس لورفته همسر جدید آزیتا حاجیان
bltمثلث : رونمایی همسر سابق محمدرضا شریفی نیا از شوهر جدیدش! +عکس
bltرکنا نت : عکس های جذاب حامد بهداد و ساره بیات کنار هم !
bltرکنا نت : عکس زیر خاکی خواهران شریفی نیا / خودشان هم این عکس ها را ندارند!
bltرکنا نت : واکنش مرموز امیر جعفری به پست محسن تنابنده درباره همسرش! + عکس
bltمثلث : واکنش جنجالی امیر جعفری به پست محسن تنابنده درباره همسرش! +عکس
bltمثلث : سحر دولتشاهی ازدواج کرد! +تصویر باورنکردنی
bltایسنا : برای تولد خالق «پاتال» و به یاد آرزوهای کوچک مان
bltمثلث : رقص حامد بهداد در خیابان همه را شوکه کرد+فیلم دیده نشده
bltمثلث : هفت تیرکشی سام درخشانی در لباس مافیا + عکس
bltمثلث : الناز شاکردوست در یک صبح اردیبهشتی! + عکس
bltمثلث : تبریک تولد خاص الناز شاکردوست برای بهرام رادان + عکس
bltمثلث : خلوت الناز شاکردوست در ساحل دریا + عکس
bltبرنا نیوز : دوست دارم مجدد بتوانم به صحنه تئاتر برگردم/سینما همیشه با شرایط فکری و ذهنی من عجین تر بوده است!
bltمثلث : اینستاپست عجیب الناز شاکردوست بعد از کشیدن دندان عقل! + عکس
bltمثلث : ملیکا شریفی نیا در آغوش خواهرش + عکس
bltخبر دنا : فرزندان هنرمندان مشهوری که بازیگر شدند + تصاویر
bltپانا : بازیگرانی که فرزندان هنرمندان مشهور هستند
bltمیزان : یکسال در فراغ پدرسالار سینمای ایران/نگاهی به زندگی «محمدعلی کشاورز»
bltرکنا نت : الهام حمیدی و زیبای منحصر به فردش
bltمثلث : دوچرخه سواری الناز شاکردوست در طبیعت + عکس
bltمثلث : عکس سیزده بدری الناز شاکردوست در طبیعت
bltمثلث : عکس منتشر شده از مهراوه شریفی نیا در خارج از کشور +تصاویر
bltمیزان : آخرین گفت وگوی «جمشید مشایخی» به مناسبت دومین سالروز درگذشت وی
bltآریا : ناگفته های مهدی هاشمی در موزه سینما/ از همکاری با کیانوش عیاری تا بازی در نقش های کمدی
bltهمشهری آنلاین : زندگینامه: عنایت بخشی (1324-)
bltمیزان : هنرمندانی که در سال 99 ابدی شدند
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.