مخبر - 1397/05/29 - 58 طرح محرومیت زدایی سپاه هفته دولت در استان خراسان جنوبی افتتاح می شود

58 طرح محرومیت زدایی سپاه هفته دولت در استان خراسان جنوبی افتتاح می شود
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال برنامه داریم تا دهستان های قرارگاه پیشرفت آبادانی را در استان افزایش دهیم گفت: هفته دولت 58 طرح محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد.
58 طرح محرومیت زدایی سپاه هفته دولت در استان خراسان جنوبی افتتاح می شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سردار علی قاسمی ظهر امروز در نشست صمیمانه فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با اصحاب رسانه ضمن اشاره به کنگره ملی دو هزار شهید استان اظهار داشت: کنگره شهدا از آن همه مردم است و در این راستا 28 کمیته تشکیل شده و مدیران استانی مسئول کمیته ها بوده و در رأس آن امام جمعه و استاندار هستند.

وی بیان کرد: تمام ساختار اداری شرکت ها و سمن ها برای هر چه بهتر برگزار شدن کنگره ملی دو هزار شهید درگیر هستند و جمعی 300 نفری دست اندر کار هستند.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: همه ما مسئول هستیم تا فرهنگ ناب را گسترش دهیم و از چند ماه گذشته تلاش شد تا در همه شهرستان های خراسان جنوبی یک یادواره شهرستانی برگزار شود و برای برگزاری حدود 400 یادواره برنامه ریزی شده است.

قاسمی بیان کرد: 120 گروه کار جمع آوری نواقص پرونده ها و کسری ها را انجام داده و مصاحبه با خانواده های شهدا در حال انجام است و جشنواره کتاب جیبی را برنامه ریزی کرده ایم که تدوین 2 هزار کتاب جیبی و 160 عنوان کتاب در حال اجرا است.

وی افزود: مصاحبه با همسران شهدا، فرزندان شاخص شهدا انجام شده و چند کتاب برای یادواره شهدای زن در خراسان جنوبی در حال انجام است.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: مردم مدیریت کار را در برگزاری بهتر کنگره بر عهده دارند و تا جایی که امکان دارد اطلاع رسانی انجام می شود.

قاسمی عنوان کرد: یادواره های شهدا در حال برگزاری است و در استان مسابقات ورزشی فرهنگی و اردوی فرهنگی دانش آموزی که انجام می شود با نام شهدا بوده است.

وی بیان کرد: نقش اقشار مختلف در دفاع مقدس و نقش شهرستان های مختلف استان در دفاع مقدس کتاب می شود و این کنگره تصویب برنامه های آن ملی است که امسال علاوه بر خراسان جنوبی، استان های کرمان، البرز و قزوین نیز تا پایان سال کنگره ملی شهید برگزار می کنند.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: سال 97 را سال شهدا در خراسان جنوبی می دانیم و در این زمینه نقاشی دیواری، المان، تپه نویسی، تندیس شهدا برای هر اداره، همایش بچه های مسجد و جشنواره فیلم کوتاه را داریم و در موضوع تولید در همه بخش ها 300 برنامه رادیویی تلویزیونی اجرا می شود.

قاسمی با اشاره به دیگر برنامه های سپاه خراسان جنوبی گفت: 300 برنامه مصوب بسیج و سپاه داریم و 50 درصد توان سپاه درگیر کنگره شهدا است و در استان خراسان جنوبی به جز نیروی دریایی همه بخش های دیگر را داریم.

وی افزود: یگان مردم پایه یک روز نبوده که در پادگان باشد و همیشه در حال ماموریت است و در گروه های جهادی حضوری فعال دارد.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: توسط قرارگاه محرومیت زدایی استان در هفته دولت 58 طرح افتتاح می شود و قرارگاه پیشرفت و آبادانی در 130 روستا کار عمرانی را دنبال می کند و در موضوع بسیج مناطق محروم نیز طرح جوادالائمه(ع) در نقاط آسیب پذیر اجرا می شود.

انتهای پیام /ح


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.