مخبر - 1397/05/29 - 58 طرح محرومیت زدایی در خراسان جنوبی افتتاح می شود

58 طرح محرومیت زدایی در خراسان جنوبی افتتاح می شود
بیرجند-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: 58 طرح محرومیت زدایی بسیج و سپاه خراسان جنوبی در هفته دولت افتتاح می شود.
58 طرح محرومیت زدایی در خراسان جنوبی افتتاح می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی قاسمی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: هر اقدامی که در راستای بزرگداشت شهدا در قالب کنگره، نوشتن کتاب و ساختن فیلم انجام می شود ثمره آن به سود جامعه خواهد بود.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت 28 کمیته در راستای برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی بیان کرد: همه ساختار اداری و شرکت ها و سمن های مردمی درگیر برگزاری کنگره دو هزار شهید هستند.

سردار قاسمی ادامه داد: 400 یادواره در جهت برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی برگزار می شود و تلاش ما بر این است که برای همه اقشار و در همه شهرستان ها نیز یادواره برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه تصمیم به آماده سازی حدود دو هزار جلد کتاب جیبی برای برگزاری کنگره کرده ایم که تا کنون 300 کتاب آماده شده است، افزود: همچنین 85 کتاب نیز مراحل پایانی خود را می گذراند و 16 عنوان کتاب نیز در حال نوشتن است.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته حدود 20 استان کنگره شهدای استان خود را برگزار کردند و امسال نیز استان های باقیمانده چون قزوین، البرز و خراسان جنوبی این کنگره را برگزار خواهند نمود.

سردار قاسمی اظهار کرد: نقاشی بر روی دیوار، تهیه المان های شهری، تپه نویسی، همایش فیلم کوتاه، همایش بچه های مسجد، اجرای 300 برنامه رادیویی و تلویزیونی و 25 برنامه مرتبط با فضای مجازی نیز در راستای برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی انجام می شود.

وی با اشاره به برخی از فعالیت های سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: پس از جنگ سپاه استان به واسطه همجواری با کشور افغانستان همواره در حال مأموریت های مهم در کویر و مناطق مرزی بوده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه 58 طرح محرومیت زدایی را برای افتتاح در هفته دولت آماده داریم، ادامه داد: در حال حاضر 288 گروه جهادی فعال در استان وجود که در راستای محرومیت زدایی فعالیت می کنند.

قاسمی گفت: همچنین در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق آسیب پذیر در قالب قرارگاه جواد الائمه(ع) در 12 نقطه فعالیت فرهنگی انجام می دهیم.

وی یادآور شد: دو سوله بزرگ برای برپایی کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی و اجلاسیه های آن با همکاری استانداری خراسان جنوبی در حال آماده سازی است.

کد خبر 4380070

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.