مخبر - 1397/05/27 - امام جمعه بابلسر: ملت ایران با ایمان راسخ پای آرمان های انقلاب ایستاده اند

امام جمعه بابلسر: ملت ایران با ایمان راسخ پای آرمان های انقلاب ایستاده اند
حجت الاسلام قلی پور با تأکید براین که ملت بزرگ ایران با ایمان راسخ خود به آرمان های انقلاب پایبند خواهند ماند، گفت: این مردم ثابت کردند که فشارها و هجمه های دشمنان نمی تواند خللی در اراده این ملت در دفاع از انقلاب ایجاد کند.
امام جمعه بابلسر: ملت ایران با ایمان راسخ پای آرمان های انقلاب ایستاده اند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از مازندران، حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور، امام جمعه بابلسر امروز در نشستی با جمعی از فعالان فرهنگی و تبلیغی با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اقشار مختلف مردم گفت: مسئولان باید همه توان خود را برای تحقق مطالبات رهبری به کار گیرند.

وی با بیان این که تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری موجب رفع مشکلات کشور خواهد شد، افزود: مسئولان به جای این که تحریم ها را عامل مشکلات اقتصادی عنوان کنند به فکر تدبیر مناسب باشند.

حجت الاسلام قلی پور با اشاره به این که همان طور که رهبری معظم فرمودند هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد، خاطرنشان کرد: مسئولان هر سه قوه باید با تلاش، کار مشترک و استفاده از نظرات کارشناسان، مشکلات و فشارها را از دوش مردم بردارند.

وی با بیان این که عامل مشکلات اقتصادی اخیر مربوط به تحریم ها نیست، تصریح کرد: مشکلات به وجود آمده ناشی از مسائل درونی و نحوه مدیریت و سیاست گذاری ها است که باید با تدبیر اصلاح شود.

امام جمعه بابلسر با بیان این که رهبر معظم انقلاب در این دیدار بر رفع مشکلات اقتصادی با تکیه بر توانمندی های داخلی و ظرفیت جوانان انقلابی نیز تاکید کردند، گفت: علل تمام مشکلات اقتصادی کشور مربوط به دشمن و خارج از کشور نیست بلکه سوء تدبیرهای داخلی، فساد برخی مدیران و نگاه غرب گرایانه آنان از جمله عوامل داخلی مشکلات است.

حجت لاسلام قلی پور با تاکید بر این که دولت نیز باید تغییراتی در تیم اقتصادی خود ایجاد کند، افزود: بی تدبیری و سیاست های غلط باعث مشکلات عدیده ای از جمله بی ثباتی در بازار سکه و ارز و پایین آمدن ارزش پول ملی شده است.

وی با بیان این که لازم است دولت در تیم اقتصادی خود تغییراتی را ایجاد کند، خاطرنشان کرد: با وجود افراد لایق و توانمند که در کشور وجود دارد می تواند جلوی افزایش قیمت ها و مشکلات اقتصادی گرفت.

امام جمعه بابلسر در ادامه سخنان خود، طرح مسأله مذاکره از سوی رئیس جمهور آمریکا را یک موضوع تبلیغاتی عنوان کرد و گفت: نباید فریب این تاکتیک های تبلیغاتی دشمن را خورد، بلکه باید گوش به فرمان رهبری باشیم.

حجت الاسلام قلی پور با بیان این که راه حل مشکلات کشور هم افزایی و هم صدایی مردم و مسؤولان در برابر تهدیدات دشمن است، خاطرنشان کرد: همبستگی ملی موجب عقب نشینی دشمن از مواضع زیاده خواهانه خود خواهد شد.

وی با تأکید براین که در جامعه اسلامی هیچ خطی جز خط رهبری و ولایت فقیه را نمی شناسیم، تصریح کرد: امروز همه بخش های کشور باید گوش به فرمان رهبری نظام باشند تا شرایط موجود رهایی یابیم.

امام جمعه بابلسر با بیان این که علیرغم همه سختی ها و تلاش ها برای پیروزی و حفظ نظام اسلامی، متأسفانه عده ای به منظور تحقق اهداف شوم خود در جهت ناامیدی مردم و فاصله گرفتن از آرمان های انقلاب تلاش می کنند، گفت: دشمنان نظام بدانند مردم هوشیار و بصیر ایران اسلامی همیشه در صحنه حضور داشته و ثابت کردند که تهدید، توطئه و تحریم تاثیری در اراده فولادین ملت ایران در حمایت از انقلاب اسلامی ندارد.

حجت الاسلام قلی پور با تأکید براین که ملت بزرگ ایران با ایمان راسخ خود به آرمان های انقلاب پایبند خواهند ماند، تصریح کرد: این مردم ثابت کردند که فشارها و هجمه های دشمنان نمی توانند خللی در اراده این ملت در دفاع از انقلاب ایجاد کند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.