مخبر - 1397/05/26 - بخشی از مشکلات کشور از سوء مدیریت ست

بخشی از مشکلات کشور از سوء مدیریت ست
خبرگزاری آریا - یزد - ایرنا - امام جمعه موقت یزد گفت: بخشی از مشکلات به وجود آمده در کشور ناشی از سوء مدیریت و بی تدبیری است و هر انسان آشنا به مسائل اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی، متوجه این موضوع می شود.
بخشی از مشکلات کشور از سوء مدیریت ست

بخشي از مشکلات کشور از سوء مديريت ست خبرگزاري آريا - يزد - ايرنا - امام جمعه موقت يزد گفت: بخشي از مشکلات به وجود آمده در کشور ناشي از سوء مديريت و بي تدبيري است و هر انسان آشنا به مسائل اجتماعي ، سياسي و اقتصادي، متوجه اين موضوع مي شود.

به گزارش ايرنا آيت الله سيد محمدرضا مدرسي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته يزد افزود: با وجود آنکه به برخي ها به صورت علني ، خصوصي ، کتبي و شفاهي تذکر داده شد که در مسيري که حرکت مي کنند اشتباه است اما انها همچنان ادامه دادند.
وي اظهار داشت: اما نمي دانيم که اين را به حساب بي فکري، خود باختگي يا تبليغات دشمن بياوريم زيرا دشمن بر روي ذهن عده اي تاثير گذاشت و آنها اين راه کج و اشتباه را انتخاب کردند.
مدرسي خاطرنشان کرد: متاسفانه اين دردي است که گاهي در کشور به صورت آشکار ديده مي شود و ضربات سنگيني به انقلاب وارد کرده اما الحمدلله انقلاب در مسير خود در حال حرکت است و اگر سوء مديريت ها ، اعتماد به افراد ناشايست و اعتماد به دشمن نبود الان چرخه انقلاب با سرعت عالي پيش رفته بود.
وي ادامه داد: اميدواريم که اين مسير اشتباه را دوباره تکرار نکنيم و مسير غلطي که بارها مورد آزمون قرار داديم دوباره تجربه نکنيم و اکنون با توجه به ظرفيت هاي موجود و قدرتي که داريم مي توانيم تمام مشکلات اقتصادي ، سياسي ، اجتماعي و غيره را با تدبير و تلاش حل کنيم.
امام جمعه موقت يزد يادآور شد: در مشکل ترين شرايط، جوانان اين کشور با نثار جان خود توانستند توطئه هاي بين المللي را خنثي کنند و آن جنگ هشت ساله را با پيروزي به اتمام برسانند و اکنون مسائل به وجود امده نسبت به مسائل قبل هيچ است و فقط با تدبير و با اتکا به خداوند و پيروي از خط امام و ولايت فقيه مي توان بر آنها وفاق آمد.
وي در ادامه به ماه ذي الحجه اشاره و بر بهره گيري از فيوضات و برکات اين ماه تاکيد کرد و گفت: حج ابراهيمي حجي عزتمند و ظلم ستيز و نقطه پيوند ملت هاي گوناگون مسلمان است.
امام جمعه موقت يزد همچنين 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافزار به ميهن اسلامي را گرامي داشت.
2088/ 6197
انتهاي پيام /*
لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.