مخبر - 1397/05/23 - صدور و توزیع کارت های جدید عضویت اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی

صدور و توزیع کارت های جدید عضویت اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی
رئیس خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی از صدور و توزیع کارت های جدید عضویت اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی خبرداد.
صدور و توزیع کارت های جدید عضویت اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ فلاح رئیس خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی با اشاره به عضویت 173 نفر از فعالان مطبوعاتی و اصحاب رسانه استان در خانه مطبوعات آذربایجان شرقی، از سایر همکاران رسانه ای این استان خواست برای برخورداری از مزایا و حمایت های رسانه ای، عضو خانه مطبوعات آذربایجان شرقی شوند.

وی همچنین از صدور و توزیع کارت های جدید عضویت اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی طی روز های آینده خبر داد و اظهار کرد: با عنایت به اعمال طرح ساماندهی اعضای عضو خانه مطبوعات، دارندگان کارت شناسایی این تشکل فراگیر رسانه ای بعنوان اصحاب رسمی رسانه محسوب می شوند.

وی ادامه داد: فقط مدیران مسوولی که صاحب امتیاز رسانه می باشند از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کارت شناسایی دریافت می کنند.

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان شرقی افزود: طی دوره نخست فعالیت هیئت مدیره فعلی، شاهد استقبال فعالان مطبوعاتی و اصحاب رسانه استان برای عضویت در خانه مطبوعات بودیم به طوری که تعداد اعضا طی بازه زمانی یکساله از 109 نفر به 173 نفر افزایش یافته است.

اسد فلاح تصریح کرد: بی تردید دستیابی به این میزان از منحنی رشد در عضوگیری، نشانگر مقبولیت و تثبیت جایگاه خانه مطبوعات در فراگرد و سپهر رسانه ای استان است.

وی با اشاره به انتشار خبر اعلام آمادگی معاونت مطبوعاتی برای واگذاری صدور کارت خبرنگاری توسط خانه های مطبوعات اظهار داشت: با محقق شدن این رویکرد می توان تداوم روند عضویت گیری توسط خانه مطبوعات تا میزان صددرصدی کلیه فعالان مطبوعاتی و رسانه ای استان را پیش بینی کرد.

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان شرقی برنامه ابلاغی برای تعیین و معرفی اعضای کمیته های شش گانه خانه مطبوعات کشور را گامی مهم و ارزنده در پیگیری مطالبات صنفی فعالان حوزه مطبوعات و رسانه توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد خانه مطبوعات آذربایجان شرقی در کمیته های تخصصی، سهمیه و جایگاهی متناسب با پیشینه و ظرفیت رسانه ای کنونی خود داشته باشد.

اسد فلاح، تخصصی تر شدن برنامه ریزی ها و فعالیت های رسانه ای را در قالب کمیته های متشکله الزامی دانست و خاطرنشان کرد: با تدابیر صورت گرفته توسط هیئت مدیره خانه مطبوعات آذربایجان شرقی، افق و چشم انداز روشن و شفافی پیش روی اصحاب رسانه عضو این تشکل رسانه ای می توان متصور شد.

رئیس خانه مطبوعات استان با تاکید بر مقوله مهم آموزش، از برگزاری کارگاه بازاریابی رسانه در روز سه شنبه 23 مردادماه جاری خبر داد و اعلام کرد: این کارگاه بصورت رایگان و مختص اعضای عضو خانه مطبوعات ترتیب می یابد و طی آن به شرکت کنندگان گواهینامه مربوطه صادر و اعطا خواهد شد.

فلاح، همچنین به برنامه ریزی کمیته آموزش خانه مطبوعات استان جهت پوشش نیاز های آموزشی اعضا اشاره کرد و افزود: کارگاه آموزشی رسانه و آسیب های اجتماعی نیز به زودی از طرف خانه مطبوعات آذربایجان شرقی برای همکاران مطبوعاتی برگزار خواهد شد که جزئیات آن متعاقبا توسط مسوول کمیته آموزش خانه مطبوعات استان به اطلاع اعضا خواهد رسید.

انتهای پیام/ش

افزایش سهمیه استان در کمیته های تخصصی خانه مطبوعات کشور

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.