مخبر - 1397/05/22 - 8 میلیارد ریال از جرایم صنایع البرز بخشیده شد

8 میلیارد ریال از جرایم صنایع البرز بخشیده شد
خبرگزاری آریا - قزوین - ایرنا - فرماندار البرز گفت: 8 میلیارد ریال از جرایم کارفرمایان خوش حساب این شهرستان همسو با حمایت از تولید داخل، ایجاد امنیت شغلی و پایداری اشتغال بخشیده شد.
8 میلیارد ریال از جرایم صنایع البرز بخشیده شد

8 ميليارد ريال از جرايم صنايع البرز بخشيده شد خبرگزاري آريا - قزوين - ايرنا - فرماندار البرز گفت: 8 ميليارد ريال از جرايم کارفرمايان خوش حساب اين شهرستان همسو با حمايت از توليد داخل، ايجاد امنيت شغلي و پايداري اشتغال بخشيده شد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي فرمانداري البرز، رضا گروسي افزود: با توجه به منويات مقام معظم رهبري در خصوص حمايت از توليدات داخل، در صورت عمل به آن بدون شک شاهد کاهش نرخ بيکاري، ايجاد اشتغال پايدار و ريشه کن شد فقر در جامعه خواهيم بود.
اين مسئول، تعبير ديگر حمايت از کالاي ايراني از سوي مقام معظم رهبري را بهبود وضعيت اشتغال و ساماندهي و مطالبات حوزه کارگري دانست و ادامه داد: دغدغه تامين آينده و بهره مندي از خدمات حمايتي بيمه براي اين قشر آسيب پذير امري بديهي، ضروري و اجتناب ناپذير است.
گروسي در ادامه، کل بدهي تعيين و تکليف شده در حوزه صنعت اين شهرستان را 72 ميليارد ريال به 89 کارفرما اعلام کرد و گفت: دولت با تدبير و اعمال مشوق هاي بخشودگي جرايم ياد شده، سعي در تعيين و تکليف نهايي اين ميزان بدهي را در آينده نزديک خواهد داشت.
اين مقام عالي شهرستان البرز تاکيد کرد: با توجه به بدهي واحدهاي توليدي صنعتي منطقه به سازمان هاي بيمه گر، تلاش داريم تا با حمايت از توليد و کارآفريني و اجراي مشوق هاي حمايتي، آرامش را در اين حوزه برقرار سازيم.
به گفته گروسي، واحدهاي صنعتي مستقر در اين شهرستان از ظرفيت و توانمندي بالايي در حوزه توليد و اشتغال پايدار بهره مند بوده که با تکيه بر عزم ملي و راه اندازي برخي از صنايع راکد و نيمه فعال، ضمن درآمدزايي کارفرمايان شاهد پرداخت هاي به موقع حقوق و مزاياي جامعه کارگري نيز خواهيم بود.
فرماندار البرز در پايان حمايت از واحدهاي توليدي، به ويژه صنايع کوچک و متوسط را امري اجتناب ناپذير دانست و گفت: برنامه هاي توسعه، پشتيباني و کارآفريني در حمايت از اين نوع صنايع از اولويت هاي کاري دولت تدبير و اميد استکه موتور محرک اصلي اشتغال و رشد اقتصادي محسوب مي شوند.
شهرستا البرز به مرکزيت شهر الوند و با 230 هزار جمعيت، داراي 53 هزار و 886 بيمه شده صنعتي است.
8054
انتهاي پيام /*
لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.